Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi
 Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 

Problemă vagin.

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
7 replies to this topic

#1
Lovage

Lovage

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.07.2015
Buna seara! Am o problemă, mai exact prietena mea are o problemă destul de majoră și supărătoare care vreau să fie tratată cu seriozitate.
Am încercat recent cu prietena mea în vârstă de 16 ani (eu având 18) să facem sex pentru prima oară, însă nu am reușit pentru că a apărut o problemă, nu am reușit să intru, deșii am încercat, a durut-o foarte tare (cât de cât suportabil) și simțea o presiune foarte mare. Așa că am încercat după cu degetul, crezând că o să reușim, dar tot la fel, a durut-o rău (mai mult o senzație de arsură/usturime) și ajunsese la un punct în care simțea că se mărește durerea din ce în ce mai mult, nu am reușit să introduc degetul foarte adânc. Am încercat mai multe zile la rând dar a fost același rezultat. Nu am putut intra foarte mult cu degetul, aproximativ 3-4 cm. Am simțit în punctul în care o durea foarte tare ceva care se simțea asemănător ca o gaură de la un balon însă puțin mai mică, prima oară ne-am gândit că este cervixul dar am crezut că nu este posibil pentru că este foarte aproape, iar mărimea unui vagin mediu este mult mai mare, am căutat și pe net și nu am găsit nimic despre un vagin care poate să fie așa mic, iar lucrul acesta o stresează foarte mult pe prietena mea și e supărată, se simte inutilă.
Vreau să știu ce se poate face, și care este problema, nu se poate ca vaginul să fie atât de mic. Când am băgat degetul era destul de udă și mi-a spus că era relaxată.
Mulțumesc pentru timpul acordat, sper să găsesc o soluție.


#2
easy90rider

easy90rider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,980
  • Înscris: 01.07.2007
Medicul pe care il cautati se numeste Ginecolog.
Globul de cristal nu ajuta prea mult...

#3
Freevy

Freevy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 189
  • Înscris: 01.03.2013
Ai greşit forumul, nu vei găsi un răspuns serios la postarea ta aici, MERGI LA UN MEDIC, POATE FI CEVA SERIOS.

#4
barbosa

barbosa

    Serious Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,144
  • Înscris: 04.03.2006
Vrei seriozitate si intrebi pe forum. Bravo!

Data viitoare incearca sa o scoli inainte. Poate o ai prea groasa si nu trece de intrare.

#5
alexandru_1988

alexandru_1988

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 728
  • Înscris: 12.01.2010
Prietene, esti praf. :)
Tipa e virgina, logic ca o s-o doara, iar daca are si vaginul stram e nasol la inceput. Excit-o pana ajunge la punctul in care va dori penisul in ea, atunci fortezi un pic, o sa urle si gata.

#6
0x0c

0x0c

    Membru inferior

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,799
  • Înscris: 28.07.2014
Mesaj postat cu copy-paste. Se vede după fontul diferit.

Inițiator, vezi ca „prietena” ta să nu aibă atrezie vaginală Posted Image

#7
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,264
  • Înscris: 24.01.2008

View Postmoldoveanca2001, on 27 iulie 2015 - 21:02, said:

sexul inainte de 18 ani le poate pune viata in pericol
:huh:  Prima data am zis ca trollezi, acum incep sa ma tem ca tu chiar crezi ce spui.   :scared:

#8
Eduardo-S

Eduardo-S

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 527
  • Înscris: 26.05.2015
Trebuie sa o iei usurel, sa nu se sperie, sa nu te grabesti si sa te urci din prima pe ea, ca animalul la monta. Pregateste un cadru romantic la tine acasa, cu lumanari, sampanie si muzica in surdina. Dupa ce ai adus-o acolo, sopteste-i senzual la ureche: "Da-ti chilotii jos!".

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate