Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cat discuta acasa barbatii insurati cu sotiile lor ?

* * * * - 4 votes
  • Please log in to reply
187 replies to this topic

#19
dsarewq

dsarewq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 04.06.2020

View Posttehnics, on 28 iunie 2020 - 09:42, said:

Marine, dar inainte de toate, de ce nu spui ca defapt tu te-ai insurat cu forta tatalui socru ? Asa cel putin sa stie lumea in ce conditii te-ai insurat

Eu am întrebat cât discută altii cu nevestele lor și dacă ele vorbesc mult acasă cu ei sau sunt tăcute și discută numai ce e important.

Edited by dsarewq, 28 June 2020 - 09:44.


#20
craciuncostel

craciuncostel

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,108
  • Înscris: 03.04.2005
Te complaci în situația asta ori ba? Vrei să știi dacă și alții au problema asta din curiozitate sau ca să vezi dacă este normal și ca să iei măsuri?
Probabil nu mai stăm bot în bot ca pe vremuri dar nu ne ignorăm așa. Nu deschide ea subiectul, îl deschizi tu. La urma urmei te însori și îți găsești jumătatea ca să spunem așa și apoi nu vă conectați decât la mâncare și sex?
Se poate discuta începând cu planuri zilnice, apoi de viitor, apoi fiecare despre serviciul lui. Discuții ușoare care pot deschide alte oportunități.
Îmi imaginez că și sexul vine mai greu, dacă nu deschizi gura toată ziua cum să o chemi seara la tine?...

Da, la noi eu am fost ăla care vorbește mult și ea mai tăcută, dar mereu am fost implicat în relație noastră și când vedeam că tace și nu spune nimic mă duceam eu să inițiez discuția. În timp a devenit mult mai deschisă.

Edited by craciuncostel, 28 June 2020 - 09:46.


#21
laffin

laffin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,539
  • Înscris: 16.03.2007
MARINE-IOANE, cu trotineta cum stai, iti mai merge sau iti indica numa' ora 6?

Edited by laffin, 28 June 2020 - 09:48.


#22
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 09:38, said:

Eu am observat că tocmai cele și educate și inteligente și crescute cu pian în casă sunt așa tăcute

inteligenta nu tace decat intentionat.

subiectul topicului e vechi ca istoria... la bine si la rau. mai ramane sa hotarati care nu putea face mai bine si care nu putea face mai rau.

#23
dsarewq

dsarewq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 04.06.2020

View Postcraciuncostel, on 28 iunie 2020 - 09:44, said:

Îmi imaginez că și sexul vine mai greu, dacă nu deschizi gura toată ziua cum să o chemi seara la tine?...

E mai greu să mănânc decât să facem sex, asta nu a fost niciodată o problemă la noi, nici atunci nu vorbim mai mult de 3 fraze.

Cum o chem seara la mine ?

Simplu - după ce vii de afară vreau să ne iubim și ea spune - bine, după ce vine de afară unde a stat vreo oră ne iubim și gata.

Edited by dsarewq, 28 June 2020 - 09:55.


#24
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,886
  • Înscris: 15.04.2007

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 09:50, said:

E mai greu să mănânc decât să facem sex, asta nu a fost niciodată o problemă la noi, nici atunci nu vorbim mai mult de 3 fraze.

Cum o chem seara la mine ?

Simplu - după ce vii de afară vreau să ne iubim și ea spune - bine, după ce vine de afară unde a stat vreo oră ne iubim și gata.
Mult 3.Una e suficient.Intoarce-te !

#25
dsarewq

dsarewq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 04.06.2020
Dar chiar - bărbatii însurati se milogesc de soțiile lor ca să se culce cu ele și trebuie să le vorbească vreo oră înainte ?

Greu răspunsul ?

Înseamnă că eu sunt mult mai fericit dacă folosesc doar 3 fraze și gata.

Edited by dsarewq, 28 June 2020 - 10:04.


#26
victord36

victord36

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,886
  • Înscris: 15.04.2007

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 10:00, said:

Dar chiar - bărbatii însurati se milogesc de soțiile lor ca să se culce cu ele și trebuie să le vorbească vreo oră înainte ?

Greu răspunsul ?

Înseamnă că eu sunt mult mai fericit dacă folosesc doar 3 fraze și gata.
Trei fraze folosesc de regula masteranzii.Pulimea zice doar rabateaza ! Ori asa ori cu pian conteaza cat de des spui comanda.Si dupa aia mancam.

#27
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,161
  • Înscris: 15.05.2008
pai in putinele certuri pe care le-am avut si am vb mai mult decat initiatorul
casuta este pe 5 ari,am facut putina gradina,fain tare de petrecut timpul afara,mai ales in 2

#28
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 27.01.2016

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 08:57, said:



Ea m-a găsit pe mine dar cam asa am fost tot timpul de când stăm acasă și nu e tăcută.

Dacă vin Ă®n vizită 2 prietene de ale ei la noi și 5 ore vorbesc continuu și toate 3 deodată, nici una nu tace.

După ce pleacă alea amuteste și parcă nici nu exist Ă®n casă.

Eu cred că și alea 2 sunt mute acasă cu bărbații lor și numai cu alte femei vorbesc atât de mult și toate prostiile.
Asa-ți trebuie dacă te-ai însurat. Pai ce vrei sa discuți dacă tu n-ai subiecte comune cu ea? Dar sex mai faceți?

Edited by Testosteron, 28 June 2020 - 10:23.


#29
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
unii discută între ei pe WhatsApp în pat, unul lângă altul.

#30
dsarewq

dsarewq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 04.06.2020

View PostTestosteron, on 28 iunie 2020 - 10:23, said:

Dar sex mai faceți?

Intr-o săptămână facem cât nu au făcut mulți toată viata până la 30 de ani, nu avem probleme din astea.

#31
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,972
  • Înscris: 02.02.2008
nu vorbești cu ea ani de zile deși e lângă tine non stop, într-o seară ți se scoală și îi zici hai să stai pe spate că am chef, apoi reveniți la rutina zilnică. superb mariaj.

#32
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 27.01.2016

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 10:25, said:



Intr-o săptămână facem cât nu au făcut mulți toată viata până la 30 de ani, nu avem probleme din astea.
Păi atunci voi comunicați prin sex, nu prin vorbe care-i problema? Ai grija sa nu te trezești ca ti-o mai împrumută și altul dacă e așa buna la sex...

#33
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,161
  • Înscris: 15.05.2008

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 10:25, said:


Intr-o săptămână facem cât nu au făcut mulți toată viata până la 30 de ani, nu avem probleme din astea.

ce!!!!!!!!!!!!!!!! eu zic sa mai lasi din ele
nu ma pot abtine,impreuna sau fiecare pe unde apuca?

#34
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostAlecsandru010, on 28 iunie 2020 - 09:08, said:


N-am inteles niciodata cum pot face femeile chestia asta. Si culmea-i ca par a se intelege intre ele.. O.o
Cunosti cele trei faze ale betiei? Barbatii au inventat chestia asta, dar cum feminismul,... egalitatea intre sexe,.....
ON. Sa stii ca nu e nici un necaz,nici o problema. Dar daca tii totusi neaparat sa schimbat mai multe replici, urmariti amandoi aceleasi seriale si discutati-le dupa. Daca stii cum sa abordezi subiectul ca gica-contra, n-o sa-i mai taca gurita, vorba lu´ala micu a lu´ brigitte a lu´ nastase.

#35
dsarewq

dsarewq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,370
  • Înscris: 04.06.2020

View PostTestosteron, on 28 iunie 2020 - 10:29, said:

Păi atunci voi comunicați prin sex, nu prin vorbe care-i problema? Ai grija sa nu te trezești ca ti-o mai împrumută și altul dacă e așa buna la sex...

Sau poate mă împiedic eu de altele frumoase și cad peste ele și spun - pardon, mă scuzi dar m-a orbit frumusețea ta.

View Postceanu1980, on 28 iunie 2020 - 10:30, said:

ce!!!!!!!!!!!!!!!! eu zic sa mai lasi din ele
nu ma pot abtine,impreuna sau fiecare pe unde apuca?

De vreo 4 ori pe săptămână și cam 30 de minute de fiecare dată cred că sunt destui care până la 30 de ani nu au făcut.

Edited by dsarewq, 28 June 2020 - 10:35.


#36
Testosteron

Testosteron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,898
  • Înscris: 27.01.2016

View Postdsarewq, on 28 iunie 2020 - 10:32, said:



Sau poate mă Ă®mpiedic eu de altele frumoase și cad peste ele și spun - pardon, mă scuzi dar m-a orbit frumusețea ta.
De fapt intre un bărbat și o femeie cea mai bună comunicare e prin sex. Dacă simți nevoia sa vorbești cu altcineva cauta-ți și tu un amic și pe ea pastreaz-o doar pt sex. Așa e cel mai bine!

Edited by Testosteron, 28 June 2020 - 10:36.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate