Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta
 The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...
 2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...

Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...
 Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!

La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...
 

JVC GZ-MG130E

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
Romaniana

Romaniana

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1
  • Înscris: 20.06.2012
Salut!Am o camera video JVC GZ-MG 130E.Timp de 4 ani am facut diverse inregistrari,am copiat fisierele in calculator in format MOD apoi le-am pus pe dvd-uri.Ieri am filmat niste video-uri,am incercat sa le copiez pe calculator,cu cablul de la camera,ca de obicei.Unul nu-l pot copia,se copiaza pana la un punct apoi imi da o eroare,ceva de parametri scrie.E un fisier mare,are 4gb.Ce pot face sa-l copiez?

Editat de _DelSte_, 20 iunie 2012 - 10:58.


#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.921
  • Înscris: 01.01.2010
Camera are HDD sau card?
Daca are un miniDVD, mergi pe Home si cauti "Close", sa inchizi sesiunea.
In prima situatie , HDD sau card, e cam grav daca copierea nu mai functioneaza ca inainte.

#3
Mir

Mir

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 394
  • Înscris: 13.02.2002
Camera e cu HDD din cate vad eu. Vezi ca nu cumva sa incerci sa copiezi fisierul peste 4GB pe o partitie FAT32 in calculator, caci acest FAT32 nu suporta fisiere mai mari de 2GB. Copiaza pe o partitie NTFS.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate