Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?
 Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 

Apple Watch 7

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
314 replies to this topic

#73
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,670
  • Înscris: 29.12.2016
Ar trebui... Nu este expus nici la emag, nici la iStyle.
La iStyle totusi, s-au eliberat locurile unde erau AW6. Probabil in week-end...

#74
mihailco

mihailco

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 07.09.2005
Emag a livrat astazi.

#75
Sclaud

Sclaud

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,009
  • Înscris: 30.01.2012
Mă da cu midnight ăla ce au avut frate de nu e disponibil nici macar la precomandă (eMag)?
Ce dracu e cu culorile alea ? Verde, roșu, starlight ... pfff ... Bataia de joc

#76
estadrian

estadrian

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 528
  • Înscris: 05.08.2005
La Altex il aveau pe stoc la Băneasa. Am dat rezervare de dimineața și intr-o ora l-am luat

#77
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,670
  • Înscris: 29.12.2016
O sa trec pe la Altex sa-l butonez, probabil maine.

#78
eugen_udroiu

eugen_udroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 15.12.2009
ce versiuni aveți și ce mărimi? eu am comandat 45 gold(acesta era pe stoc) și mâine am programarea sa îl iau din magazin. Sper sa îl pot schimba cu unul negru sau gri după cum au anul acesta culorile. Par ok cele de metal ca și culori fata de aluminiu, asta deși acestea din urma sunt mai ușoare.
va vine ok 45 sau 41 mm ?

#79
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Speri sa il poti schimba la ce mod? Adica il returnezi, sau cum?

#80
eugen_udroiu

eugen_udroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 15.12.2009
Am fost astăzi sa îl iau și e gold, cum l-am comandat( asta era pe stoc) și voiam sa îl schimb cu unul negru tot stainless steel plus brățara din piele cu magnet(acel mov). Nu aveau pe stoc nimic din ce am cerut, sa nu uit nici brățara galbena din silicon. Am uitat sa întreb de nike version, așa poate renunțat la acesta pt acela, măcar e mai sportish… arată ok dar deh, parca e altceva in realitate, negrul este superb la cele metalice.

Dacă nu ma agit astăzi și mâine cu ceasul o sa îl schimb in weekendul ce vine, atunci ajung in Londra și sunt mai multe Apple store fata de aici la job in zona (Bristol). Am probat in magazin și mi-a plăcut acel negru și varianta aceea nike negru(deși e albastru toată ziua).

#81
Groot

Groot

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,021
  • Înscris: 16.11.2014
Bine, dar nu am inteles cum schimbi ceasul purtat cu unul nou de alta culoare. Adica ii droghezi pe Apple sau cum?

#82
stoki

stoki

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 24.09.2006

View Posteugen_udroiu, on 15 octombrie 2021 - 17:09, said:

ce versiuni aveți și ce mărimi? eu am comandat 45 gold(acesta era pe stoc) și mâine am programarea sa îl iau din magazin. Sper sa îl pot schimba cu unul negru sau gri după cum au anul acesta culorile. Par ok cele de metal ca și culori fata de aluminiu, asta deși acestea din urma sunt mai ușoare.
va vine ok 45 sau 41 mm ?
41mm Graphite stainless steel cu milanese loop tot Graphite.
Arată bestial!
Attached File  ADECC6DB-ADE5-48DE-9A9A-F1B6BAF4DAC1.jpeg   288.23K   98 downloadsAttached File  7FDDAF00-D5E5-4478-AE11-65F9CD62477F.jpeg   283.39K   73 downloads

#83
eugen_udroiu

eugen_udroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 15.12.2009
Superba culoarea, nu pare micuț 41? eu am mâna subțire și pare mititel. Am probat și acea brățara, arată super dar e incomoda pt mine, de moment am gold și brățara aceea cu arici ReD(o țin pt job deoarece e comoda și sper sa pot comanda varianta de piele mov dacă rămân cu el. Al meu e 45. Mâine îl probez și dacă nu găsesc sa schimb deoarece nu e pe stoc o sa cam rămână așa. De la AW3 este un pas ok, merita sa îți faci moftul. Ai și plan la el sau îl ții fără abonament celular?

Sa îl porți sănătos 🎉

Edited by eugen_udroiu, 15 October 2021 - 22:34.


#84
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Pe siteul Apple, daca incerc sa comand AW 7, imi arata ca va fi livrat intre 26 noiembrie si 2 decembrie. Mai rau ca la iPhone 😂

#85
stoki

stoki

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 24.09.2006

View Posteugen_udroiu, on 15 octombrie 2021 - 22:26, said:

Superba culoarea, nu pare micuț 41? eu am mâna subțire și pare mititel. Am probat și acea brățara, arată super dar e incomoda pt mine, de moment am gold și brățara aceea cu arici ReD(o țin pt job deoarece e comoda și sper sa pot comanda varianta de piele mov dacă rămân cu el. Al meu e 45. Mâine îl probez și dacă nu găsesc sa schimb deoarece nu e pe stoc o sa cam rămână așa. De la AW3 este un pas ok, merita sa îți faci moftul. Ai și plan la el sau îl ții fără abonament celular?

Sa îl porți sănătos 🎉
Am avut AW5 de 44mm. Era puțin deranjant să îl port toată ziua pt că era mare.
MI se pare mult mai light și brățara asta mult mai comodă.
Am și plan de date că îmi place să mai scot capu din telefon. Am căști și pot pleca oricând de acasă fără telefon.

Motivul pt care îl schimb: mi-a picat cel vechi pe gresie înainte să apuc să apăs pin-ul de la brățara sport. La asta magnetică nu ar mai trebui să pățesc așa ceva 😁

Edited by stoki, 16 October 2021 - 06:59.


#86
eugen_udroiu

eugen_udroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 15.12.2009
Merg astăzi sa văd cum este cel mic, dacă vine ok îl iau pe acela, este pe stoc aici văd. Da, buna chestia cu brățara, o sa stea la mâna și ai scăpat de o grija.

#87
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,670
  • Înscris: 29.12.2016
L-am butonat astazi. Nu mi se pare ecranul cu mult mai mare. Insa culoarea albastru inchis arata mai bine decat space grey. Momentan ma mai gandesc. Nu e un salt mare de la AW5.

Edited by 2Unlimited, 16 October 2021 - 11:26.


#88
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Vad pe siteul Apple ca vand AW6 refurbished la 279£. Merita diferenta pana la 369£ pentru un AW7?

#89
eugen_udroiu

eugen_udroiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 15.12.2009
Merita, este nou, ecran mai ok.
Am fost și am probat acel 41 graphite stainless steel, deși voiam 45mm. Acesta din urma pare mai ok și l-am schimbat deoarece era in stoc magazin și mi-am mai luat o brățara de silicon pt job, dus și alte intrări in apa. Voiam galben dar nu au stoc in magazine, așadar am luat roz pal, merge mai ok la negrul acesta fata de celelalte culori, o sa comand ai acea brățara galbena deoarece este superba culoare. Bag de seama ca or sa facă mai mult profit din brățări fata de vânzarea ceasurilor :))

#90
stoki

stoki

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 24.09.2006
Așteptăm ziua când o să vândă ceasul și brățara separat.
Până la urmă, dacă ai deja brățări și doar ți-ai spart ceasul sau vrei upgrade, de ce să mai plătești brățară nouă?
La fel ca și încărcătoarele. Într-o zi o să ai doar telefonul într-un carton, fără cablu sau alte minuni.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate