Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Oferta prin care Orange incearca sa te tina la ei

- - - - -
  • Please log in to reply
128 replies to this topic

#127
FireSky

FireSky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 20.01.2005

 SUPERSTAR2007, on 13th February 2010, 14:51, said:

Deci nime nu zice nimic despre oferta care mi-au propuso?


Da, oferta pe care ti au propuso si pe care ai negociato este excelenta :thumbup:

#128
lucienuk

lucienuk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 27.04.2007

 SUPERSTAR2007, on 11th February 2010, 17:03, said:

Tocmai intr-o luna o sa-mi expire si mie ultimul abonament detinut la orange si mi s-a oferit o oferta pe care am negociato cu cel de la retentii la 400 min in orange+ 65 min nationale + 50 SMS nationale + 5 numere favorite nelimitat oricat la orice ora totul la 6 EUR cu TVA inclus( aka 25 ron / luna) m-a cam pus pe ganduri da mno...
Poti sa ceri 100 de sms nationale (esti la fel de bun ca si un client nou) in loc de 50 si cu siguranta iti ofera si puncte thank you daca ceri.
Pentru ce perioada contractuala ti-au oferit oferta?

E defapt delfin 6 + 5 numere nelimitat +50 sms nationale. Presupun ca ai 2 ani in retea => 15 minute nationale peste cele 50 din delfin 6.

Edited by lucienuk, 13 February 2010 - 17:12.


#129
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 SUPERSTAR2007, on 11th February 2010, 17:03, said:

Tocmai intr-o luna o sa-mi expire si mie ultimul abonament detinut la orange si mi s-a oferit o oferta pe care am negociato cu cel de la retentii la 400 min in orange+ 65 min nationale + 50 SMS nationale + 5 numere favorite nelimitat oricat la orice ora totul la 6 EUR cu TVA inclus( aka 25 ron / luna) m-a cam pus pe ganduri da mno...
ti-l cesionez eu. Am tot incercat zilele trecute sa le cer optiunea cu 5numere favorite in orange la orice abonament si nu au vrut sa mi-o dea pt sora-mea. Acum pe bine. Daca vrei accepta si iau contractul pe numele meu.
Salve.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate