Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Cont/card pt. navigator/marinar?

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,887
  • Înscris: 20.10.2015

View PostMaterium, on 05 februarie 2018 - 14:54, said:

Eu am scris de o soluție care funcționează, tu ești furstrat de lucrul cu o banca. Eu am scris despre o soluție de start, tu ai acolo ceva ce pare premium. Daca ai ceva de spus fa-o referitor la ce am scris eu. Altfe da, aberezi maxim.

Eu JUSTIFIC de ce NU AS ALEGE Banca Transilvania

Pentru ca au servicii proaste si nu poti avea incredere in ei.
Tu, le tii partea, TU esti cel care da informatii false si scrii prostii cum ca eu as abera. Am demonstrat pe ceea ce imi bazez parerea..
Eu, prin experienta personala, tu, prin ce scrie pe site-ul lor de publicitate. Stai jos.

#56
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Unde am dat informații proaste. Eu am scris despre o soluție folosită si nu numai de mine. În plus recomanzi o bancă cu multiple sincope in functionare. Intra pe subiectele dedicate ING si BT si vezi care sunt plângerile clienților ptr fiecare in parte. Dupa ce citești ce s-a intamplat la ING in ultimul timp ai sa îți revizuiești opinia.

#57
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,887
  • Înscris: 20.10.2015

View PostMaterium, on 05 februarie 2018 - 19:58, said:

Unde am dat informații proaste. Eu am scris despre o soluție folosită si nu numai de mine. În plus recomanzi o bancă cu multiple sincope in functionare. Intra pe subiectele dedicate ING si BT si vezi care sunt plângerile clienților ptr fiecare in parte. Dupa ce citești ce s-a intamplat la ING in ultimul timp ai sa îți revizuiești opinia.

Eu mi-am scris experienta si tu ai spus ca :

View PostMaterium, on 04 februarie 2018 - 21:24, said:

Aberezi maxim! Nu stiu si nici nu ma intereseaza ce servicii ai folosit tu de la BT, dar ce am scis eu costa fix 1 Leu! Poti verifica pe site.

E nesimtire? Ce zici? Eu nu stiu cum s-o numesc, ajuta-ma un pic

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate