Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

problema fifa 2006 ! ajutor !

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#19
vudu

vudu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 07.06.2005
pai depinde ce setari ai la ip uri sau poate nu merge daca nu e jocu original,,,

#20
UnDe4d

UnDe4d

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 20.12.2005

View Postackept, on Dec 9 2005, 14:05, said:

Salutare fratilor... am si eu o problema cu fifa 2006. Cand dau sa intru in multiplayer nu pot sa imi scriu numele si... deci  nu ma pot juca in retea. A patit cineva problema asta ? Se poate rezolva ? PLZ hlp me.



poi u cum joci network sau direct ip. dak joci p lan joaca p direct ip k ii mai sigur. cel putin asa cred io. am cam avut probleme pe celalalt

#21
spamy_c

spamy_c

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.01.2006
de cand am instalat jocul fifa 2006 am o problema mare.cand intru in joc indiferent ce modalitate de joc aleg nu merge mai mult de 1 meci sau o repriza si da o eroare de la windows gen fatal error.am incercat toate setarile posibile de rezolutie si grafica si nu-mi merge nici cum.uneori imi apare eroarea in meniul jocului inainte de a incepe meciul.am o placa nvidia GeForce4 MX 440 64 mb, amd athlon 2100+ si 256 RAM.stiu ca nu e o combinatie cine stie ce dar din cate stiu ar trebui sa mearga.precizez ca am instalat si primul patch aparut oficial de la ei cat si patchul pt divizia a de pe fifaromania.daca aveti vreo idee sau sugestie va rog sa nu ezitati  sa o postati.multumesc anticipat !

am pus si un print screen micsorat cu eroarea respectiva. ea apare pe un fundal negru.

Attached Files



#22
el_matador

el_matador

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.01.2006
:peacefingers: spamy compiuteru tau corespude cerintelor inaintate de joaca?Sis.oper.-WIndows 2000/XP,PROCESORU 1,3GB,memoria oper. 256Mb,spatiu pe diskul rigid-1.2Gb,dvd-rom de 8 viteze.placa video de 32Mb*(placile video suportate sunt:NVIDIA GeForce2 shi superiorshi ATI Radeon 7000 sau superior)placa de sunet copatibil cu DirectX 9.0c,DirectX versiunea 9.0c.Ca sa vezi daca compiuterul tau corespunde cerintelor jocii fa urmatoarea:du-te la Start-->Run.Pe cimp scrii DXDIAG shi dai OK.Acest fishier iti va analiza computershi sa salvezi tot ce iti va arata.Dupa asta sa pui pe forum rezultatele ca sa pot vedea ce are.Nu uita aceasta analiza se face cu joaka dezinstalata.Dar tu incearca sa faci update la driverul pt placa video shi pt placa de sunet.

#23
TZEPOSU2003

TZEPOSU2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.01.2006

View Postspamy_c, on Jan 29 2006, 12:17, said:

de cand am instalat jocul fifa 2006 am o problema mare.cand intru in joc indiferent ce modalitate de joc aleg nu merge mai mult de 1 meci sau o repriza si da o eroare de la windows gen fatal error.am incercat toate setarile posibile de rezolutie si grafica si nu-mi merge nici cum.uneori imi apare eroarea in meniul jocului inainte de a incepe meciul.am o placa nvidia GeForce4 MX 440 64 mb, amd athlon 2100+ si 256 RAM.stiu ca nu e o combinatie cine stie ce dar din cate stiu ar trebui sa mearga.precizez ca am instalat si primul patch aparut oficial de la ei cat si patchul pt divizia a de pe fifaromania.daca aveti vreo idee sau sugestie va rog sa nu ezitati  sa o postati.multumesc anticipat !

am pus si un print screen micsorat cu eroarea respectiva. ea apare pe un fundal negru.
INCEARCA SA BA INSTALEZI WINDOWS SERVICE PATCH 1 SAU 2.SI O SA MEARGA.

Edited by Ioan.S, 02 May 2006 - 19:44.


#24
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005
Salutare. As vrea sa va intreb cum va merge fifa 06 in retea   ca fifa 2005 mege ff bine si asta merge in reluare tare la mine .  Si stiti ceva scheme  ?? braziliana....foarfeca ...??  :rolleyes:

#25
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Eu nu joc FIFA dar stiu un prieten care a incercat sa joace cu altii FIFA. Tot ce stiu e ca se misca ff prost dar asta cred ca e din cauza net-ului. In rest de scheme si de toate celelalte nu ma intreba. :D... parca apasai pe SHIFT si dupaia faceai fel de fel de combinatii din sageti  :deadtongue:

#26
Filip the Wise

Filip the Wise

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 31.10.2005
http://forum.softped...topic=86686&hl=

#27
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

View Postantivirus, on Feb 9 2006, 09:19, said:

Eu nu joc FIFA dar stiu un prieten care a incercat sa joace cu altii FIFA. Tot ce stiu e ca se misca ff prost dar asta cred ca e din cauza net-ului. In rest de scheme si de toate celelalte nu ma intreba. :D... parca apasai pe SHIFT si dupaia faceai fel de fel de combinatii din sageti  :deadtongue:
Va multumesc mult !!!  :kisstogether:

#28
Lupu'

Lupu'

    New Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 3
  • Înscris: 08.02.2006
Da, si la mine merge greoi. Nu stiu exact cauza... nu cred ca poate fi conexia mea. :mellow:

#29
Dj Favorit

Dj Favorit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 06.01.2006
Si mie imi merge greu, dar la cel cu care joc merge super bine, desi are calculatorul mai slabut.A mai jucat si cu altcineva si tot asa face, la unu merge bine, la altul in reluare.

#30
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005

View PostDj Favorit, on Feb 9 2006, 20:07, said:

Si mie imi merge greu, dar la cel cu care joc merge super bine, desi are calculatorul mai slabut.A mai jucat si cu altcineva si tot asa face, la unu merge bine, la altul in reluare.

Poi..... nu prea inteleg !!! :death: Cum adica la unul merge bine si la unu' in reluare? Adica el da gol si eu aflu peste 5 min?

#31
antivirus

antivirus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.02.2006
Cam asa ceva :D

#32
Dj Favorit

Dj Favorit

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 06.01.2006
"Reluare" insemnand ca merge foarte incet.

#33
BabBardel

BabBardel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 14.07.2005
Mi-am instalat shi eo de curand Fifa Manager 2006 !!! am intrat in joc !!
Am dat New Game.. apoi Continue.. shi ink o dat continue..
Shi incepe sa se incarce..se incark linia aia roshie putin (o data shi ceva) apoi imi iese din joc..imi apare desktopul..
Vi s-a mai intamplat asha ceva ?! care credeti ca este problema?!

#34
marincosty

marincosty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006
Am luat de curand Fifa World Cup 2006 si ma oftica pentru ca in imaginile de pe net gazonul apare verde deskis, pai mie imi apare de cularea verde foarte inchis. M-am gandit ca poate e din cauza placii video, dar si la altcineva tot asa. Dar nu stiu sigur pt ca si el are tot ATI ca mine. Cineva care are nvidia la testat sau e defect jocul?  -_-

Edited by Fubar, 06 May 2006 - 20:55.


#35
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
Si la mine tot inchis este...arata ca pasta. Oricum nu cred ca era necesar sa deschizi topic nou.

#36
marincosty

marincosty

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 23.03.2006

View PostPET, on Apr 30 2006, 18:22, said:

Si la mine tot inchis este...arata ca pasta. Oricum nu cred ca era necesar sa deschizi topic nou.

1)Nu arata ca nici o pasta. Apare verde inchis , in loc de verde deskis
2)L-am deskis pt ca pe celalalt topic era vorba mai mult de FIFA WORLD CUP 2006 DEMO, EU ZIC LA FIFA WORLD CUP FULL.
3)Astept si alte raspunsuri si de la altcineva CARRE ARE PLACA VIDEO NVIDIA  sau la cei care se VEDE verde deskis  :notangel:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate