Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari
 

Opel Astra G - Manual de reaparatii

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
faststorm

faststorm

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 2
  • Înscris: 29.06.2006
Salautare la toata lumea !!

Am citit pe forum cum ca ar avea cineva manualul de service pt Opel astra G din 2000 sau 2001
Ma poate ajuta cineva, va rog mult de tot, trebuie sa schimb ceva in consola centrala si nu stiu cumsa o desfac iar la service ma omoara pretul !!!!!
Eu am manual de service in lb RO dar numai de la Opel Astra F iar acesta nu ma ajuta deloc pt ca este complect schimbat la Opel Astra G (CARAVAN)
Am nevoie de el urgent, :worthy:  daca are cineva vreo idee sau info va rog sa-mi crieti pe adresa de pe yahoo

[email protected]

Merci mult si navigare placuta !!!
PLEASE HELP ME !!!! :worthy:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate