Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Fumatorii de tigari home made / injectate

* * * * - 15 votes
  • Please log in to reply
4938 replies to this topic

#91
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006
pfff daca stiam....e si mai bun zorr, zorr e powermaticul meu, e original
eu pe asta l-am luat https://www.tubeuse-...t/powermatic-3/

l-am comandat ieri, azi e prima zi lucratoare, cica maxim luni pe 15 vine, nu e graba dar e curiozitate :)))

Edited by xcit, 08 April 2019 - 21:33.


#92
cradu23

cradu23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 10.04.2006
Firicelele de scrum care "zboara" usor in timp ce fumezi, sunt de la tutun sau de la tub?


*am postat din greseala pe forumul vechi si nu am gasit optiunea de sters.

#93
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,241
  • Înscris: 19.08.2005

 cradu23, on 09 aprilie 2019 - 11:27, said:

Firicelele de scrum care "zboara" usor in timp ce fumezi, sunt de la tutun sau de la tub?


*am postat din greseala pe forumul vechi si nu am gasit optiunea de sters.

Tub, de obicei se intampla la unul de slaba calitate.

#94
cradu23

cradu23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 10.04.2006

 danyel61, on 09 aprilie 2019 - 13:14, said:


Tub, de obicei se intampla la unul de slaba calitate.

Pana acuma am incercat Marlboro rosu, Rothmans multifilter (ambele acceptabile la faza asta dar tot fac mizerie). Gizeh am incercat vreo 2 modele......mizerie cat cuprinde. Mai am prin casa de probat un model de la Winston.
Voi ce tuburi recomandati  pentru mai putina mizerie?

#95
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,241
  • Înscris: 19.08.2005
Eu folosesc B & H silver. Dacă tot ai probleme, atunci e tutunul.

#96
Fanares

Fanares

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 10.03.2017
Salut ce tipuri de tuburi folositi pentru senator white??

#97
alinushus

alinushus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 631
  • Înscris: 05.01.2004
Eu folosesc Philip Morris sau Senator

#98
viviana27

viviana27

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 19.08.2012
Buna ziua,
Ma intereseaza si pe mine va rog ce tutun se aseamana ca si tarie cu kent 4 mode sau marlboro 4? Eventual ce tuburi  ar trebui sa iau care sa se asemene cu cele de la kent 4 mode?
multumesc

#99
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006
vad ca nu se risca nimeni, hai ca ma sacrific eu. Avand in vedere userul, nu te luam tare ca e posibil sa fii femeie, dar mare atentie, aici nu e pe alese si preferinte, de obicei e pe ce se gaseste si cu ce te impaci. Pana nu le iei la incercat nu ai de unde sa stii. Nimeni de aici nu iti va spune "cumpara cutare ca e la fel ca kent 4". NIMENI

#100
Fanares

Fanares

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 10.03.2017

 xcit, on 08 aprilie 2019 - 21:41, said:

pfff daca stiam....e si mai bun zorr, zorr e powermaticul meu, e original
eu pe asta l-am luat https://www.tubeuse-...t/powermatic-3/

l-am comandat ieri, azi e prima zi lucratoare, cica maxim luni pe 15 vine, nu e graba dar e curiozitate :)))


#101
MykyMykydutza

MykyMykydutza

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.06.2017
Buna seara! Are cineva idee despre tutunul Discovery sau Gambler de pe Okazii, e cat de cat ok? Adica sa fie fumabil nu sa piste la limba sau sa usture in timp ce il fumezi.
Pana acum am fumat Senator blue.

#102
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,704
  • Înscris: 25.11.2014

 xcit, on 11 aprilie 2019 - 20:10, said:

vad ca nu se risca nimeni, hai ca ma sacrific eu. Avand in vedere userul, nu te luam tare ca e posibil sa fii femeie, dar mare atentie, aici nu e pe alese si preferinte, de obicei e pe ce se gaseste si cu ce te impaci. Pana nu le iei la incercat nu ai de unde sa stii. Nimeni de aici nu iti va spune "cumpara cutare ca e la fel ca kent 4". NIMENI
Nimeni de aici nu mai știe ce gust au țigările din comerț :lol:. Mai ales și pe sortimente.

#103
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,241
  • Înscris: 19.08.2005

 MykyMykydutza, on 11 aprilie 2019 - 21:00, said:

Buna seara! Are cineva idee despre tutunul Discovery sau Gambler de pe Okazii, e cat de cat ok? Adica sa fie fumabil nu sa piste la limba sau sa usture in timp ce il fumezi.
Pana acum am fumat Senator blue.

Ramai pe Senator daca ti-a placut.

#104
WAWA

WAWA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 23.10.2008
Daca are nevoie cineva de 1-2 pungi de OHM blue si e din Bucuresti astept PM. Mi-au ajuns 2 comenzi odata (una de la sfarsitul lunii ianuarie).

Edited by WAWA, 12 April 2019 - 08:12.


#105
viviana27

viviana27

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 19.08.2012

 xcit, on 11 aprilie 2019 - 20:10, said:

vad ca nu se risca nimeni, hai ca ma sacrific eu. Avand in vedere userul, nu te luam tare ca e posibil sa fii femeie, dar mare atentie, aici nu e pe alese si preferinte, de obicei e pe ce se gaseste si cu ce te impaci. Pana nu le iei la incercat nu ai de unde sa stii. Nimeni de aici nu iti va spune "cumpara cutare ca e la fel ca kent 4". NIMENI


Scuze, de fapt vroiam sa stiu care tutun e mai slab..sa nu fie iute.  Multumesc

#106
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,241
  • Înscris: 19.08.2005

 viviana27, on 12 aprilie 2019 - 10:46, said:



Scuze, de fapt vroiam sa stiu care tutun e mai slab..sa nu fie iute.  Multumesc

Din pacate va trebui sa testezi pana ajungi la ceva sa-ti placa. Eu am testat luni bune de combinatii tuburi/tutun pana am gasit ce-mi place si, binenteles sa fie convenabil si la pret. Tin minte ca la inceput aveam in casa peste 40-50 cutii de tuburi diferite, sa vad care-mi place in combinatia cu tutunul pe care il aveam in acel timp. Dupa ce gaseam combinatia OK, se termina tutunul si aparea altul, asa ca trebuia s-o iau de la capat. Cred ca am testat peste 85% din tuburile normale (king size) din magazinul online de unde ne aprovizionam majoritatea dintre noi.

#107
viviana27

viviana27

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 19.08.2012

 danyel61, on 12 aprilie 2019 - 10:56, said:


Din pacate va trebui sa testezi pana ajungi la ceva sa-ti placa. Eu am testat luni bune de combinatii tuburi/tutun pana am gasit ce-mi place si, binenteles sa fie convenabil si la pret. Tin minte ca la inceput aveam in casa peste 40-50 cutii de tuburi diferite, sa vad care-mi place in combinatia cu tutunul pe care il aveam in acel timp. Dupa ce gaseam combinatia OK, se termina tutunul si aparea altul, asa ca trebuia s-o iau de la capat. Cred ca am testat peste 85% din tuburile normale (king size) din magazinul online de unde ne aprovizionam majoritatea dintre noi.
Am inteles. Multumesc de info

#108
cradu23

cradu23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 10.04.2006
A incercat cineva?
https://www.tuburiap...ive-albastru-db
Cum e comparativ cu SENATOR Blue la punga? Ca taietura si cioate m-ar interesa mai mult. Desigur si alte informatii sunt utile.

Edited by cradu23, 13 April 2019 - 12:24.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate