Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?
 Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 

TimeShift

- - - - -
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

#19
gerbil

gerbil

    Membru' activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,057
  • Înscris: 10.09.2005
Sunt la nivelul numit Road Trip si ajung a un moment dat, dupa ce trec cu masina aia sau atv ce o fii peste un pod care se inalta, la un capat unde sunt mai multi inamici si un robot mare si lat ... Cum trec de el ca nu moare am tras toata munitia in el..e vreo smecherie ceva ca nu gasesc nimic si ma seaca de nervi ... Multumesc !

#20
Bobby_14

Bobby_14

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 12.09.2004
Un joc mediu. Daca lucrau mai mult la modul in care sa introduce utilizatorul in controlul timpului ar fi fost bine. Sunt 3 filme pe net cum se poate rezolva o situatie in 3 situatii. 90% dintre jucatorii ar fi intrat in camera si ar fi impuscat totul. Restul 10% ar fi folosit time actions si nu ar fi fost nevoiti sa traga un glont etc

#21
veyron_3G

veyron_3G

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 16.01.2007
Despre TimeShift pot sa spun urmatoarele asta dupa ce l-am terminat : desi are o grafica destul de buna storyline-ul e plictisitor, iar chestia cu oprirea timpului o fi ea o inovatie in FPS-uri da parca nu-si are rostul.....in general plictisitor  :uhuhno: :glare:

#22
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,682
  • Înscris: 26.11.2001
L-am terminat pe Xbox.
Simplut jocul, niste puzzle-uri cretine, care iti mananca prea mult timp cateodata ( a se vedea cand esti pe schela si nu mai stii pe unde o iei).

Final simplu si.. relativ glorios. Ai salvat linia ta temporala !

#23
alex_5kg

alex_5kg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 798
  • Înscris: 07.07.2007

View PostBerlin, on Feb 3 2006, 14:48, said:

Misto grafica...pacat ca a trebuit sal joc in low ca la un fx 5200 mai mult nu se poate.Sunt curios sal joc cand va aparea full...abia atunci imi voi face o idee asupra lui.
eu am ati radeon 9200 inseamna ca ar trebui sa-mi ruleze si mie...cati fps aveai ?

#24
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007

View Postalex_5kg, on Jan 13 2008, 17:47, said:

eu am ati radeon 9200 inseamna ca ar trebui sa-mi ruleze si mie...cati fps aveai ?
N-ai sa vezi...depinde si ce procesor ai. Oricum totul va fi asa cum se cheama si jocul :TIMESHIFT :lol: . O sa te misti in reluare pe-acolo.

#25
sebi_bv

sebi_bv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 385
  • Înscris: 08.07.2006
Ca sa imi dau si eu cu parerea...fain jocul...robotul din final nu extrem de greu de doboat...mi-a luat cam 10 minute....este usor daca il joci pe Easy....cau casual parca.....il recomand....dupa maine nu e mai rau decat crysis!

#26
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View Postveyron_3G, on Dec 27 2007, 20:50, said:

Despre TimeShift pot sa spun urmatoarele asta dupa ce l-am terminat : desi are o grafica destul de buna storyline-ul e plictisitor, iar chestia cu oprirea timpului o fi ea o inovatie in FPS-uri da parca nu-si are rostul.....in general plictisitor  :uhuhno: :glare:

Cum pot trece la a doua misiune cand apare acel tanc ( sau ce naiba este ?! ) ? Opresc timpul , si...ce fac?

#27
SPARTAcus92

SPARTAcus92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.01.2009
Mie unu imi place jocul asta.Seamana umpic ca F.E.A.R. ,ma refer atunci cand te misti slow,dar grafica e mai slaba decat la F.E.A.R. .De unde l-as putea lua?

#28
alin_x

alin_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.07.2007
Stie cineva cum trec aici ? Am incercat orice posibil,am mers in spate,este ca o cabina,in interiorul cabinei o maneta,am activat-o,am dezactivat-o,am oprit timpul...slow..etc.. Pls heeelp

Attached Files



#29
yo_cristi

yo_cristi

    Quad Core™

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 14.04.2008
m-am jucat si eu putin si imi place grafica, e faina !!!

#30
alin_x

alin_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.07.2007

View Postalin_x, on Jan 31 2009, 06:22, said:

Stie cineva cum trec aici ? Am incercat orice posibil,am mers in spate,este ca o cabina,in interiorul cabinei o maneta,am activat-o,am dezactivat-o,am oprit timpul...slow..etc.. Pls heeelp
Nu stiu cum sa mai incerc,poate e vreun bug.

#31
alin_x

alin_x

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 25.07.2007
Nu stie nimeni? Cel putin daca as stii cum se numeste capitolul respectiv,as cauta pe Youtube. Heeelp. :)

#32
G_DD

G_DD

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,251
  • Înscris: 28.01.2007

View Postalin_x, on Feb 21 2009, 21:39, said:

Nu stie nimeni? Cel putin daca as stii cum se numeste capitolul respectiv,as cauta pe Youtube. Heeelp. :)
http://www.gamefaqs....le/925761/50703

Pai cum, tu nu stii ce joci ? Nu stii cum se numeste capitolul ? :huh:
Inseamna ca nici walkthrough-ul nu te ajuta, ca nu stii pe unde sa cauti.

Uita-te aici !

SPEEDRUN

Edited by G_DD, 26 February 2009 - 14:12.


#33
monk teo

monk teo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 06.12.2006

View Postalin_x, on Feb 4 2009, 15:44, said:

Nu stiu cum sa mai incerc,poate e vreun bug.

dupe activarea manetei trebuie sa fugi+stoptime , in curte , prin locul unde se dezactiveaza campul de forta !

Edited by monk teo, 27 February 2009 - 14:16.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate