Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...
 Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect
 

allview vs utok vs evolio vs serioux vs altele(firme "romanesti")

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
26 răspunsuri în acest subiect

#19
Teophileos

Teophileos

    I am who I am, so don't even try to think about bothering me

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.180
  • Înscris: 02.01.2007
@'slykk', cumpărăți 'Huawei Y 5' dacă vrei să ajungi în situația decrisă de stimatul domn 'Stan_Patzitul'!
Succes, greșelile și pripeala se plătesc, regretele târzii nu ajută la nimic, la nimic bun! Posted Image Posted Image

Editat de Teophileos, 24 octombrie 2015 - 17:19.


#20
slykk

slykk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 391
  • Înscris: 22.10.2015
"teophiles" ce vrei sa spui ca si huawei are probleme cu garantia ca "producatorii romani" nu am auzit sa aiba asemenea probleme huawei

#21
Stan_Patzitul

Stan_Patzitul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.733
  • Înscris: 26.08.2009
Vezi poate te satisface un Windows Phone, are aplicatii destule, se navigheaza foarte bine, youtube, facebook etc Ba merg chiar mai bine decat pe Android. Si la jocuri are destule. Intra in Windows Phone Store si vezi ce aplicatii are (sunt aproape 300.000). La tel la preturi mici Windows ruleaza (rulz).

#22
slykk

slykk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 391
  • Înscris: 22.10.2015
am luat in calcul si varianta windows phone. Am auzit ca merge bine si pe terminale cu 512 mb ram. Telefoul ar fi un microsoft lumia 535 care pare destul de bun si la un pret destul de mic si cel mai important produs de o firma cu renume(mai mult pe partea software dar decat allview e mult mai serioasa) partea proasta la windows phone este interfata. Foarte nepotrivita pentru un telefon dupa parerea mea(pe tableta si laptop mai e cum mai e)

#23
Werewolfc

Werewolfc

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 417
  • Înscris: 13.03.2007

View Postslykk, on 24 octombrie 2015 - 14:59, said:

da telefonul o sa cada mult pe jos .....

Pai atunci ar trebui sa cauti ceva cu protectie la socuri. Iti recomand Rock BC 5000

#24
slykk

slykk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 391
  • Înscris: 22.10.2015
nu cade pe jos la modul enervant dar 2   3 cazaturi pe saptamana tot o sa le ia. Si nu o sa cada de la 3 km inaltime.o sa cada De pe masa   din buzunar   din mana...nu joc fotbal cu el. Cu o husa creda ca o sa se rezolve problema asta. Si nu vreau o caramida rezistenta la socuri cum e utok dorel.

#25
slykk

slykk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 391
  • Înscris: 22.10.2015
ar mai fi lenovo a606 si lenovo a 816 care au 4g si un raport specificatii pret foarte bun. Mai e si lg leon 4g care are un dezavantaj ca nu compatibil cu digi 4g si nu e dual sim. Alt telefon ar fi samsung galax core 4g. Si sa nu uitam de huawei y6 si microsoft lumia 535 dar care nu are 4g. Dintre astea care este cel mai rezistent dar si fiabil ? :)

Editat de slykk, 25 octombrie 2015 - 06:36.


#26
Pekiasan

Pekiasan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.561
  • Înscris: 16.12.2011

View Postslykk, on 24 octombrie 2015 - 14:59, said:

da telefonul o sa cada mult pe jos si nu vreau ca daca il sparg sa imi ceara pentru reparatie 90 % din pret.  As vrea un telefon cu 4g dac se poate si neaaparat cu 1gb ram. Am o tableta allview cu 512 mb ram si mi-a mancat zilele. Abia se misca. M-am gandit la allview v1 viper i 4g sau allview a5 quad plus. O alta alternativa ar fi lg leon 4g.
La utoq cu display fisurat costa mai mult reparatia (inlocuirea displayului) decat telefonul nou !

#27
slykk

slykk

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 391
  • Înscris: 22.10.2015
stiu cazuri de'astea in care reparatia costa mai mult decat telefonul nou. De aceea nu vreau sa im mai cumpar un "telefon romanesc"deoarece daca l'ai spart considera-l aruncat. Eu nu stiu de ce mai aduc piese de schimb ca n-au nevoie de asa ceva. Garantia nu o respecta pentru reparatii contra cost cer sume foarte mari. Sa fim seriosi cine e asa de prost sa repare un produs cand poate sa il ia nou la acelasi pret.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate