Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi
 Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 

Alcatel 311

- - - - -
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
maiself

maiself

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 15.04.2003

Quote

Originally posted by cmatei
Am incercat sa sun la service sa vedem daca e vreo problema cu telefonul si surpriza: firma respectiva nu se mai ocupa de serviceul telefoanelor orange.

Lamureste URGENT problema cu service. Acum citiva ani am luat o teapa urita cu un tel. cumparat de la Orange (Dialog) la care service   asigurat era numai pe hirtie.
De atunci nu mai cumpar de la ei  :degetele:

#20
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003
Garantia terminalelor procurate de la Orange e OK! Am luat 4 telefoane de la Orange Shop si nu am avut probleme decit cu un Alcatel, dar s-a rezolvat cu bine (celelalte terminale sint OK si acum).

@maiself : Daca intrebi, ti se va raspunde. Unii mai suspiciosi trag concluzii imediat, fara sa se intrebe daca firma in cauza si-a schimbat nr. de telefon sau chiar sediul. De obicei, pentru garantie sint mentionate mai multe puncte de service si chiar mai multe firme!

#21
maiself

maiself

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 230
  • Înscris: 15.04.2003

Quote

Originally posted by Allex
@maiself : Daca intrebi, ti se va raspunde. Unii mai suspiciosi trag concluzii imediat, fara sa se intrebe daca firma in cauza si-a schimbat nr. de telefon sau chiar sediul. De obicei, pentru garantie sint mentionate mai multe puncte de service si chiar mai multe firme! [/B]
Atunci este ok, probabil chiar sunt in stare sa asigure garantie, nu cum au facut cu terminalul meu .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate