Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Judecatoarea Camelia Bogdan - linsajul la care este supusa din partea media securistului voiculescu!

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
707 replies to this topic

#37
ramiz

ramiz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 25.12.2010
camelia si danilet noul cuplu monden.traiasca justitia din tara asta.

#38
adcamo

adcamo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,022
  • Înscris: 12.02.2009
Da ma,era mai bine in justitie când era Adrian Năstase pm.

Edited by catalina1, 27 March 2016 - 23:44.
limbaj


#39
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016
Era perfect, pe barosaneala.
A venit noul regim si a deranjat barosaneala unora...

Edited by vubiv, 27 March 2016 - 23:39.


#40
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005

View Postramiz, on 27 martie 2016 - 23:35, said:

camelia si danilet noul cuplu monden.traiasca justitia din tara asta.

Camelia merita sa fie fericita pentru ca si ea a facut multa lume fericita in 2014! :)

#41
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005

View Postzardato, on 27 martie 2016 - 23:18, said:

sau Norel Popescu.  Pur si simplu incredibil, iar aia trebuie sa fie modelul in justite...!

Omul lui Duicu, pus de către PSD în CSM.

Vezi de ce vă fac eu capul mare că treaba-i complicată și nu merge cu ”ăla este luminos” iar ”ăla este întunericul”.
Dacă vei analiza cu atenție,  vei remarca o ofensivă contra judecătorilor care nu pot fi agățați cu nimic și care au imaginea de ”ostili”  usl.   Morar intră în aceeași categorie cu Camelia.

Este la scară mare, așa cum n-am văzut decât în 2012.    Presiune continuă pe toate fronturile.
De exemplu,   USL încearcă să acapareze CSM pentru a-i putea controla pe judecătorii ”rebeli”.   Sunt pe mână cu SRI și cu Președinția, adică instumentele de forță ale USL.  

Nu mă crede pe cuvânt.   Fii doar atent la ce se petrece.

#42
Sucre-Bolivar88

Sucre-Bolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,787
  • Înscris: 06.12.2015
Cameliei nu i place ca i se zice in fata ca ia hotarari comandate politic, saraca...
sa dus sa faca show, cu intentia stravezie de a provoca clinciuri, probabil decand numai poate condamna oameni dupa comenzi politice se simte cumva marginalizata , asa ca vrea sa iasa in evidenta.

vazand cum bate apa in piua si cum macina in gol nu te mai mira faptul ca asta ia hotarari fara dovezi

#43
toniq

toniq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,337
  • Înscris: 08.01.2009

View PostSucre-Bolivar88, on 28 martie 2016 - 00:08, said:

Cameliei nu i place ca i se zice in fata ca ia hotarari comandate politic, saraca...

Sa inteleg ca tu chiar crezi ca Voiculescu a fost condamnat politic, fara dovezi?

#44
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008

View PostSucre-Bolivar88, on 27 martie 2016 - 22:51, said:

vai, vai saracuta... apropae mi au dat lacrimiile Posted Image

Nici macar nu e sexy, dar Geanina Terceanu era, si pentru ca era, Borcea sigur i-a facut si alt favor in afara de cel pecuniar. Posted Image

#45
Sucre-Bolivar88

Sucre-Bolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,787
  • Înscris: 06.12.2015

View Posttoniq, on 28 martie 2016 - 00:34, said:


Sa inteleg ca tu chiar crezi ca Voiculescu a fost condamnat politic, fara dovezi?
la ce am vazut in inregistrare, cum batea fatuca campii tind sa cred ca ea a scris  compunerea atribuita procurorului de aici si accentele paranormale

#46
toniq

toniq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,337
  • Înscris: 08.01.2009

View PostSucre-Bolivar88, on 28 martie 2016 - 00:36, said:

la ce am vazut in inregistrare, cum batea fatuca campii tind sa cred ca ea a scris  compunerea atribuita procurorului de aici si accentele paranormale

Asadar, la tine opinia se intemeiaza pe constatari de genul ”la ce am vazut in inregistrare, cum batea campii...”!?! Am inteles!

Edited by toniq, 28 March 2016 - 00:44.


#47
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Notorietatea castigata dupa dosarul cu Varanul isi are pretul si riscurile ei. Daca a mancat-o undeva, atunci cineva sa o scarpine.  Posted Image

Edited by chaosss, 28 March 2016 - 00:51.


#48
Sucre-Bolivar88

Sucre-Bolivar88

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,787
  • Înscris: 06.12.2015
Bogdan a fost doar o executanta, avand in vedere apetitul ei pentru vedetism cred ca sa propus singura sa-l execute pe Bau baul Vvoiculescu, numai ca vezi , atunci cand o condamnare de 10 ani se bazeaza pe povesti vanatoresti  ii cam greu sa crezi ca exista justitie independenta

#49
toniq

toniq

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,337
  • Înscris: 08.01.2009

View PostSucre-Bolivar88, on 28 martie 2016 - 00:49, said:

Bogdan a fost doar o executanta, avand in vedere apetitul ei pentru vedetism cred ca sa propus singura sa-l execute pe Bau baul Vvoiculescu, numai ca vezi , atunci cand o condamnare de 10 ani se bazeaza pe povesti vanatoresti  ii cam greu sa crezi ca exista justitie independenta

Mai grav decat postarea anterioara, tu incerci sa spui ca o judecatoare, in apetitul ei pentru vedetism, trimite un om NEVINOVAT la puscarie. Si nu oricum, ci ii dau nici mai mult, nici mai putin de 10 ani. Bai, nene, dai 10 ani unui om nevinovat? Plus despagubiri imense! Si ce e cel mai infiorator e ca tu crezi ca acesti 10 ani, la care se adauga sechestrul si prejudiciul imens, au fost dati doar din apetit de vedetism.!?!
Si atunci nu e legitima întrebarea mea pe ce lume traiti unii dintre voi?!

#50
ever_forever

ever_forever

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,403
  • Înscris: 03.02.2006
Justitia corecta este fundamentul unei societati democratice si prospere. Justitia americana este cea mai tare de pe planeta, si pe cale de consecinta America e cea mai tare tara de pe planeta. Romania e cea mai de rahat tara din Europa (se bate pe ultimul loc cu Bulgaria), si romanii tot emigreaza din ea cu miile. Nici refugiatii nu vor in Romania. Pe cale de consecinta, justitia din Romania e cea mai de rahat din Europa, si deci judecatorii, inclusiv cea din topic, sunt cei mai de kakao judecatori din Europa.

Ca or fi si judecatori corecti si profesionisti, nu zic nu, in orice camp de balarii mai apare si cate o floare pe ici pe colo. Camelia Bogdan se integreaza in campul de buruieni. Nesansa ei e ca a fost buruiana care a intepat un trust de presa. Altfel, n-ar fi fost o problema, era unul din multi judecatori corupti, mediocri sau pur si simplu batuti in cap, nimic neobisnuit.

Edited by ever_forever, 28 March 2016 - 01:24.


#51
FAP

FAP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,212
  • Înscris: 07.09.2009
Nu...sucre spune ca una care vorbeste si arata ca "in cat e halatu?" a fost avansata mega rapid , fara merite(oare de cine?) , a luat in studiu in prima zi de la numire cazul Telepatia care este o facatura care se vede de pe luna , cazul are "5 milioane de pagini" , a dat 10 ani de puscarie ... a doua zi si a treia zi a confiscat toata averea lui si a familiei lui desi se putea lua doar terenul ICA...era liber si el reprezenta presupusa paguba deci terenul face sa zicem 3 milioane de euro dar paguba e de 30 de ori mai mare = 100 milioane de euroPosted Image  ! In schimb cocos&comp. cu "nasu base in suflet" fura sute de milioane de euro si li se da cat pentru unul care trece strada neregulamentar si sa plateasca 0,1% din pagubePosted Image  ! Justitia corecta si independentaPosted Image !
Eu sunt super "in ceata" cum pot unii sa vina cu ochii iesiti din orbite cu "securistul ....voiculescu" , dar ei sunt fanii lui basescu si cei din spatele lui !
Cat se mai coboara unii ???

Edited by FAP, 28 March 2016 - 01:26.


#52
MrReason

MrReason

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,266
  • Înscris: 08.10.2010

View Posttoniq, on 28 martie 2016 - 00:56, said:

Si ce e cel mai infiorator e ca tu crezi ca acesti 10 ani, la care se adauga sechestrul si prejudiciul imens, au fost dati doar din apetit de vedetism.!?!
Si atunci nu e legitima ĂŽntrebarea mea pe ce lume traiti unii dintre voi?!
Intrebarea e pe ce lume traiti voi astia care excludeti in totalitate posibilitatea unor erori judiciare grave, chiar intentionate (dintr-o gramada de motive) ... nu e absolut nimic nou pe planeta asta ca niste judecatori sa condamne aiurea din ambitii de cariera, imagine publica, rafuieli personale, favoruri pentru altii, samd... nimic, nimic nou! mai ales cand e vorba de cazuri complicate cu personaje detestabile de publicul larg... publicului nici nu-i pasa daca respectivul e vinovat sau nevinovat, se bucura ca-i bagat la zdup pur simplu din antipatie fata de personaj...

Edited by MrReason, 28 March 2016 - 03:17.


#53
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,729
  • Înscris: 10.11.2013

View Postvubiv, on 27 martie 2016 - 23:38, said:

Era perfect, pe barosaneala.
A venit noul regim si a deranjat barosaneala unora...
Imi place nuanta :). Foarte reala..doar barosaneala unora a fost deranjata.

#54
vubiv

vubiv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,687
  • Înscris: 18.02.2016
Trebuie prioritizat. Nu ai fizic cum sa rezolvi totul.
Oricum daca incepi sa dai bulgarele la vale o sa ai de lucru dosare, ca astia nu au onoare, sifoneaza tot si pentru o zi in plus de libertate. Dau in gat si pe masa, si pe nevasta si pe copil daca inseamna pedeapsa redusa pentru ei, iar pe fostii parteneri ii sifoneaza rapid, ba chiar si inventeaza daca nu au material... totul pentru o zi in plus de libertate.
Daca nu prioritizezi bine ajungi sa se prescrie, iar familia Voiculescu numai la asta se pricepe si bazeaza, apoi au nesimtirea sa isi puna sclavii sa spuna ca sunt curati ca nu au primit condamnare. Va dati seama ce persecutat se dadea Voiculescu daca mai amana putin procedurile pana se prescria fapta... cred ca moare de oftica ca era atat de aproape... lasa macar fiica lui a reusit sa amane suficient dosarul loteriei ca sa se prescrie si sa fie curata, fara condamnare. Curat nevinovata si persecutata adica Posted Image

Edited by vubiv, 28 March 2016 - 07:02.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate