Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O mostenire cu (o mica )problema

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...
 Acest LNB......

Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...
 

Quartier Azuga - str. Azuga - zona Doamna Ghica

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Malvolio

Malvolio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 29.04.2006

View PostBogotta, on 12 noiembrie 2022 - 19:52, said:

Alea sunt niste glume proaste.

On-topic. Pana cel putin Martie 2023 tramvaiul 21 este suspendat pentru ca se lucreaza la pasajul vietii (Dna. Ghica). In locul lui functioneaza o linie de autobuz. Deci va fi jale cu J mare !
Macar tramvaiul razbatea prin trafic insa cu autobuzul o sa plangi cu vorbe ....

Crezi ca termina blocurile in 4 luni? Posted Image

#20
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,461
  • Înscris: 24.02.2017
Nu  , nici blocurile nu vor fi gata in 4 luni dar nici pasajul in 4 ani (cel mai probabil), luand in considerare celelalte proiecte facute pana acum prin Bucuresti.

#21
Malvolio

Malvolio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 29.04.2006

View PostBogotta, on 09 decembrie 2022 - 09:11, said:

Nu  , nici blocurile nu vor fi gata in 4 luni dar nici pasajul in 4 ani (cel mai probabil), luand in considerare celelalte proiecte facute pana acum prin Bucuresti.

https://www.hotnews....i-ora-10-00.htm Posted Image

#22
enmwqr2

enmwqr2

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 01.08.2023
A cumparat cineva aici sau este cineva interesat sa cumpere? intreb in ideea ca si pe mine ma intereseaza. Din ce am gasit pe google dezvoltatorii par destul de seriosi

#23
Adrianobobby

Adrianobobby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 18.08.2007
Revin si eu cu intrebarea daca a luat cineva aici si ceva informatii suplimentare despre proiect/ zona.

Edited by Adrianobobby, 26 December 2023 - 18:13.


#24
enmwqr2

enmwqr2

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 01.08.2023

View PostAdrianobobby, on 26 decembrie 2023 - 18:13, said:

Revin si eu cu intrebarea daca a luat cineva aici si ceva informatii suplimentare despre proiect/ zona.

Eu am avut o discutie cu prin luna decembrie, cand inca aveau o reducere buna de black friday, nu am cumparat pt ca apartamentul care-mi placea nu era deloc luminos.
Ca dezavantaje: exista un teren in litigiu in fata blocului A, pe care ei vor sa il cumpere insa nu e nimic sigur. (ap care ma interesa avea priveliste spre acestui teren si a fost un minus mare)
Ca avantaje: proiect frumos, cu adevarat nzeb, zona foarte ok, nu mi se pare o zona cu "colorati" cum au zis altii, dezvoltatori seriosi, cel mai probabil o sa fie un complex frumos cand va fi finalizat dar mai dureaza 2 ani pana atunci. Eu iti recomand sa mergi sa discuti cu ei, asa iti faci o parere reala.

#25
SMG16

SMG16

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 23.11.2020

View Postenmwqr2, on 22 ianuarie 2024 - 11:30, said:


Eu am avut o discutie cu prin luna decembrie, cand inca aveau o reducere buna de black friday, nu am cumparat pt ca apartamentul care-mi placea nu era deloc luminos.
Ca dezavantaje: exista un teren in litigiu in fata blocului A, pe care ei vor sa il cumpere insa nu e nimic sigur. (ap care ma interesa avea priveliste spre acestui teren si a fost un minus mare)
Ca avantaje: proiect frumos, cu adevarat nzeb, zona foarte ok, nu mi se pare o zona cu "colorati" cum au zis altii, dezvoltatori seriosi, cel mai probabil o sa fie un complex frumos cand va fi finalizat dar mai dureaza 2 ani pana atunci. Eu iti recomand sa mergi sa discuti cu ei, asa iti faci o parere reala.
Ce pret aveau? Asa de comparatie cu ce au azi

#26
Adrianobobby

Adrianobobby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 18.08.2007
https://www.instagra...m40Y2xrdzZpYg==

Pareri?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate