Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vodafone nu onoreaza comenzile promotiei "O oferta pe zi"

* * * * * 4 votes
  • Please log in to reply
162 replies to this topic

#37
Alin007_ro

Alin007_ro

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 100
  • Înscris: 05.02.2019
Te asteptai la altceva / alt raspuns din partea lor?

#38
maiorukaki

maiorukaki

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 24.03.2014
Normal, e răspuns standard, stupid evident


#39
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
"Competență" și "servicii de calitate" marca Vodafone! 🤮

#40
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Le-am scris în titlu mailului reclamație ANPC.

Adică ei știu că am sesizat organele competente, le-am trimis și numărul de solicitare.

Se comportă ca și cum îmi asumă amenda dacă o să primească

#41
acm23

acm23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.11.2017
Mie mi-au onorat comanda asemnatoare cu XS 256 GB si Super RED 16, plasata ce-i drept de Black Friday, dupa ~40 de email-uri si nu mai stiu cate telefoane cu foarte multi angajati Vodafone care habar nu aveau ce sa faca tocmai in data de 14 Ianuarie :))). Las aici datele de contact a celei cu care am reusit sa port o conversatie si care chiar m-a ajutat, poate poate.

GABRIELA LETCA
Consultant, Written Complaints
COP Customer Service Business Accounts#1
Vodafone Romania S.A.
Vodafone HQ: Globalworth Tower, str. Barbu Vacarescu 201, Sector 2, Bucuresti, Romania
Email: [email protected]
Telefon: +40372028422

#42
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Ai facut sesizare la ANPC?

Mie mi-au dat cei de la Vodafone negatie direct :)

#43
acm23

acm23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.11.2017
Nu...dar fiind patit cu mediagalaxy,quickmobile si alte magazine eu fac printscreen paginii inainte sa plasez comenzile ( am o extensie care face asta dupa ce apas un singur buton) cu tot cu data si ora. Am avut printscreen cu comanda si cat era de plata, si print cu mail de confirmare comanda primit de la vodafone.

#44
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
La fel le-am trimis si eu dar nici macar nu s-au uitat la poze

Mi-au raspuns dupa un template :)

#45
acm23

acm23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.11.2017
Mda...nu stiu ce sa zic :)))

#46
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
La tine de ce a fost nevoie de 40 de mailuri daca aveai dovezi clare?

Ce a facut mai exact pentru tine domnisoara Gabriela?

#47
xevion_2008

xevion_2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 14.02.2008

View Postk0r3k7, on 06 februarie 2019 - 18:37, said:

La tine de ce a fost nevoie de 40 de mailuri daca aveai dovezi clare?

Ce a facut mai exact pentru tine domnisoara Gabriela?

Ai primit deja raspuns pentru reclamatia ANPC?

#48
acm23

acm23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.11.2017
Nu gaseau comanda pe serverul lor...eu sunam-vorbeam cu cineva la telefon-imi spunea sa ii trimit mail si sa astept-trimiteam mail si asteptam cateva zile degeaba. Scenariul s-a repetat de cateva ori ( o data unul dintre cei de la telefon a zis ca imi da el 50 de E Voucher ca asa se face in situatiile de genul...am refuzat bineinteles) pana o tipa de la call center a zis ca trebuie sa fac o plangere scrisa. Am facut frumos un eseu de 3 pagini in care am vorbit civilizat, le-am dat eu cateva solutii ok din punctul meu de vedere, nu 50E la misto, am spus si ca prefer sa rezolvam de comun acord fara alte institutii etc. Am trimis mail cu dovezile si plangerea scanata si am asteptat in jur de o luna de zile cred. Am fost sunat dupa si mi s-a spus ca am avut dreptate si urmeaza sa ma contacteze cineva de la Vodafone. Acel cineva a fost acea doamna/domnisoara care mi-a trimis contractul direct, fara alte explicatii cu toate ca am vorbit destul de mult si cu ea pt. ca am avut ceva probleme cu contul myvodafone si a trebuit sa astept o resetare si acolo...a fost teribil dar intr-un fel sunt multumit ca s-a rezolvat.

#49
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007

View Postxevion_2008, on 06 februarie 2019 - 18:44, said:

Ai primit deja raspuns pentru reclamatia ANPC?
Inca nu

View Postacm23, on 06 februarie 2019 - 18:49, said:

Nu gaseau comanda pe serverul lor...eu sunam-vorbeam cu cineva la telefon-imi spunea sa ii trimit mail si sa astept-trimiteam mail si asteptam cateva zile degeaba. Scenariul s-a repetat de cateva ori ( o data unul dintre cei de la telefon a zis ca imi da el 50 de E Voucher ca asa se face in situatiile de genul...am refuzat bineinteles) pana o tipa de la call center a zis ca trebuie sa fac o plangere scrisa. Am facut frumos un eseu de 3 pagini in care am vorbit civilizat, le-am dat eu cateva solutii ok din punctul meu de vedere, nu 50E la misto, am spus si ca prefer sa rezolvam de comun acord fara alte institutii etc. Am trimis mail cu dovezile si plangerea scanata si am asteptat in jur de o luna de zile cred. Am fost sunat dupa si mi s-a spus ca am avut dreptate si urmeaza sa ma contacteze cineva de la Vodafone. Acel cineva a fost acea doamna/domnisoara care mi-a trimis contractul direct, fara alte explicatii cu toate ca am vorbit destul de mult si cu ea pt. ca am avut ceva probleme cu contul myvodafone si a trebuit sa astept o resetare si acolo...a fost teribil dar intr-un fel sunt multumit ca s-a rezolvat.
Ideea e ca eu am nr de comanda, confirmarea comenzii, poze cu dovezi cu pretul telefonului, doar ca ei vor sa mi-l vanda la pretul fara reducere, adica 1100e la abonament de 16e

#50
acm23

acm23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.11.2017
Pai si comanda apare in contul myvodafone la " comenzile mele " ? Daca da, in comanda cu ce pret e trecut telefonul ?

#51
k0r3k7

k0r3k7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,241
  • Înscris: 03.05.2007
Nu pot vedea comanda, imi apare "Acces restrictionat" cand fac click pe butonul respectiv.

Doar ei din Vodafone au acces sa vada detalii despre comanda.

#52
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Încearcă să-și ascundă mizeria făcută! 🤬

#53
acm23

acm23

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 03.11.2017
Undeva e o problema pentru ca ar trebui sa poti accesa acea sectiune din cont...suna si intreaba si de asta :)))

#54
DieselCRDI

DieselCRDI

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,426
  • Înscris: 28.04.2010
Dar sunt la fel de inteligenți ca Veorica! Au uitat că ai screen-shot-uri!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate