Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 

Limbaj suburban și jigniri incalificabile în Parlament. Atacul lui Șerban Nicolae la o deputată USR

* * - - - 9 votes
  • This topic is locked This topic is locked
307 replies to this topic

#127
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 Benderbut, on 06 decembrie 2017 - 20:27, said:

Sa inteleg ca ”bah moldovene ”este sinonim cu” bah tarane ”.

Mie îmi sunt foarte dragi moldovenii.
În România,  printre cele mai dragi amintiri sunt cele din Moldova.
Moldovenii au ceva deosebit,  o căldură sufletescă,  o bunătate cu care eu, oltean, nu sunt obișnuit.   De câte ori mă duc în Moldova,  mai ales în zona Ieșilor, Suceavă, Mânăstirile,  mă simt bine și parcă toată lumea mă răsfață.    De aceea,  ori de câte ori am ocazia,  mă duc cu mare drag. Îmi place vorba și faptul că zâmbesc mai mult decât oricare român din altă zonă a țării.

De aceea,  atunci când cineva zice ceva cu o conotație negativă, ori depreciativă, despre dragii mei moldoveni,  simt o strângere de inimă.

#128
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,402
  • Înscris: 06.01.2007

 tomaso, on 06 decembrie 2017 - 20:18, said:

...ca să ne arate că nu are nimic printre dinți, mie mi-a câștigat inima.  
Jeez, ma faci sa revad filmul.

#129
titi_greucean

titi_greucean

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,602
  • Înscris: 14.06.2017

 MembruAnonim, on 06 decembrie 2017 - 20:24, said:



Și legătură cu sexu anal a lu Nicolae fiind? :lol:

Cred că e cel mai amuzant topic din poiană! :w00t:

Pai nu stiu, o fi avand si asta vreun "daddy" care a trimis-o in state sa faca management, n-o manca asta rahat degeaba.

#130
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,435
  • Înscris: 26.04.2016
Pai si tanti aia ce cuminte a fost. Il provoca continuu pe ala si ala cocos ce voiati sa zica?
Ce conteaza daca a fost sofer . Ce ma rog ,eu am vazut soferi mai destepti ca mari absolventi ai falnicilor facultati.

Edited by mariusr1976, 06 December 2017 - 20:39.


#131
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 15,015
  • Înscris: 15.12.2009

 akayy, on 06 decembrie 2017 - 20:23, said:

  nu sunt eu de vina ca toti soferii  zic  "bah moldovene " pe langa "bah tarane " ! asta e ,  obisnuinta de trafic in bucuresti....  sa fi sanatos cu reportul tau cu tot....


Te atenţionez: pe lângă faptul că eşti offtopic, ţi-am editat postul raportat. Nu te mai lua de moldoveni, olteni, ardeleni, whatever! Data viitoare se lasă cu sancţiune!

#132
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,596
  • Înscris: 31.08.2006

 maccip, on 06 decembrie 2017 - 18:52, said:

Nu ca noi, astia de pe forum de ne adresam cu "bah".

Da, "bah", ca sa te citez  Posted Image , dar parlamentarii sunt  "alesii" neamului. Aia cu 19% incredere in randul romanilor, alesi pentru care imi exprim tot respectul asta Posted Image , mai ales dupa ce imagini am avzut ca au fost azi in circul, pardon, parlamentul tarisoarei.

#133
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 mariusr1976, on 06 decembrie 2017 - 20:34, said:

Pai si tanti aia ce cuminte a fost. Il provoca continuu pe ala si ala cocos ce voiati sa zica?

Eu aș fi zâmbit și aș fi fost politicos.   O invitam să ia loc alături de mine și îi spuneam că sunt bucuros să îi răspund la orice întrebare.
Dacă ea ar fi zis  ”Ce părere aveți despre faptul că noaptea spălați morți și ziua frământați gogoși?”  îi răspundeam cu o glumă și îi zâmbeam.   Nu-s frumos,  nu mă bazez pe zâmbet și știu că nu am nicio șansă în fața oricărei femei doar zâmbindu-i.   Dar never ever nu aș fi spun ceva despre sexul anal.   Putea să-mi dea și cu banca în cap.

#134
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,485
  • Înscris: 20.02.2008

 mariusr1976, on 06 decembrie 2017 - 20:34, said:

Pai si tanti aia ce cuminte a fost. Il provoca continuu pe ala si ala cocos ce voiati sa zica?
Ce conteaza daca a fost sofer . Ce ma rog eu am vazut soferi mai destepti ca mari absolventi ai falnicilor facultati.
A fost soferul unui infractor. Adica un rahat. Si acum rahatul asta reprezinta PSD-ul si votantii lui.

#135
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009
Voarte bine ca a injurat-o pe isterica de la ONG! ;)

#136
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,172
  • Înscris: 04.03.2014
Dar sincer? Sunteti socati? Va asteptati mai mult de la ei?:))

Edited by ionutzitaly, 06 December 2017 - 20:41.


#137
mariusr1976

mariusr1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,435
  • Înscris: 26.04.2016

 ioppo, on 06 decembrie 2017 - 20:39, said:

A fost soferul unui infractor. Adica un rahat. Si acum rahatul asta reprezinta PSD-ul si votantii lui.
Si ?

 tomaso, on 06 decembrie 2017 - 20:38, said:

Eu aș fi zâmbit și aș fi fost politicos.   O invitam să ia loc alături de mine și îi spuneam că sunt bucuros să îi răspund la orice întrebare.
Dacă ea ar fi zis  ”Ce părere aveți despre faptul că noaptea spălați morți și ziua frământați gogoși?”  îi răspundeam cu o glumă și îi zâmbeam.   Nu-s frumos,  nu mă bazez pe zâmbet și știu că nu am nicio șansă în fața oricărei femei doar zâmbindu-i.   Dar never ever nu aș fi spun ceva despre sexul anal.   Putea să-mi dea și cu banca în cap.

Doamna a gresit in primul rand. Politica se face altfel .Ce au votat astia vor schimba aialalti peste ani .

Edited by mariusr1976, 06 December 2017 - 20:42.


#138
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

 cristinel07, on 06 decembrie 2017 - 20:41, said:

Voarte bine ca a injurat-o pe isterica de la ONG! Posted Image

Du-te, bă!

#139
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,402
  • Înscris: 06.01.2007
tomaso, aduci in discutie caviarul cel mai fin, dar aici se vorbeste despre porci si sfecla furajera.

#140
Elenistic

Elenistic

    Distrug pesedisti pe banda rulanta

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,803
  • Înscris: 19.06.2017

 cristinel07, on 06 decembrie 2017 - 20:41, said:

Voarte bine ca a injurat-o pe isterica de la ONG! Posted Image

Incredibil! Pur si simplu incredibil!

#141
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,485
  • Înscris: 20.02.2008

 Elenistic, on 06 decembrie 2017 - 20:47, said:


Incredibil! Pur si simplu incredibil!
Ai impresia ca soferul-rahat nu are cont pe Softpedia? Sau javrele din jurul lui?

#142
Allahu

Allahu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,401
  • Înscris: 30.07.2008

 shefu_de_combinat, on 06 decembrie 2017 - 18:30, said:

Dude serios daca tara vota cum voteaza poiana la fiecare alegeri, acum discutam in ce parte se va monta al doilea modul romanesc de pe Statia Spatiala Internationala.
Băi da ce părere bună aveți despre voi....
Vrei să spui că dacă era USR la putere în Parlament, tot așa rezultate spațiale aveam ?


Da calomniile ONG istei, alea sunt OK pentru fasciști ?


#143
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,617
  • Înscris: 05.11.2009

 Allahu, on 06 decembrie 2017 - 20:52, said:

Băi da ce părere bună aveți despre voi....
Vrei să spui că dacă era USR la putere în Parlament, tot așa rezultate spațiale aveam ?


Da calomniile ONG istei, alea sunt OK pentru fasciști ?
oricum nu aveam bantustanul pe care pesedeii ni-l ofera acum..

#144
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

 tomaso, on 06 decembrie 2017 - 20:38, said:

Eu aș fi zâmbit și aș fi fost politicos.   O invitam să ia loc alături de mine și îi spuneam că sunt bucuros să îi răspund la orice întrebare.
......
Ti se pare normal ca orice rahat pansat sa-ti bage in fata un cacat de telefon si sa te filmeze ? Pina unde se intinde nesimtirea asta ?
Vreau sa stiu si ce drept are un rahat sa faca asta , ce lege ii permite sa ma streseze , agaseze , sa-mi invadeze spatiul ???

 Allahu, on 06 decembrie 2017 - 20:52, said:

.....
Vrei să spui că dacă era USR la putere în Parlament, tot așa rezultate spațiale aveam ?
Desigur ! In timp ce modulul se invirtea bezmetic in jurul Lunii , aia se omorau cu laserele sa preia sefia ....

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate