Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

Lampa plafon cu halogen si leduri

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
zvonacfirst

zvonacfirst

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 19.08.2008
Am o plafoniera cu 4 becuri cu halogen 12V 20W care mai are si niste leduri. Are telecomanda din care se aprinde/stinge si se pot schimba culorile ledurilor, etc. Cred ca stiti despre ce este vorba.
Acum nu se mai aprind becurile cu halogen, ledurile merg. Am pus un strap intre cele doua fire galbene care ies din modulul wireless si merge doar din intrerupator. Ledurile se aprind in continuare si din telecomanda.
In modulul wireless are un releu care cred ca este defect. Desi tacane cand apas pe telecomanda, nu inchide circuitul de 220v.
Unde ma sfatuiti sa caut un asemenea releu?
Multumesc.

Attached Files



#2
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,151
  • Înscris: 10.07.2013
Daca locuiesti in Bucuresti, pe strada Maica Domnului din sectorul 2 sunt magazine cu piese de schimb.....Posted Image

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate