Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari

Recomandare telefon preț 300...

La Multi ani de ziua noastra a tu...
 EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica

Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie
 

placa de baza cu baiuri

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006
nush daca ma puteti ajuta dar daca se poate ....am luat o placa asrock nf2, sk A noua noua pt ca placa de baza veche s-a dus, nu mai merge.sist meu e urmatorul:proc amd athlon xp 2000+, 1024 rami, hdd wd digital caviar 80gb, pv ati radeon 9550.toate componentele merg bine pe alta palca de baza nu pe asta noua, pe alta placa de baza pot instala windows, etc, dar cand le montez pe placa asta noua nu ma lasa sa intalez win deloc, nici nu booteaza hardiskul deloc, numai ecrane albastre de eroare primesc, cu referire la alte componente. am dus placa de baza la un vecin si am pus componentele lui pe ea si culmea la el merge perfect, inclusiv instalarea de win.voi a-ti mai intalnit asa ceva?? ce as putea sa fac?un ajutor ar fi binevenit.mersi

#2
kretzu77

kretzu77

    Custom title

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,480
  • Înscris: 06.06.2006

View Postaiptek, on Jul 20 2006, 13:40, said:

nush daca ma puteti ajuta dar daca se poate ....am luat o placa asrock nf2, sk A noua noua pt ca placa de baza veche s-a dus, nu mai merge.sist meu e urmatorul:proc amd athlon xp 2000+, 1024 rami, hdd wd digital caviar 80gb, pv ati radeon 9550.toate componentele merg bine pe alta palca de baza nu pe asta noua, pe alta placa de baza pot instala windows, etc, dar cand le montez pe placa asta noua nu ma lasa sa intalez win deloc, nici nu booteaza hardiskul deloc, numai ecrane albastre de eroare primesc, cu referire la alte componente. am dus placa de baza la un vecin si am pus componentele lui pe ea si culmea la el merge perfect, inclusiv instalarea de win.voi a-ti mai intalnit asa ceva?? ce as putea sa fac?un ajutor ar fi binevenit.mersi

vezi compatibiliatea mobo-memorii
daca sunt compatibile mai intreaba ca nu ma prea pricep la AMD

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate