Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
6877 replies to this topic

#1513
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
City-Tottenham, Caline.

Trossard la Arsenal se face pentru 27 de milioane de lire sterline. Bun transfer pentru “Tunari”. Iată că nu au durat mult negocierile cu evreul, după cum spunea Serpiko.

Și încă o veste complet “neașteptată” pentru Călin: Chelsea îl ia pe Madueke de la PSV. Încă un winger pentru Magician. Avea prea putini in lot. :D

#1514
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 19 ianuarie 2023 - 18:40, said:

City-Tottenham, Caline.

Trossard la Arsenal se face pentru 27 de milioane de lire sterline. Bun transfer pentru “Tunari”. Iată că nu au durat mult negocierile cu evreul, după cum spunea Serpiko.

Și încă o veste complet “neașteptată” pentru Călin: Chelsea îl ia pe Madueke de la PSV. Încă un winger pentru Magician. Avea prea putini in lot. Posted Image
Posted Image ...,evreul pokerist s-a dat pe brazdă Posted Image ...,să zică mersi...e o sumă corectă in raport cu valoarea jucătorului...care cum am spus va fi util Tunarilor pt ca campionatul e lung...,dar util din postura de rezerva...

Pe Madueke l-am prezentat si lăudat de curând când le-a dat 2 goluri superbe celor de la Milan...,un jucător f.tânăr 20 ani,cu fizic f bun,tehnica...,viteză si sut...,un jucător peste Gakpo din ce am văzut...,m-a impresionat...dar recunosc ca l-am văzut putin,doar de 4-5 ori...insă cat l-am văzut a fost de top...,rămâne de văzut la ce preț il cumpăra Magicianul Posted Image ...că dacă plăteste cât a dat pe ucrainean Posted Image ...

Insă recunosc că nu era rău băiatul asta nici la Cormorani să pună presiune pe Salah Posted Image ...si să-l trezească din somn când adoarme...si nu era rău nici la Barca in locul lui Dembeleu si(sau) Raphinha...

#1515
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016

View PostCalin72, on 19 ianuarie 2023 - 19:13, said:


Posted Image ...,evreul pokerist s-a dat pe brazdă Posted Image ...,să zică mersi...e o sumă corectă in raport cu valoarea jucătorului...care cum am spus va fi util Tunarilor pt ca campionatul e lung...,dar util din postura de rezerva...

Pe Madueke l-am prezentat si lăudat de curând când le-a dat 2 goluri superbe celor de la Milan...,un jucător f.tânăr 20 ani,cu fizic f bun,tehnica...,viteză si sut...,un jucător peste Gakpo din ce am văzut...,m-a impresionat...dar recunosc ca l-am văzut putin,doar de 4-5 ori...insă cat l-am văzut a fost de top...,rămâne de văzut la ce preț il cumpăra Magicianul Posted Image ...că dacă plăteste cât a dat pe ucrainean Posted Image ...

Insă recunosc că nu era rău băiatul asta nici la Cormorani să pună presiune pe Salah Posted Image ...si să-l trezească din somn când adoarme...si nu era rău nici la Barca in locul lui Dembeleu si(sau) Raphinha...

Madueke la Chelsea se face pentru 35 de milioane de euro, după cum scrie Romano pe Twitter. O sumă mai normală, e un preț Ok. Să vedem ce pofte mai are magicianul pentru că mai sunt destule zile până pe 31…. :D

#1516
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,263
  • Înscris: 15.06.2014

View PostCalin72, on 19 ianuarie 2023 - 17:40, said:

Azi urmăriți City - Tottenham sau Villarreal - Real...?, si mai ales ce spuneți are vreo sansă să-și revină echipa lui Conte tocmai pe terenul lui City...sau Spus continuă să zboare in picaj Posted Image ...

sunt 2 competitii diferite, unul e meci de campionat, iar celalalt e meci de cupa... clar ma voi uita la City - Tottenham. sa vedem cu cine ia niste puncte/punct si baietii in alb din Londra.. :))

#1517
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 19 ianuarie 2023 - 19:22, said:

Madueke la Chelsea se face pentru 35 de milioane de euro, după cum scrie Romano pe Twitter. O sumă mai normală, e un preț Ok. Să vedem ce pofte mai are magicianul pentru că mai sunt destule zile până pe 31…. Posted Image
La prețul asta e o afacere f.bună...trebuie să-i si laud...intre 15 gherle mai pică si o pleașcă Posted Image ...,partea nasoală e că deja acolo il au si pe Mount si pe Ziyech...,cred că Magicianul il pune pe American să ii colecționeze...doar de frică să nu ajungă la rivali Posted Image ...


View PostFly_85, on 19 ianuarie 2023 - 19:24, said:


sunt 2 competitii diferite, unul e meci de campionat, iar celalalt e meci de cupa... clar ma voi uita la City - Tottenham. sa vedem cu cine ia niste puncte/punct si baietii in alb din Londra.. Posted Image)
Asta-i si farmecul...si de asta am intrebat...,unii prefera partidele de Cupă care sunt eliminatorii...

#1518
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005
Sau poate unii preferă super amicalul dintre PSG, care se pare că a adus cam toți jucătorii de calibru, și un All Stars din Arabia Saudită cu jucători de la Al Nassr și Al Hilal unde bineînțeles că joacă și Cristiano.
Meciul e acum în direct pe YouTube, Twitch și alte posturi oficiale ale altor țări. Eu nu știam de meci, am prins doar ultimele 15 minute din prima repriză.
Un meci... plin de evenimente, ca să zic așa.
Cum spunea Maximus în arenă, "Are you not entertained?" Cam așa și aici.

Edited by ritz, 19 January 2023 - 20:12.


#1519
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 12.03.2015
Momentan urmăresc Irak - Oman în finala Cupei Golfului pe Sport Extra. Urmează sa vad meciul Barcelonei iar de la 22 o sa urmăresc în paralel City - Tottenham și repriza secunda la Barcelona... Plus partida de NBA de la Paris dintre Chicago și Detroit :)

Edited by ovydinho84, 19 January 2023 - 20:46.


#1520
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021

View Postritz, on 19 ianuarie 2023 - 20:09, said:

Sau poate unii preferă super amicalul dintre PSG, care se pare că a adus cam toți jucătorii de calibru, și un All Stars din Arabia Saudită cu jucători de la Al Nassr și Al Hilal unde bineînțeles că joacă și Cristiano.
Meciul e acum în direct pe YouTube, Twitch și alte posturi oficiale ale altor țări. Eu nu știam de meci, am prins doar ultimele 15 minute din prima repriză.
Un meci... plin de evenimente, ca să zic așa.
Cum spunea Maximus în arenă, "Are you not entertained?" Cam așa și aici.

Amicalul il prefera ca pe o grisină Posted Image ...până soseste masa principala...,meciurile de la ora 22...

Stiam de amical...,dar nu mă uit nici la FIFA Club World Cup...decât la finală dacă joacă echipa din Europa cu cea din America de Sud...altfel confruntările cu arabi Posted Image ...,chiar dacă sunt condusi in luptă de Ronaldo Posted Image ...

#1521
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016

View Postovydinho84, on 19 ianuarie 2023 - 20:33, said:

Momentan urmăresc Irak - Oman în finala Cupei Golfului pe Sport Extra. Urmează sa vad meciul Barcelonei iar de la 22 o sa urmăresc în paralele City - Tottenham și repriza secunda la Barcona... Plus partida de NBA de la Paris dintre Chicago și Detroit :)

Un adevărat maratonist, la fel ca Sid. :D Vă felicit că aveți răbdare să urmăriți atâtea evenimente în succesiune.

#1522
ovydinho84

ovydinho84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 466
  • Înscris: 12.03.2015
A dat Istvan Kovacs azi 3 penalty-uri în finala Irak - Oman. 2 pentru Oman și 1 pentru Irak. A învins Irak cu 3-2 pana la urma. Nebunie mare în tribune. Nu am mai văzut asemenea bucurie de mult timp... Fanatici rău de tot irakienii...

#1523
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,579
  • Înscris: 10.04.2009
Madueke to Chelsea, here we go! Verbal agreement in place with PSV on permanent deal around €35 million package.

Madueke will sign long term deal in few days, strongly wanted by Chelsea board.


ireal... astia sunt nebuni... dusi cu pluta

#1524
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021

View Postbeavis03, on 19 ianuarie 2023 - 21:33, said:

Madueke to Chelsea, here we go! Verbal agreement in place with PSV on permanent deal around €35 million package.

Madueke will sign long term deal in few days, strongly wanted by Chelsea board.


ireal... astia sunt nebuni... dusi cu pluta
Pe asta l-au luat doar să nu ajungă la voi Posted Image ..., si stai că încă mai e destul timp până se termină perioada de mercato Posted Image ...

#1525
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
Maine, fotbal in direct

16:30 - Fotbal - SuperLiga - Universitatea Cluj - Voluntari - Digi Sport 1, Prima Sport 2, Orange Sport 1
20:00 - Fotbal - SuperLiga - Rapid - Sepsi Sfantu Gheorghe - Digi Sport 1, Prima Sport 1, Orange Sport 1
21:30 - Fotbal - Bundesliga - Leipzig - Bayern Munchen - Digi Sport 2, Prima Sport 2
22:00 - Fotbal - La Liga - Mallorca - Celta Vigo - Digi Sport 3, Prima Sport 3, Orange Sport 2
22:00 - Fotbal - La Liga 2 - Las Palmas - Mirandes - Prima Sport PPV 2
23:15 - Fotbal - Liga Portugal - Sporting - Vizela - Prima Sport 5

#1526
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021
Aroganta se plătește Posted Image ...,cum naiba să vrei sa joci în 10 Posted Image ...contra lui Spurs...,mă mir că Guardiola nu stie că după ora 22 copiii sunt in pat nu la stadion Posted Image ...,dacă nu aruncă prosopul la timp Rico nu termină in picioare partida...,a fost mai mult pe jos decât pe sus...,noroc că de la 1,50 m Posted Image …nu se prea simte când cazi…

#1527
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
Se pare ca anul asta titlul din Anglia merge la Arteta. :D

#1528
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021
Minereu,văd că iar vă chinuiți...,sau le-a promis din nou Berluska un autocar plin cu parasute Posted Image ...

View PostBundesligaFan, on 19 ianuarie 2023 - 23:06, said:

Se pare ca anul asta titlul din Anglia merge la Arteta. Posted Image
Si eu am spus același lucru...,in plus Arsenal produce cel mai bun fotbal...

#1529
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
Caline, se pare ca m-am grăbit. A egalat City. Excelent meci.

#1530
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,118
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 19 ianuarie 2023 - 23:12, said:

Caline, se pare ca m-am grăbit. A egalat City. Excelent meci.
Avem parte de spectacol...,echipa lui Conte a iesit mai târziu de la vestiar Posted Image ...,a adormit puțin după pauză Posted Image ...

Lloris încă e la vestiar  Posted Image ...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

1 members, 0 guests, 0 anonymous users

Calin72

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate