Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...
 Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 

Connex si SMS

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
DjAdi

DjAdi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,535
  • Înscris: 17.03.2003
Si eu am patit sa primesc de sarbatori mesajele de 4-5 acelasi mesaj. Nu cred ca se va rezolva curand acesta problema.

#20
AirBoy

AirBoy

    Snow! Ski! Be freeeee...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,103
  • Înscris: 05.05.2003
Interesant, la noi in oras, adica pe partea RO, aceasta buba cu sms-urile au furat-o cei de la dialog. Cu 1.6$credit un prieten mi-a trimis un sms.....si a ramas fara 1.6$, in schimb eu injuram de numa, ce naiba i-a trebuit sa-mi trimita sms-ul de n-spe ori....
asta a fost de Craciun, iar de revelion am primit iarasi zeci de semeseuri dubluri. Si, interesant, toate care erau dubluri erau de pe dialoage.

#21
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003

Quote

Originally posted by AirBoy
Interesant, la noi in oras, adica pe partea RO, aceasta buba cu sms-urile au furat-o cei de la dialog. Cu 1.6$credit un prieten mi-a trimis un sms.....si a ramas fara 1.6$, in schimb eu injuram de numa, ce naiba i-a trebuit sa-mi trimita sms-ul de n-spe ori....
asta a fost de Craciun, iar de revelion am primit iarasi zeci de semeseuri dubluri. Si, interesant, toate care erau dubluri erau de pe dialoage.

Daca tu esti pe Connex, normal  ca ai primit mesajul de *nspe ori, pentru ca centrul de mesagerie Connex a preluat mesajul si l-a distribuit brambura (la fel ca in multe alte cazuri ). :drac:

In ceea ce-l priveste pe prietenul tau de pe Orange PrePay, ramas fara 160 de centi dupa expedierea unui SMS de 7 centi, e ciudat. Ar fi bine sa-si aminteasca pe unde a mai vorbit sau ce mesaje a mai trimis, ca asa ceva nu s-a intimplat la Orange. :nu:

#22
z0z

z0z

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 626
  • Înscris: 05.05.2003
Si eu am patit asta la Connex, de mai multe ori si nu numai de Sarbatori

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate