Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta
 The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...
 

Rețetă de luat soțul înapoi

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#19
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,148
  • Înscris: 09.01.2007

View Postbaribalu, on 27 februarie 2018 - 13:44, said:

O functiona si pentru o vraja cu PSD si draknea?Posted Image

Stai linistit ca-l aranjeaza Kovesi cu Sf Parascheva.

#20
superm

superm

    The difference is...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,770
  • Înscris: 30.07.2008

View Postexceswater, on 27 februarie 2018 - 12:56, said:

Okona ăsta se pricepe la mai multe din ce văd. Eu zic să îl abordați.

Recomand Foutanga Babani Sissoko...asta e fratele mai mare cred. Acum e in Mali si da interviuri ca si ai nostri de prin alte tari ... http://www.bbc.com/n...tories-42878021

https://en.wikipedia..._Babani_Sissoko

Edited by superm, 27 February 2018 - 13:50.


#21
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,795
  • Înscris: 04.01.2018
Era netul plin acum cativa ani la fel de spam din asta pentru vraciul Kumar, venit din India in Romania si care rezolva orice problema.

[ https://image.ibb.co/gMNGtH/Clipboard01.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#22
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Ai apelat matale la el ?

#23
Alex90USA

Alex90USA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.02.2018
[ https://i.imgur.com/eFfmdb3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#24
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

View PostAldulescu, on 27 februarie 2018 - 13:59, said:

Era netul plin acum cativa ani la fel de spam din asta pentru vraciul Kumar, venit din India in Romania si care rezolva orice problema.

[ https://image.ibb.co/gMNGtH/Clipboard01.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Gasesti din astia cati vrei in Gara de Nord

#25
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015
radeti voi, radeti harap alb, da rasu tau...

eu am trait si vazut. am vazut un birou intreg, ma rog, nu chiar tot biroul, da cam 3/4 din muierile din acel birou, femei educate, spalate, cu pozitie sociala, corporatiste, tinere, ce vreti voi... sa le vedeti cum mergeau ele la vrajitoare (vraji pe numele de alint) si cum discutau ce si cum si erau impresionate de o minoritara analfabeta ce le lua banii. nu o persoana, nu doua, erau vreo 4-5 in situatia asta. e drept, una era de o cretinatate crasa, dar totusi, prinsese chestia asta la un intreg departament.

#26
Alex90USA

Alex90USA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.02.2018

View Postargentum, on 27 februarie 2018 - 19:24, said:

radeti voi, radeti harap alb, da rasu tau...

eu am trait si vazut. am vazut un birou intreg, ma rog, nu chiar tot biroul, da cam 3/4 din muierile din acel birou, femei educate, spalate, cu pozitie sociala, corporatiste, tinere, ce vreti voi... sa le vedeti cum mergeau ele la vrajitoare (vraji pe numele de alint) si cum discutau ce si cum si erau impresionate de o minoritara analfabeta ce le lua banii. nu o persoana, nu doua, erau vreo 4-5 in situatia asta. e drept, una era de o cretinatate crasa, dar totusi, prinsese chestia asta la un intreg departament.
Corporatiste tinere mergeau la vraji ( cu accent pe "i" presupun ), sa ... ce ?

#27
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Să le dezlege cununiile. Să le ghicească de ales. Gen

Off

Edited by exceswater, 28 February 2018 - 14:58.


#28
argentum

argentum

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,400
  • Înscris: 25.05.2015
da naiba sa le pieptane. ca erau maritate, nemaritate, erau de toate felurile sa le alegi in biroul ala.
mai te uitai la ele ca tampitu si nu credeai ca e adevarat ce vezi. cum isi destainuiau si se sfatuiau una pe alta si cata incredere in procedura lu vraji (da cu acent pe i) aveau.
unele din ele functii de oarecum de conducere, middle management, bugete pe mana, decideau soarta angajatilor etc... pe mine ma sperie si acum cand imi amintesc ani mai tarziu de ce am vazut.
asa ca nu mi'o luati in nume de rau, da prefer moastele. alea macar nu vorbesc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate