Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 

problema fifa 2006 ! ajutor !

- - - - -
  • Please log in to reply
68 replies to this topic

#55
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006
Nu vreau sa par rau dar alta solutie decat sa reinsteleze windows-ul nu exista? Adica tuturor le recomanzi acelasi lucru... in fine.

#56
Lightang3l

Lightang3l

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 15.05.2006
Stai calm...nu ma supar yo asa usor...dar sa sti ca un reinstall de windows face minuni.... :peacefingers:

Mai ales cand e problema de soft... :D

Edited by Lightang3l, 16 May 2006 - 17:46.


#57
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006

View PostLightang3l, on May 16 2006, 18:44, said:

Stai calm...nu ma supar yo asa usor...dar sa sti ca un reinstall de windows face minuni.... :peacefingers:

Mai ales cand e problema de soft... :D

Imi reinstalez windows-ul doar cand imi schimb placa de baza sau procesorul. Si chiar daca, sa zicem, cineva isi face varza windows-ul, sansele ca doar un joc sa nu le mai mearga sunt foarte mici. Deobicei nu mai merge nimic.

Problema lor este ca folosesc programe piratate. Cand ai windows original (cu toate update-urile la zi) si jocul original (deci cu suport pt orice problema: un mail si rezolvi orice, daca patch-ul nu face nimic), sansele de ate confrunta cu probleme sunt nule.

#58
Tequila-_-

Tequila-_-

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 17.05.2006
Reinstaleaza windowsu , fa-ti update-ul la windows cum trebuie
Baga-ti sp2 si  o sa vezi ca-ti merge :)

Daca nu , e de la placa video :-/

#59
Luke93

Luke93

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 25.12.2005
Am o problema cu Fifa 06: cand paraseste mingea terenul incepe sa agate :(
Exista vreun pach ceva? Sau cum pot rezolva problema
Calculatorul meu: 2,4 GHZ Intel Celeron, 256 RAM, Ati Radeon 9600 cu 128 de RAM`i  :P

#60
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005
Am si eu aceeasi prb .doar ca imi iese ceva mai tarziu.Inainte sa reinstalez windous`u mia mers perfect acum insa... nu pot sa joc jocul preferat  din cauza unei prb cred ca banale :(

#61
Ioan.S

Ioan.S

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 11.04.2006
Cat ram ai si cat swap ai alocat?

Edited by Ioan.S, 22 May 2006 - 00:28.


#62
kostel

kostel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.06.2006
Joc fifa la gamepad si nu gasesc corespondetul tastei nr.5 care faca tactica de joc, la gamepadul meu.Gamepadul are 12 butoane toate operationale si comanda digitala si analogica.

#63
kostel

kostel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.06.2006
Joc fifa 2006 si world coup la gamepad si nu am corespondentul tastei nr.5 care face tactica de joc.de la tastatura,la gamepad.Gamepadul are12 butoane functionale,control digital si analog.Poate sa i-mi spuna cineva ce se intampla s-au le-a scapat celor care au creat jocul acest amanunt si nu poate fi jucat la gamepad cu toate comenzile?

#64
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Probabil.Nu stiu ce sa iti spun, dar majoritatea jocurilor au la baza playerul tastatura si mouse. :) Poate in graba inainte de Campionatul Mondial au uitat ceva.

#65
Longhorn

Longhorn

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.07.2005
Problema mea este tragi-comica. Am Fifa 2006 instalat , am descarcat pach-ul pentru campionatul intern  de pe www.fifaromania.net ,  RLSP 2006 v2 , o arhiva exe, dar care in clipa cand o apelezi nu face absolut nimic. Am verificat marimea fisierului si este cea corecta , am sters si reinstalat Fifa dar la fel nu se intampla nimic. Ma poate lamuri cineva ? Multumesc.

#66
fanul

fanul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 27.07.2007

View PostLonghorn, on Sep 14 2006, 14:21, said:

Problema mea este tragi-comica. Am Fifa 2006 instalat , am descarcat pach-ul pentru campionatul intern  de pe www.fifaromania.net ,  RLSP 2006 v2 , o arhiva exe, dar care in clipa cand o apelezi nu face absolut nimic. Am verificat marimea fisierului si este cea corecta , am sters si reinstalat Fifa dar la fel nu se intampla nimic. Ma poate lamuri cineva ? Multumesc.
probabil nu ai asteptat destul sa se instaleze sau nu stii exact cum ,din cate imi aduc aminte este o smecherie la patch si tre sa apesi pe un buton sa se mai instaleze ceva , doar ca butonul nu pare a fii buton! ai zice ca e doar o poza,mai incearca,sau cheama pe cineva care si la instalat si merge!

#67
fanul

fanul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 27.07.2007

View PostPET, on Apr 30 2006, 18:22, said:

Si la mine tot inchis este...arata ca pasta. Oricum nu cred ca era necesar sa deschizi topic nou.
Sorry dar e din placa ta video asa ca nu prea ai ce face , mai schimba driverele poate reusesti!

#68
fanul

fanul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 27.07.2007

View PostDj Favorit, on Feb 9 2006, 21:07, said:

Si mie imi merge greu, dar la cel cu care joc merge super bine, desi are calculatorul mai slabut.A mai jucat si cu altcineva si tot asa face, la unu merge bine, la altul in reluare.
Depinde la ce era mai slabut! poate si cine este host-ul conteaza!

#69
Edutzelu'

Edutzelu'

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 33
  • Înscris: 19.08.2007

View PostValentine, on Nov 2 2005, 00:44, said:

De fapt ca sa se miste cat de cat bine iti trebuie un minim PIV 2 Ghz, 512 DDR, 128 DDR pe placa video (la 1024x768 detalii medii).
Mie mi-a mers perfect si pe pentium III cu cerinte minime.A mers perfect!! :P

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate