Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Masina noua, Renault Megane

- - - - -
  • Please log in to reply
127 replies to this topic

#127
vinciun

vinciun

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,665
  • Înscris: 24.10.2015

 Mihaitza07, on 30 octombrie 2022 - 16:29, said:

Pai ce, 15.000 euro nu mai sunt bani ca sa vorbim de calitatea ieftina si proasta a materialelor din interior ? Asta tinand cont ca pretul ei era de 12 mii si ceva de euro si au scumpit-o cu 3 mii cu aceleasi panarame de plastice ?
Eu zic ca e de comentat si negativ..
Dar bine cand vezi pe altii ca banii astia ii dau pe Logan, asta pare mai inchegata si de aici sa zici ca-si merita banii.

Din pacate toate s-au scumpit rau acum. Un Peugeot 508 costa cat costa un e classe acum vreo 5 ani.


Routerboard, sa-ti fie cu noroc. Nu am gasit prin postarile tale ce putere are masinuta. Meganul e frumos, imi place si mie chiar daca nu-s fan Renault. E si foarte confortabil, am urcat in unul gri, destul de bine echipat cu scaune alcantara, volan imbracat in piele etc m-a surprins placut. De la Renault doar meganul ma intereseasa si probabil trafic.

Edited by vinciun, 03 November 2022 - 21:01.


#128
routerboard71

routerboard71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 465
  • Înscris: 31.12.2021
Va salut si multumesc pentru urari! Si DVS. sa va bucurati de drumuri bune si masina sa va functioneze fara reparatii, doar consumabilele sa le schimbati!
Ca putere, conform fisei tehnice, motorul este TCe 140 GPF, putere maxima 103kW.Cilindree 1332 cc. Despre el, gasiti pe Internet informatii.Acesta echipeaza si masina mea.
Da, este confortabila la condus, scaunele comode pentru segmentul ei de pret, comportament rutier foarte bun.
O sa mai scriu pe aici in limita timpului.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate