Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Noua oferta UPC BACAU

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,393
  • Înscris: 05.09.2005
Sincer nu-mi vine sa cred  :w00t: . Niciodata nu am vazut asa ceva


AU IEFTINIT  HBO-ul  de la 18,1 RONI ---------------- 16,00 RONI
  CANAL PT ADULTI .  de la 12 RON-------------------- 10 RONI

  O alta noutate este schimbarea decodorului ITV 1000 in unul mult mai performant... ( nu l-am vazut inca).

     Am citit pe infochannel ... cum ca noul receptor.. permite blocarea .. copiilor la anumtie programe ( control parental )

#2
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

View Posta_d_y, on Apr 11 2006, 15:22, said:

Sincer nu-mi vine sa cred  :w00t: . Niciodata nu am vazut asa ceva


AU IEFTINIT  HBO-ul  de la 18,1 RONI ---------------- 16,00 RONI
  CANAL PT ADULTI .  de la 12 RON-------------------- 10 RONI

  O alta noutate este schimbarea decodorului ITV 1000 in unul mult mai performant... ( nu l-am vazut inca).

     Am citit pe infochannel ... cum ca noul receptor.. permite blocarea .. copiilor la anumtie programe ( control parental )
  Salut,
să ne comunici și alte date despre U.P.C. Bacău, cum ar fi : căte canale sunt retransmise  și eventual să postezi grila...oricum, văd că vei unicul beneficiar, deoarece așa minune nu se va întâmpla în toată țara :ciocan: ...să ne anunți când se va schimba decodorul, precum și alte date despre noul decodor...bineînțeles când le vei avea...numai bine... :tooth:


#3
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

AU IEFTINIT HBO-ul de la 18,1 RONI ---------------- 16,00 RONI

Nici 16RON nu merita HBO-ul ;). Dar acum pe bune... voi chiar mai asteptati sa vedeti filmele la TV ?! :w00t:

#4
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,482
  • Înscris: 30.08.2003
LR: The War At Home : superb serial, transmis numai de HBO. In rets, e bine sa am HBO pt. ca stau jos si ma mai uit la filme acolo. Cum am mai precizat undeva: chiar daca am DivX-uri la kilogram, am pe raft si sunt etichetate: o sa ma uit in curnad. Si nu ma uit. Daca merge ceva pe HBO ma uit daca ma intereseaza, pentru ca merge ACUM. :)

#5
san_alex69

san_alex69

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 83
  • Înscris: 11.10.2004
Sa te uiti la HBO mai e cum mai e, desi si aici unele filme sunt de toata jena si le dubleaza la greu, destul de rar (in opinia mea) aparand ceva noutati. Dar de uitat la un film la televizor la un post oarecare (din cele multe) nu mai renteaza pentru ca iti baga reclame din 15 in 15 minute, ajungand ca cu ele sa dubleze lungimea filmului. E bataie de joc in toata regula. Prefer sa vad un dvd...

Edited by san_alex69, 11 April 2006 - 17:34.


#6
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

LR: The War At Home : superb serial, transmis numai de HBO

Ia-l de pe torrent in divx versiune HDTV si nu mai astepta sa il vezi pe HBO ;). Eu cel putin asa fac in ultima vreme si nu mai astept luni (sau chiar ani) de zile pana cand apar la TV in Europa ;)

#7
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,482
  • Înscris: 30.08.2003
asta fac cu LOST, insa n-am net acasa, asa ca selectez la ce fac download.

#8
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006

View PostLR, on Apr 11 2006, 18:02, said:

Nici 16RON nu merita HBO-ul ;). Dar acum pe bune... voi chiar mai asteptati sa vedeti filmele la TV ?! :w00t:

e jenant inspre penibil cu o mare tenta de ridicol ce spui tu. toata stima pt tine, nu te cvunosc, nu te judec, dar musca-ti limba...si va mirati de ce merge tara asta asa cum merge si ca vedeti programe proaste la tv...cine sa investeasca pt mentalitati ca ale noastre??? cu domnisoare de 20 de ani, cu nasu pe sus, dar care arunca, coji de seminte in bus, sub scaun, si cu oameni care spun ca e mult sa dai 150 de mii pe hbo...maestre...un film la cinema costa cu toate cele de trebuinta inspre 200 de mii....eucu 150 de mii am 130 de filme plus multe seriale superbe. se investesc zeci de milioane de dolar intr-un film, oameni de rand isi rup spatele sa construiasca decorul, si noi le luam munca lor de un an in 20 de min, gratis, in timp ce ne scarpinam  la subtiori...meritati ce aveti domnilor....o zi buna va doresc.

#9
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006

View PostLR, on Apr 11 2006, 18:02, said:

Nici 16RON nu merita HBO-ul ;). Dar acum pe bune... voi chiar mai asteptati sa vedeti filmele la TV ?! :w00t:

e jenant inspre penibil cu o mare tenta de ridicol ce spui tu. toata stima pt tine, nu te cvunosc, nu te judec, dar musca-ti limba...si va mirati de ce merge tara asta asa cum merge si ca vedeti programe proaste la tv...cine sa investeasca pt mentalitati ca ale noastre??? cu domnisoare de 20 de ani, cu nasu pe sus, dar care arunca, coji de seminte in bus, sub scaun, si cu oameni care spun ca e mult sa dai 150 de mii pe hbo...maestre...un film la cinema costa cu toate cele de trebuinta inspre 200 de mii....eucu 150 de mii am 130 de filme plus multe seriale superbe. se investesc zeci de milioane de dolar intr-un film, oameni de rand isi rup spatele sa construiasca decorul, si noi le luam munca lor de un an in 20 de min, gratis, in timp ce ne scarpinam  la subtiori...meritati ce aveti domnilor....o zi buna va doresc.

#10
aquila

aquila

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 29.07.2005

View Posteminemscu, on Apr 12 2006, 17:44, said:

e jenant inspre penibil cu o mare tenta de ridicol ce spui tu. toata stima pt tine, nu te cvunosc, nu te judec, dar musca-ti limba...si va mirati de ce merge tara asta asa cum merge si ca vedeti programe proaste la tv...cine sa investeasca pt mentalitati ca ale noastre??? cu domnisoare de 20 de ani, cu nasu pe sus, dar care arunca, coji de seminte in bus, sub scaun, si cu oameni care spun ca e mult sa dai 150 de mii pe hbo...maestre...un film la cinema costa cu toate cele de trebuinta inspre 200 de mii....eucu 150 de mii am 130 de filme plus multe seriale superbe. se investesc zeci de milioane de dolar intr-un film, oameni de rand isi rup spatele sa construiasca decorul, si noi le luam munca lor de un an in 20 de min, gratis, in timp ce ne scarpinam  la subtiori...meritati ce aveti domnilor....o zi buna va doresc.


Vezi . asta ? Tocmai l-ai pus I.  No comment !

Poate nu trebuia repetat de 2 ori, da' merge si asa :P.

Edited by aquila, 12 April 2006 - 18:01.


#11
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006

View Postaquila, on Apr 12 2006, 18:58, said:

Vezi . asta ? Tocmai l-ai pus I.  No comment !

Poate nu trebuia repetat de 2 ori, da' merge si asa :P.
nu inteleg ce ai vrut sa spui...sau cred ca nu inteleg

#12
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002
@eminemscu

Pai plateste nene pt. HBO daca ai chef si bani ca nu te opreste nimeni !

#13
eminemscu

eminemscu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,184
  • Înscris: 20.03.2006

View PostLR, on Apr 12 2006, 19:26, said:

@eminemscu

Pai plateste nene pt. HBO daca ai chef si bani ca nu te opreste nimeni !
platesc pt orice vreau, ca doar nu e tata sefu de la hollywood sa ma servesc din filme gratis....si daca am bani????? fir-ar sa fie de lume, costa cat 3-4 pachete de tigari...nu fumez sa stiu exact cat e pachetul...
si nu e valabil doar la hbo...hai sa ne imaginam ca tu stii sa faci pancove, si iti deschizi un magazin de pancove, si tu din asta traiesti...dar peste drum unu da pancove gratis, ca el are bani si da pancovele doar din distractie....asa-i ca e acelasi lucru??? :) sigur e

#14
c.iordache

c.iordache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 14.02.2006

View Posta_d_y, on Apr 11 2006, 15:22, said:

Am citit pe infochannel ... cum ca noul receptor.. permite blocarea .. copiilor la anumtie programe ( control parental )

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Vreau și eu, mă fac baby-sitter!!!

#15
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,393
  • Înscris: 05.09.2005
De Luni UPC schimba norma de codare. Sper ca saptamana viitoare sa fac niste poze cu noul receptor

#16
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,393
  • Înscris: 05.09.2005
ALTE SCHIMBARI LA UPC

   Incepand cu data de 1 mai. UPC introduce in grila de programe   2 canale de exceptie


   1. MONEY CHANNEL - inlocuind TVRM  :deadtongue:
   2. TELESHOPING- inlocuind TVR I - :puke:

  MARE REALIZARE ...

bv UPC . Astept cu interes : CCTV 9 , TIZIANA SAT , si multe altele  :puke:

#17
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006
:death: Tare e U.P.C.-ul ăsta...creat să te facă să pleci în U.E.... :worthy: poate vor introduce și un canal indian... mă miră că n-au introdus și unul japonez...ori unul arab...chiar iranian, care să ne învețe cum să mergem pe stradă și fără obiecte păgâne la noi - telefon cu cameră video etc.-... să fim serioși, U.P.C.-ul nostru drag vrea să ne scoată din sărite și să ajungem la socola :worthy:

#18
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,393
  • Înscris: 05.09.2005
IN acest moment la UPC programele din extra sunt Free :coolspeak: . HBO si husler sunt codate in noul sistem

Edited by a_d_y, 17 April 2006 - 12:58.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate