Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...

Ochelari distanta intermediara
 Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...

Plita electrica moderna
 problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...

Permis suspendat din cauze medicale
 Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect

Recomandare tableta
 

VONINO QS

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
6 răspunsuri în acest subiect

#1
bisonmaltez

bisonmaltez

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 04.06.2013
Buna ziua prieteni,sa spun si eu ce am pe suflet in legatura cu telefonul vonino qs:l-am luat de la carrefour la o oferta si l-am folosit 6 luni,l-am luat pentru ca avea 2 cartele si ceva specificatii tehnice mai bunicele,dupa 6 luni de folosire nu a mai functionat displeiul,tin sa va spun ca nu l-am lovit,scufundat in lichide,s-au mers prin vre-o pestera sau prin vre-o cariera de sare,nici macar la mare nu a ajuns,l-am dus frumos la cervis ca doar era in garantie,ce credeti,primesc un mesaj dupa mai bine de o saptamana ca mi-l repara si costa 470 de lei,imediat sun la acelasi numar sa cer explicatii,stati sa va cautam in baza de date zice,parca nu daduse atunci sms pe numarul meu,bun zic,ma gaseste si-mi spune ca telefonul a pierdut garantia ca a ruginit inauntru ca l-as fi bagat in apa sau l-am folosit in conditii improprii,pai unde sa-l folosesc asa,sau trebuia folosit doar in mediu steril in vre-un laborator ceva,pai daca e asa imi luam fix si nu mobil...am promis ca scriu un review si iata.

#2
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.702
  • Înscris: 24.11.2015
Asta este ca o lectie cu privire la chinezariile pe care multi le cauta (e-boda, allview, vonino, si alte marci asemanatoare). :)

#3
danyel61

danyel61

    Fumător

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.243
  • Înscris: 19.08.2005
Petarde

#4
bisonmaltez

bisonmaltez

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 04.06.2013

View PostTruculMagic, on 03 iunie 2016 - 11:06, said:

Asta este ca o lectie cu privire la chinezariile pe care multi le cauta (e-boda, allview, vonino, si alte marci asemanatoare). Posted Image

Pai ce nu se face in china acum,doar difera companiile...

#5
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 49.649
  • Înscris: 24.09.2006
Nu e tableta?
Tableta Vonino Sirius QS

Lasa review-urile, indreapta-te spre ANPC.

#6
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 4.732
  • Înscris: 10.11.2013

View PostTruculMagic, on 03 iunie 2016 - 11:06, said:

Asta este ca o lectie cu privire la chinezariile pe care multi le cauta (e-boda, allview, vonino, si alte marci asemanatoare). Posted Image
Nu ca as fi de acord cu aceste telefoane, dar si la case mai mari s-au mai vazut cazuri de genul.

#7
bisonmaltez

bisonmaltez

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 7
  • Înscris: 04.06.2013

View Postgumball3000, on 03 iunie 2016 - 12:47, said:

Nu e tableta?
Tableta Vonino Sirius QS

Lasa review-urile, indreapta-te spre ANPC.

este telefon JAX QS,ii zic ei dar pe interior scrie QS500,sa ma duc sa iau telefonul si garantia si ma indrept si spre OPC ca prea isi fac de cap,cu garantia in mana nu mai ai nici un drept la telefoanele astea entry level

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate