Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......

Salarii compensatorii?
 

Bani pentru #rezist

* - - - - 10 votes
  • This topic is locked This topic is locked
263 replies to this topic

#181
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostArgent, on 21 mai 2019 - 07:43, said:

Tudor Chirilă, nu stiu de ce dar cred ca a cantat pentru toti conducatori PSD din toata tara.


concurenta lui Maruta si canapeaua lui

#182
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004

View PostBadBoyBoogie, on 20 mai 2019 - 17:33, said:



Pe bune, cu totii vrem sa fie bine ca sa nu fie rau doar ca acele clisee propagandistice sunt folosite in scopuri politice aplicandu-se de fiecare data cu dubla masura. Ei nu vor sa mearga "lumea" la vot, ei vor sa mearga doar "cine trebuie" la vot. Lupta contra coruptiei nu se pune cand e vorba de casele lui iohanis sau de dosarul lui kovesi. Statul de drept e bun... dar nu se aplica cand e vorba de abuzuri impotriva adversarilor politici. Prezumtia de nevinovatie e valabila numai pentru cei din "tabara noastra" ceilalti sunt penali by default.

Pai vad ca o anchetati si pe dna Iohannis si pe dna Kovesi. Deci ce mai vreti?!
Acum ca vi s-a satisfacut doleanta, putem sa ne cerem si noi pe a noastra, anume sa fie anchetati aia care guverneaza si fac borduri pe 3 nivele.
Fiecare cu ce-l intereseaza.

Pe voi va intereseaza casele lui Iohannis, pe mine ma intereseaza infrastructura pe care merg eu toata ziua, spitalele  in care o sa-mi tratez copiii si asa mai departe.

Asta nu pot eu pricepe la Anenisti si PSDisti: de ce credeti voi ca casele lui Iohannis sunt prioritatile romanilor si nu autostrazile. Asta nu pot pricepe in ruptul capului si probabil de aici apare si problema cu neintelesul mitingurilor #rezist.
Pur-si-simplu avem prioritati diferite in viata asta, mult prea scurta.

Edited by Cris007, 21 May 2019 - 12:56.


#183
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pentru ca prostul moare de grija altuia...

#184
oopsminded

oopsminded

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,160
  • Înscris: 28.08.2004

View Postgeorge_alexandru, on 21 mai 2019 - 07:57, said:


Cere-i unui pesedist sa iti explice de ce crede el ca Soros vrea raul tarii si ce face concret pentru asta.

Pot să te rog eu pe tine sa îmi explici de ce crezi tu ca Soroș vrea BINELE atâtor țărișoare de pe glob?

#185
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008
[ https://s3.comisarul.ro/193aaa75b3596c11143bb25228810d91.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#186
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pentru ca isi permite...

#187
BadBoyBoogie

BadBoyBoogie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,977
  • Înscris: 30.08.2018

View PostCris007, on 21 mai 2019 - 12:56, said:

Pai vad ca o anchetati si pe dna Iohannis si pe dna Kovesi. Deci ce mai vreti?!
Acum ca vi s-a satisfacut doleanta, putem sa ne cerem si noi pe a noastra, anume sa fie anchetati aia care guverneaza si fac borduri pe 3 nivele.
Fiecare cu ce-l intereseaza.

Pe voi va intereseaza casele lui Iohannis, pe mine ma intereseaza infrastructura pe care merg eu toata ziua, spitalele  in care o sa-mi tratez copiii si asa mai departe.

Asta nu pot eu pricepe la Anenisti si PSDisti: de ce credeti voi ca casele lui Iohannis sunt prioritatile romanilor si nu autostrazile. Asta nu pot pricepe in ruptul capului si probabil de aici apare si problema cu neintelesul mitingurilor #rezist.
Pur-si-simplu avem prioritati diferite in viata asta, mult prea scurta.

Personal ma pis cu bolta pe casele lui iohanis. Am pomenit de ele doar ca sa dau un exemplu de dubla masura folosit de propaganda sorosista. E chiar comic sa ma acuzati pe mine ca nu mai pot de grija altora cand singura tema de campanie "da dreapta" e Dragnea! Nu exista luare de pozitie a dreptacilor, in frunte cu iohanis, in care sa nu fie pomenit Dragnea cu tot repertoriul de dejectii, instigari la ura, injuraturi & shit. Daca esti de buna credinta n-ai cum sa nu vezi discrepanta dintre discursul pozitiv al pesedistilor, despre investitii si teme economice, agricultura, irigatii, infrastructura vs spumele la gura si ochii bulbucati din partea rezistacilor lui soros. Daca dreptacilor le era de construit autostrazi puteau sa o faca atunci cand au guvernat, doar ca atunci mucles, parca ziceau ca "Romania nu are nevoie de autostrazi".

#188
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,187
  • Înscris: 27.02.2018

View Postoopsminded, on 21 mai 2019 - 16:14, said:

Pot să te rog eu pe tine sa îmi explici de ce crezi tu ca Soroș vrea BINELE atâtor țărișoare de pe glob?
Dar de unde si pana unde e Soros atat de tare cat sa controleze atatea tari de pe glob cum spune propaganda trump/putin, mai ales acum cand zace la pat?

View PostBadBoyBoogie, on 21 mai 2019 - 16:29, said:

Personal ma pis cu bolta pe casele lui iohanis. Am pomenit de ele doar ca sa dau un exemplu de dubla masura folosit de propaganda sorosista. E chiar comic sa ma acuzati pe mine ca nu mai pot de grija altora cand singura tema de campanie "da dreapta" e Dragnea! Nu exista luare de pozitie a dreptacilor, in frunte cu iohanis, in care sa nu fie pomenit Dragnea cu tot repertoriul de dejectii, instigari la ura, injuraturi & shit. Daca esti de buna credinta n-ai cum sa nu vezi discrepanta dintre discursul pozitiv al pesedistilor, despre investitii si teme economice, agricultura, irigatii, infrastructura vs spumele la gura si ochii bulbucati din partea rezistacilor lui soros. Daca dreptacilor le era de construit autostrazi puteau sa o faca atunci cand au guvernat, doar ca atunci mucles, parca ziceau ca "Romania nu are nevoie de autostrazi".
Da, da, se si vad investițiile ciumei rosii cum au crescut spitalele, scolile si autostrazile ca ciupercile dupa ploaie. Faci voit sau nu confuzie intre gargara de campanie si realitatea sumbra de la noi?

Edited by mishuletzu, 21 May 2019 - 16:33.


#189
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostBadBoyBoogie, on 21 mai 2019 - 16:29, said:


Personal ma pis cu bolta pe casele lui iohanis.
La fel cum se pisa restul lumii normale pe carnatul scris de tine.

#190
Ghita_Bizonu

Ghita_Bizonu

    Confectionez manusi din pielea clientului

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,827
  • Înscris: 16.10.2012

View PostCris007, on 21 mai 2019 - 12:56, said:

Pai vad ca o anchetati si pe dna Iohannis si pe dna Kovesi. Deci ce mai vreti?!
Acum ca vi s-a satisfacut doleanta, putem sa ne cerem si noi pe a noastra, anume sa fie anchetati aia care guverneaza si fac borduri pe 3 nivele.
Fiecare cu ce-l intereseaza.

Pe voi va intereseaza casele lui Iohannis, pe mine ma intereseaza infrastructura pe care merg eu toata ziua, spitalele  in care o sa-mi tratez copiii si asa mai departe.

Asta nu pot eu pricepe la Anenisti si PSDisti: de ce credeti voi ca casele lui Iohannis sunt prioritatile romanilor si nu autostrazile. Asta nu pot pricepe in ruptul capului si probabil de aici apare si problema cu neintelesul mitingurilor #rezist.
Pur-si-simplu avem prioritati diferite in viata asta, mult prea scurta.


Daca te interesa nu votai Basesc in 2004!!@!

#191
BadBoyBoogie

BadBoyBoogie

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,977
  • Înscris: 30.08.2018

View PostdaniMMM, on 21 mai 2019 - 16:30, said:

La fel cum se pisa restul lumii normale pe carnatul scris de tine.
Da, stiu, functionalii prefera lozincile din maxim trei cuvinte.

#192
oopsminded

oopsminded

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,160
  • Înscris: 28.08.2004

View Postmishuletzu, on 21 mai 2019 - 16:30, said:

Dar de unde si pana unde e Soros atat de tare cat sa controleze atatea tari de pe glob

Controlează Soroș, heh... Asta e alta discuție, nu deturna.

/la nivelul ăsta nu e pe-persoană-fizică

#193
mishuletzu

mishuletzu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,187
  • Înscris: 27.02.2018
Fortele care conduc lumea sunt la nivel de state mari si corporatii globale, nu de batranei impinsi de aceiasi propagandisti in fata doar ca sa aiba prostii o persoana de detestat. Curios ca aia care-l scuipa pe soros sunt aia care fac multe jocuri pe planeta, si nu ma refer la rahatii penali de la noi care au angajat aceiasi consilieri israelieni care lucreaza si la casele mari.

#194
Cris007

Cris007

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 52,735
  • Înscris: 06.08.2004

View PostGhita_Bizonu, on 21 mai 2019 - 16:33, said:



Daca te interesa nu votai Basesc in 2004!!@!
Ce treaba are Presedintele Romaniei cu autostrazile... numai tu ai cunostinta. Daca te interesau autostrazile nu o votai pe Firea. Na, e acelasi lucru.

#195
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,131
  • Înscris: 03.07.2008

View Postmishuletzu, on 21 mai 2019 - 16:30, said:

Dar de unde si pana unde e Soros atat de tare ...


Cauta posturi mai vechi ale simpatizantilor psd de pe acest forum. Vei avea surpriza sa constati ca pana sa le zica Gragnea ca Soros e naspa nici unul dintre ei nu avea nimic contra mosului.

In alta ordine de idei guvernarile fsd / fdsn / psdr / psd au fost extrem de prietenoase cu Soros. Pe timpul lor si-a deschis fundatie in Romania, pe timpul lor a primit fundatia sedii bengoase de la stat.

#196
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostBadBoyBoogie, on 21 mai 2019 - 16:29, said:


Personal ma pis cu bolta pe casele lui iohanis. Am pomenit de ele doar ca sa dau un exemplu de dubla masura folosit de propaganda sorosista. E chiar comic sa ma acuzati pe mine ca nu mai pot de grija altora cand singura tema de campanie "da dreapta" e Dragnea! Nu exista luare de pozitie a dreptacilor, in frunte cu iohanis, in care sa nu fie pomenit Dragnea cu tot repertoriul de dejectii, instigari la ura, injuraturi & shit. Daca esti de buna credinta n-ai cum sa nu vezi discrepanta dintre discursul pozitiv al pesedistilor, despre investitii si teme economice, agricultura, irigatii, infrastructura vs spumele la gura si ochii bulbucati din partea rezistacilor lui soros. Daca dreptacilor le era de construit autostrazi puteau sa o faca atunci cand au guvernat, doar ca atunci mucles, parca ziceau ca "Romania nu are nevoie de autostrazi".
Hai sictir cu fakeurile si trolingu...

#197
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
bai Gicule, mai las-o-n curu lu mazare cu casele alea ale lui Iohannis. Sunt niste amarate de casute batranesti vreo 3, iar Dragnea asta al vostru are o proprietate care se intinde pe 3 strazi. Si aia e una dintre ele. Ce dracu, nu va e sila sa va ramana zi de zi fecale printre dinti?

#198
alexa32

alexa32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,294
  • Înscris: 12.08.2006

View PostBadBoyBoogie, on 21 mai 2019 - 16:39, said:

Da, stiu, functionalii prefera lozincile din maxim trei cuvinte.
...sau doua: "M..e psd".
Merge si cu 3 daca vrei: "dracnea la puscarie".

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate