Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...
 Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...
 In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!
 La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...
 

ING Romania

* * * * - 8 votes
  • Please log in to reply
12225 replies to this topic

#4591
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007

View Postpetre69, on 30 septembrie 2018 - 16:55, said:

Exact, o aplicatie tampita care nu te lasa sa faci printscreen

Nici aplicatia HSBC UK, nu iti permite screensaver,  din motive de securitate.
Eu foloseam sreensaverul sa vad cat am in cont, sunt cam chiorete fara ochelarii de citit.

#4592
MihaiRo77

MihaiRo77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 27.08.2018
Acel moment când ai nevoie de IB fiindca nu ești în tara iar aplicația nu merge de peste 3 ore... Priceless...

#4593
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Mie imi merge aplicatia si homebank pe browser. Si a mers azi toata ziua.

#4594
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,539
  • Înscris: 16.12.2006

View PostINGRomania, on 01 octombrie 2018 - 15:21, said:

Salutare, Mihai! Daca intampini probleme la logarea in Home'Bank, ne poti lasa un mesaj privat pe pagina oficiala de Facebook sau Twitter pentru a verifica situatia.
INGRomania, da la PM-uri aici nu raspunzi ?

Ti-am dat mesaj acum circa o saptamana si observ ca inca nu este citit de tine. Daca iti dau PM pe Twitter sau Facebook raspunzi da aici nu ?

#4595
INGRomania

INGRomania

    Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 344
  • Înscris: 07.12.2017
Catalin, rezolvam problema in mesajul privat. Ne pare rau de timpul de raspuns intarziat!

#4596
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,206
  • Înscris: 08.12.2006

View Postcatalinman, on 01 octombrie 2018 - 17:32, said:

INGRomania, da la PM-uri aici nu raspunzi ?

Ti-am dat mesaj acum circa o saptamana si observ ca inca nu este citit de tine. Daca iti dau PM pe Twitter sau Facebook raspunzi da aici nu ?
De cand Softpedia e un canal oficial de a comunica cu banca? Eu , daca eram in locul ING Help, cu atitudinea ta, te trimiteam la plimbare, dar na, daca ei considera acest forum un canal oficial de comunicare...asta e.

#4597
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
Pai aia care nu au cont de facebook/tweeter ce fac? Alea's canale oficiale?

#4598
MihaiRo77

MihaiRo77

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 27.08.2018
Din moment ce o persoana poate fi acuzata penal dacă îți sparge contul de FB presupun ca da...

#4599
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,206
  • Înscris: 08.12.2006
Cum naiba se salveaza o plata noua in MyPayment? Nu reusesc nicicum, nu vad unde e un buton ceva.

Am doar plata recurenta sau programata, iar dupa ce fac plata, nu imi mai da optiunea de a salva plata in MyPayment...

#4600
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
A mai intrebat cineva pe paginile precedente, si i s-a raspuns oficial ca poate numai ad-labam.

Edited by don_dannielo, 03 October 2018 - 18:21.


#4601
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,206
  • Înscris: 08.12.2006

View Postdon_dannielo, on 03 octombrie 2018 - 18:20, said:

A mai intrebat cineva pe paginile precedente, si i s-a raspuns oficial ca poate numai ad-labam.
sincer, pentru mine topicul de ING e istorie, asta pentru ca eu personal nu mai folosesc ING din diferite motive, unul dintre ele ca nu ii suport ca si companie si ce politica au...in fine, nu asta e de discutat acum

Cine poate? cine e ad labam????

#4602
florin9doi

florin9doi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 20.06.2009
Dupa ce faci o plata, ai o bifa sa o salvezi

#4603
N4S

N4S

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,376
  • Înscris: 12.04.2008
din versiunea veche, ar trebuie sa ai un un buton in partea de jos "Întoarce-te la versiunea veche". valabil doar pe pc.

#4604
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004

View Postcuculea, on 03 octombrie 2018 - 18:16, said:

Cum naiba se salveaza o plata noua in MyPayment? Nu reusesc nicicum, nu vad unde e un buton ceva.

Am doar plata recurenta sau programata, iar dupa ce fac plata, nu imi mai da optiunea de a salva plata in MyPayment...

În noua abordare nu se mai poate.

#4605
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,206
  • Înscris: 08.12.2006

View Postflorin9doi, on 03 octombrie 2018 - 18:32, said:

Dupa ce faci o plata, ai o bifa sa o salvezi
nu e asa ceva, sa mor daca o vad

View PostN4S, on 03 octombrie 2018 - 18:34, said:

din versiunea veche, ar trebuie sa ai un un buton in partea de jos "Întoarce-te la versiunea veche". valabil doar pe pc.
ce i drept , nu am incercat si in vechea versiune.

Mi se pare o imbecilitate sa nu poti si in versiunea noua, in ciuda faptului ca MyPayment exista ca si lista.

#4606
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,062
  • Înscris: 18.12.2007

View PostINGRomania, on 24 septembrie 2018 - 08:57, said:

Salutare! Intr-adevar, in varianta noua nu mai exista posibilitatea de a salva o plata in My Payments, insa, orice tranzactie efectuata pe cont o poti cauta in campul de Search din meniul Plata in lei dupa Nume beneficiar sau Detalii plata, dai click si campurile sunt pre-completate.


#4607
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,206
  • Înscris: 08.12.2006
merci @AlexEn

#4608
Hazard

Hazard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,587
  • Înscris: 11.01.2004
Ma confrunt cu urmatoarele probleme: homebank (web) mi se delogheaza aleatoriu (chiar in timp ce lucrez pe platforma). De multe ori am patit sa ma loghez si imediat dupa sa ma duca tot in fereastra de logare. Incercand sa rezolv problema (dupa ce am incercat chrome, firefox, IE, Edge, inclusiv si clear cache and stuff...) am scos toate dispozitivele din autentificare fara SMS, inclusiv telefonul.

Dupa asta, nu numai ca problema web se manifesta in continuare, mai nou si aplicatia Android imi face figuri. Nu mai pot seta dispozitiv de incredere (deci imi trimite SMS la fiecare logare) si mi-a dezactivat cardul virtual pt plati la POS. Atatea probleme am dupa 2 sapt de ING? :)) aveam sperante mari (prea mari?)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate