Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...

Problema aer condiționat Vor...

SAMSUNG Galaxy A15,
 La ce ora se deschid urnele ?

Reducerea turației unui moto...

Mergeti la vot?

Adaptor USB-A to USB-C
 La multi ani @SorinGT!

Discursul sefei de promotie sau, ...

Ce aplicatie pentru supraveghere ...

Airbag volan Audi
 Cum deschid rezervor WC Geberit s...

Folie protectie solara efect mirror

Mașina electrica vs. maș...

Ambalaj cu Garantie - Te-ai aplec...
 

Lenovo A5000 problemã Wi-Fi

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
Mefanus

Mefanus

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.12.2015
De vreo lună am un Lenovo A5000, a mers ca uns mult timp, nu am avut vreo problemă cu el, dar de ceva timp, mai puțin de o săptămână cred a început să piardă semnalul de la router. Îmi arată că este conectat în sine, dar nu îmi încarcă nimic (pagini web de exemplu), uneori este conectat și totuși se comportă de parcă nu aș fi conectat la internet (îmi zice să caut o conexiune de internet), iar alteori semnalul se pierde treptat (de la 4 "liniuțe", la 0) după care se deconectează. Problema cea mai mare este că nu are legătură cu distanța (acesta având aceeași problemă și "sub" router), și nici cu routerul în sine (face așa și la alte routere din câte am observat).

P.S.: Sunt nou aici, nu știu dacă am nimerit categoria în care trebuia să postez.

Edited by Mefanus, 20 December 2015 - 20:17.


#2
Ciubex

Ciubex

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,904
  • Înscris: 03.02.2005
Exista deja o discutie dedicata acestui model: Lenovo A5000, poate te ajuta cei de pe acolo.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate