Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

Putin catre Obama: Spuneti adevarul despre extraterestri sau daca nu, o vom face noi!

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

Quote

Pe agenda de lucru a Rusiei la World Economic Forum a fost trecut si indemnul adresat presedintelui SUA, Barack Obama, ca a venit timpul pentru ca omenirea sa afle adevarul despre existenta extraterestrilor.  In aceasta initiativa a Rusiei lui Vladimir Putin se precizeaza ca, daca SUA nu vor lua in considerare acest anunt, atunci Kremlinul isi va asuma unilateral aceasta sarcina si va face acest lucru fara niciun fel de sovaire.

Deschiderea Forumului a fost oficiata de Dimitri Medvedev. Acesta a fost de asemenea protagonistul unui eveniment aparent neprogramat, din data de 7 decembrie 2012, cand dupa filmarea unui interviu, el a continuat sa raspunda la unele intrebari sensibile legate de extraterestri, crezand ca microfonul sau a fost inchis. In realitate, acesta ramasese cuplat la retea, astfel incat intregul dialog cu reporterul a fost inregistrat. Medvedev a fost intrebat atunci daca „presedintelui ii este inmanat, odata cu valiza nucleara, si un dosar secret ce cuprinde informatii despre extraterestri".

Medvedev a raspuns fara sa ezite:
„Odata cu valiza ce contine si codurile de lansare a focoaselor nucleare, presedintele primeste de asemenea si un dosar ultra-secret, care contine informatii despre fiintele extraterestre care ne-au vizitat planeta (...)
Nu va voi spune cati extraterestri se afla in prezent printre noi, pe Pamant, deoarece acest lucru ar cauza panica. (...)

Ce putem spune destul de sigur este ca, din semnalele care apar pana in prezent, Kremlinul va face singur acest pas, fara ezitare, in curand.", s-a spus pe inregistrarea respectiva care se afla si pe Youtube.


http://www.ziuanews....face-noi-145838

#2
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,899
  • Înscris: 25.01.2007
XTREME, IO te-am banuit de mult ca nu esti terestru!

#3
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
:) nu mai pot schimba. POate un moderator are bunavointa sa schimbe titlul in Obama?

 slai, on 23 ianuarie 2015 - 09:09, said:

XTREME, IO te-am banuit de mult ca nu esti terestru!
„Odata cu valiza ce contine si codurile de lansare a focoaselor nucleare, presedintele primeste de asemenea si un dosar ultra-secret, care contine informatii despre fiintele extraterestre care ne-au vizitat planeta (...)

#4
master_oz

master_oz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,804
  • Înscris: 13.08.2009
Probabil de aia ataca Ucraina: acolo e o masa mare de extraterestrii. Presupun ca sunt nocivi iar Putin vrea sa ne faca un bine cu forta.

#5
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
http://www.editurada...m-face-asta-a66

De altfel, agenţiile de presă occidentale au tradus deliberat în mod greşit spusele lui Medvedev: „Mai multe informaţii asupra acestui subiect puteţi obţine din binecunoscutul film Men în Black”, când în realitate spusele prim ministrului rus au fost: „Puteţi obţine mai multe informaţii urmărind documentarul cu acelaşi nume.”
Tembelismul şi propaganda mass-media occidentală nu s-a oprit aici, deoarece aceasta a titrat imediat după declaraţiile lui Medvedev:”Primul Ministru rus face o poantă despre extratereştri şi imediat adepţii teoriilor conspiraţioniste par să-şi fi pierdut minţile”. Dacă cineva „şi-a pierdut minţile” în legătură cu subiectul extratereştrilor, atunci fără îndoială că va trebui să ne gândim în primul rând la cetatea Vaticanului, şi nu la Rusia, căci încă din 2009 papalitatea a anunţat că omenirea trebuie să înceapă „să se pregătească pentru dezvăluirea adevărului despre extratereştri”.

SUA nu pare să fi luat în vedere avertismentul ruşilor şi nu au făcut niciun anunţ. Ce putem spune destul de sigur este că, din semnalele care apar până în prezent, Kremlinul va face singur acest pas, fără ezitare, în curând. Posted Image


Care ai origini extraterestre? SPune acum iniante sa aflam. :)

Edited by xtremdriving, 23 January 2015 - 09:17.


#6
Nazmi

Nazmi

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 08.08.2014
Intotdeauna mi-am banuit un prieten ca nu este de pe lumea noastra. Acum am confirmarea.

#7
A10

A10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,088
  • Înscris: 19.12.2012
Asa se explica de ce multi isi doresc sa ajunga (inapoi) in spatiu. Au vazut ce trai de kko au pe planeta pamant insa nu mai pot pleca asa usor, decat cu ajutorul nasa

#8
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,611
  • Înscris: 05.12.2005
Credeam că o să prezinte ceva verzaliu în carne şi oase (sau mă rog, ce materiale or mai folosi).

#9
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,899
  • Înscris: 25.01.2007

 xtremdriving, on 23 ianuarie 2015 - 09:15, said:

http://www.editurada...m-face-asta-a66

De altfel, agenţiile de presă occidentale au tradus deliberat în mod greşit spusele lui Medvedev: „Mai multe informaţii asupra acestui subiect puteţi obţine din binecunoscutul film Men în Black”, când în realitate spusele prim ministrului rus au fost: „Puteţi obţine mai multe informaţii urmărind documentarul cu acelaşi nume.”
Tembelismul şi propaganda mass-media occidentală nu s-a oprit aici, deoarece aceasta a titrat imediat după declaraţiile lui Medvedev:”Primul Ministru rus face o poantă despre extratereştri şi imediat adepţii teoriilor conspiraţioniste par să-şi fi pierdut minţile”. Dacă cineva „şi-a pierdut minţile” în legătură cu subiectul extratereştrilor, atunci fără îndoială că va trebui să ne gândim în primul rând la cetatea Vaticanului, şi nu la Rusia, căci încă din 2009 papalitatea a anunţat că omenirea trebuie să înceapă „să se pregătească pentru dezvăluirea adevărului despre extratereştri”.

SUA nu pare să fi luat în vedere avertismentul ruşilor şi nu au făcut niciun anunţ. Ce putem spune destul de sigur este că, din semnalele care apar până în prezent, Kremlinul va face singur acest pas, fără ezitare, în curând. Posted Image


Care ai origini extraterestre? SPune acum iniante sa aflam. Posted Image

lasa sua, hai povesteste-ne despre liniutele pe care le-ai facut tu cu extraterestri, ce acceleratie aveai tu, cat a prins ozn-ul lor, cum le-ai dat fum...

#10
f300

f300

    30k si ma duc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,000
  • Înscris: 27.09.2008
Extraterestrii? Aia de pe ISS? Sau a baut Putin prea multa vodka...

#11
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,092
  • Înscris: 07.07.2006
Știrea asta apare anual, de pe cînd era Medvedev președinte.

#12
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

 slai, on 23 ianuarie 2015 - 09:26, said:

lasa sua, hai povesteste-ne despre liniutele pe care le-ai facut tu cu extraterestri, ce acceleratie aveai tu, cat a prins ozn-ul lor, cum le-ai dat fum...
1310-cistule, aici e rubrica de stiinta, vorbim de lucruri serioase. Inteleg ca nu ti-ai trait viata si esti invidios, dar fa-ti topicul tau si comenteaza acolo. Posted Image

#13
FreeThinker

FreeThinker

    Mr.Nobody

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,735
  • Înscris: 16.08.2010
Mie nu mi-e frica, se stie ca romanii sunt ospitalieri. Sunt pregatit, am tuica si vin, mai sunt si cativa carnati. Daca sunt d-aia de respira amoniac demontez Fram-ul.

#14
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,370
  • Înscris: 24.06.2008
Daca vin extraterestii in romania,raman si fara chilotii de pe ei.
Sau varianta a doua se duc la Costetsti sa se dea mari cu "bolidul" lor! Parca vad un omulet gri facand dedicatii la Guta!

#15
adrian_r5

adrian_r5

    23:58

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,734
  • Înscris: 23.04.2007

 xtremdriving, on 23 ianuarie 2015 - 09:10, said:

POate un moderator are bunavointa sa schimbe titlul in Obama?
Las-o asa ... si mai treci in palmares o inventie  Posted Image

#16
667

667

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,214
  • Înscris: 04.02.2012
Stirea este din 2012.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zHCSpm2kepo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#17
genius

genius

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,514
  • Înscris: 23.11.2004

 FreeThinker, on 23 ianuarie 2015 - 09:38, said:

Daca sunt d-aia de respira amoniac demontez Fram-ul.
Ai grijă că sare RAR-ul pe tine că poluezi atmosfera .

Dacă vin şi pe la noi , n-or să reziste prea mult .

Zalutam !

Cu rezbekt, Jefu.
Aderizat la Romania cu bomba la valiza ascuns, tregut fara broblem control la aerobort.
Pastrat dolar american blestemat, bentru construit aigea bomba, dat jumadate la taxi, jumate furat tigan din buzunar.
Indalnit frate Ahmed, batron magazin, ajudat la mine. Discutat cu el la cafenea plan bomba, consumat egler broaspat, intoxicat cu zalmonel, noi ajuns la sbital, doctor roman durut la cur, noi luat cur fok.
Jefu, gu bomba praf antrax nu putut facut la Romania, cineva furat antrax, deci ingercat plan bomba cu bum-bum!

Mutat apartament frate Ahmed, adus mult frumos aminde de tara mia, fara apa la robinet, geamm sparte ca la Beirut, tigle kazut cap cind vind bate.
Urmarit PROTV emiziune explozia camion azotat, facut frica la mine. Astia romani are tupeu nu gluma! Urgent trebuie recrutat, jefu! Bomba cu azotat mare efect aveam!
Inderesat pilotat avion bentru lovit gladire la roman.
Vazut delevizor, aparat zbor MIG brabusit singur in ogor la taran, plus taran roman stricat singur gladire, adormit beat, tigara abrinsa, murit soacra, facut chef mare la ei!
Draga Jefu,
Gineva furat la mine gas pastrat bentru bus la bomba, iar azeara, gind iesit cumbarat baclava, exblodat budelie la barter. Aicia la Romania, mult cretin!
Zbierat, zguibat la sin, cacat be mine de frica!
Jefu,

Ma indorg acasa! Asta romani nu are nevoie de terorism, face singur treaba.

Edited by genius, 23 January 2015 - 10:03.


#18
hunab

hunab

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,802
  • Înscris: 23.12.2011
Eu cred ca si Louis de Funes stia asta. A incercat sa ne avertizeze in filmul "Supa de varza". Eu nu l-am crezut si nu am bagat varza pentru iarna. Daca vin la mine, cu ce sa-i primesc?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate