Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
7030 replies to this topic

#6877
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016
In sfarsit o sambata cu muulte meciuri bune. :) “Meniul”: West Ham-Liverpool, Bayern-Frankfurt, Leverkusen-Stuttgart si Aston Villa-Chelsea.

Caline, vad ca te ai bagat pe seriale din tara lui Endo. :D Sa inteleg ca mai vrei unul in lot si de la anul? :D Am auzit ca pe la Feyenoord e unul, Ueda, poate vine la pachet cu Slot … :D

#6878
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,625
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images2.imgbox.com/58/e7/BTGpsxF8_o.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.imgur.com/C04rd1B.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.imgur.com/1geTNkI.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.imgur.com/MDR8sC4.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://i.imgur.com/oIeAzH3.jpeg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Guller vs Real Sociedad
https://streamin.me/v/a65796ec

#6879
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,142
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 27 aprilie 2024 - 07:48, said:

In sfarsit o sambata cu muulte meciuri bune. Posted Image “Meniul”: West Ham-Liverpool, Bayern-Frankfurt, Leverkusen-Stuttgart si Aston Villa-Chelsea.

Caline, vad ca te ai bagat pe seriale din tara lui Endo. Posted Image Sa inteleg ca mai vrei unul in lot si de la anul? Posted Image Am auzit ca pe la Feyenoord e unul, Ueda, poate vine la pachet cu Slot … Posted Image
Fanule, Endo e ”chinez” Posted Image ...Si cand am citit eu cartea si am vazut primul serial,ăla cu Richard Chamberlain(ca asta actual e doar un remake dupa serialul din anii ′80),Endo saracul nu era nici in faza de proiectie Posted Image ...Iar serialul trebuie vazut pt ca din informatiile mele de la cunoscatori in domeniu(pasionati Posted Image) ,e peste serialul aparut acum 44 ani si care imi placuse mult...
Nu acelasi lucru pot spune de ex. despre filmul Road House(Clubul de noapte) aparut de curand si care e o porcarie cu P mare Posted Image ,la care am facut eforturi sa-l vad pana la capat si care e tot un remake dupa un film din ′89 cu regretatul Patrick Swayze si care pe langa actual film,a fost o adevarata capodopera Posted Image  ...

Dar sa ne intoarcem la ”oile” noastre Posted Image ...Azi e un program destul de incarcat cu meciuri bune chiar daca in mare s-a decis cam tot ce era de decis...Asta inseamna ca vom putea urmari meciurile detasat si fara nici un stres Posted Image .
Programul meu e...West Ham - Liverpool,unde chiar ma astept la un meci bun.
Leipzig - Dortmund,care pare mai interesant si mai cu miza decat meciul lui Bayern.
Juventus - Milan,meci ce se anunta destul de echilibrat,cel putin pe hartie Posted Image ...
Si incheiem seara cu Chelsea - Villa,in speranta ca poate bate Chelsea si isi face curaj si Iubitorul sa ne spuna daca e bine dupa umilinta cu 0-5 din meciul cu Tunarii Posted Image ...

Edited by Calin72, 27 April 2024 - 08:41.


#6880
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,625
  • Înscris: 10.04.2009
ce aiurea ca se suprapune Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart cu Juventus - AC Milan Posted Image

dar ma voi uita la meciul de pe BayArena, daca scapa si de VfB fara infrangere eu cred ca Leverkusen termina sezonul (in Bundesliga cel putin) invincibili, ca Arsenal in 2004

li se va schimba porecla din Neverkusen in Neverlosen Posted Image

mi-e greu sa cred ca Eintracht, Bochum sau Augsburg isi vor da viata pe teren sa castige, pentru ca toate nu mai au pentru ce lupta sezonul asta Posted Image


o sa ma uit si la meciul de pe RB ArenA... crucial pentru BvB daca vrea sa termine in top 4, pentru ca Leipzig are program usor pana la final (desi am inteles ca si locul 5 din BuLi va merge in UCL)


A Guard of Honour for David Silva
https://streamin.one/v/32341488

Edited by beavis03, 27 April 2024 - 10:53.


#6881
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016
Beavis, daca vrei spectacol te uiti la Leverkusen-Stuttgart. Daca iti plac meciurile mai inchise, alegi Juve-Milan. E simplu. :)

#6882
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,684
  • Înscris: 22.02.2015
Eu M început cu tenis, Sinner cu Sonego la Madrid. La cum a început Sinner îl rezolvă pe Sonego până încep cormoranii lui Călin.

#6883
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,684
  • Înscris: 22.02.2015
Rezolvat cazu Sinner. Noroc ca.i e prieten Sonego ca altfel cred ca.i dădea 6-0 6-0. Trec pe cormorani.

#6884
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,684
  • Înscris: 22.02.2015
Mda, cam multe talente la Salah în ultimul timp. Din astea merg la Al Nasr probabil.

#6885
ramurel

ramurel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,954
  • Înscris: 12.07.2008
Mie îmi pare rău doar că se încheie cam urât pentru Klopp perioada la Liverpool.
Altminteri, mereu o echipa cu jucători buni spre bunicei, nimic special, care își depășeau condiția datorită energiei insuflate de antrenor, iar când și asta a inceput sa dispară, au redevenit niște jucători mediocri, care nu-s in stare sa lege pase și/sau sa nimerească poarta.

Urat final, cu meciuri în care au dominat la capitolul posesie, cu cifre de 70-75%, din care vreo 25% VanDijk

#6886
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016
Alexe, sa nu te mai aud cu laude pentru prima sport. Ma uit acum la Bayern-Frankfurt si cred ca ar fi mai buna calitatea la un stream decat ce ofera astia. Plus e un bazait f enervant. La ani lumina sub digi. :)

#6887
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,684
  • Înscris: 22.02.2015
Fanule posibil sa greșesc dar asa cred. Posturile astea prima sport se vad și în alte rețele decât în rețeaua digi. Cred ca digi ii cam lucrează pentru ca am auzit și eu alții care spun ca se vede și se aude bine. Tind sa cred ca aia sunt la altceva decât digi. La digi sunt cum spui tu, sub orice critica, eu unu nu cred ca am văzut 2 meciuri pe posturile astea de cand sunt ele. Poate greșesc repet, dar s.ar putea sa fie diferența între cum ii transmite digi și cum ii transmit ceilalți.

#6888
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 02.06.2020
Eu sunt la Vodafone și canalele Prima Sport se aud și văd bine, poate Digi fac asta intenționat ca să creadă lumea că Prima Sport nu este la cea mai bună calitate a sunetului și imaginii.

View Postminereu, on 27 aprilie 2024 - 16:22, said:

Fanule posibil sa greșesc dar asa cred. Posturile astea prima sport se vad și în alte rețele decât în rețeaua digi. Cred ca digi ii cam lucrează pentru ca am auzit și eu alții care spun ca se vede și se aude bine. Tind sa cred ca aia sunt la altceva decât digi. La digi sunt cum spui tu, sub orice critica, eu unu nu cred ca am văzut 2 meciuri pe posturile astea de cand sunt ele. Poate greșesc repet, dar s.ar putea sa fie diferența între cum ii transmite digi și cum ii transmit ceilalți.

Prima Sport e la toți operatorii de cablu (Digi (Prima 1-3), Vodafone (toate), Orange (Prima 1-5), NextGen (Prima 1-5)).

Edited by AlexFCSB4, 27 April 2024 - 16:31.


#6889
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016
Minereu, nici eu nu ma uit prea des, insa ca astazi n am vazut demult atata amatorism. Au dat meciul din min 10 ca sa difuzeze un podium la motogp. E noaptea mintii cu astia, pur si simplu nu i mai suport nici pe ei, nici pe digi. Poate dupa ce expira drepturile in 2025 sa ajunga meciurile din Germania pe o platforma de streaming si am terminat cu mizerii cu meciuri din min 10, etc.

#6890
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 02.06.2020

View PostBundesligaFan, on 27 aprilie 2024 - 16:31, said:

Minereu, nici eu nu ma uit prea des, insa ca astazi n am vazut demult atata amatorism. Au dat meciul din min 10 ca sa difuzeze un podium la motogp. E noaptea mintii cu astia, pur si simplu nu i mai suport nici pe ei, nici pe digi. Poate dupa ce expira drepturile in 2025 sa ajunga meciurile din Germania pe o platforma de streaming si am terminat cu mizerii cu meciuri din min 10, etc.

Când ai enșpe mii de competiții, n-ai csf. La Digi e simplu, să-și mai lanseze canale. În plus, Bayern în campionat nu mai are niciun obiectiv, se concentrează asupra UCL.

Edited by AlexFCSB4, 27 April 2024 - 16:34.


#6891
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 28.12.2016

View PostAlexFCSB4, on 27 aprilie 2024 - 16:33, said:



Când ai enșpe mii de competiții, n-ai csf. La Digi e simplu, să-și mai lanseze canale. În plus, Bayern în campionat nu mai are niciun obiectiv, se concentrează asupra UCL.

Cum adica nu ai ce sa faci? Au 5 canale liniare si 3 PPV. De ce sa dai meciul din min 10? Ai vreo explicatie?

Pai si daca nu are obiectiv trebuie sa ti bati joc de mine, ca fan si telespectator?

Edited by BundesligaFan, 27 April 2024 - 16:36.


#6892
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,419
  • Înscris: 02.06.2020

View PostBundesligaFan, on 27 aprilie 2024 - 16:35, said:



Cum adica nu ai ce sa faci? Au 5 canale liniare si 3 PPV. De ce sa dai meciul din min 10? Ai vreo explicatie?

Pai si daca nu are obiectiv trebuie sa ti bati joc de mine, ca fan si telespectator?


*4 PPV.

Dacă pe partea de motorsport au rămas doar cu MotoGP, e destul de prioritar, dar e bine că nu au început să dea meciul din minutul 40. E bine măcar că se vede la Prima Sport. Cei de la Digi, pauză.

#6893
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,684
  • Înscris: 22.02.2015
Sunt vai mama lor primasport aia.
În alta ordine de idei domina Burnley pe Old Trafford de zici ca.s City. Onana cred ca.i omu meciului pana acu.

#6894
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,142
  • Înscris: 25.01.2021

View Postramurel, on 27 aprilie 2024 - 15:46, said:

Mie îmi pare rău doar că se încheie cam urât pentru Klopp perioada la Liverpool.
Altminteri, mereu o echipa cu jucători buni spre bunicei, nimic special, care își depășeau condiția datorită energiei insuflate de antrenor, iar când și asta a inceput sa dispară, au redevenit niște jucători mediocri, care nu-s in stare sa lege pase și/sau sa nimerească poarta.

Urat final, cu meciuri în care au dominat la capitolul posesie, cu cifre de 70-75%, din care vreo 25% VanDijk
Rămurel,că tot ai vorbit de statistică,azi cică am avut ocazii de gol 28 la 8,suturi pe lângă poartă  20 la 3 Posted Image !
Ce să mai facă Klopp  când echipa crează zeci de ocazii meci de meci si atacanții noștri,Nunez si Gakpo împreună au mai puține goluri marcate decât Palmer de la Chelsea Posted Image ...Degeaba creezi și ai posesie,dacă nu o bagi in poartă e fix apă de ploaie.Si asta demonstrează încă o dată lipsa de eficacitate a atacantților noștri,lipsa de concentrare și până la urmă lipsa de calitate individuală Posted Image .

Edited by Calin72, 27 April 2024 - 16:46.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

2 user(s) are reading this topic

2 members, 0 guests, 0 anonymous users

calin7mihai, AlexFCSB4

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate