Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi

Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta
 The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...

Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...
 

Recomandare clinica examniare ochi

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
6 răspunsuri în acest subiect

#1
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Salut. Stiu ca sunt deschise numeroase topicuri pe problema asta insa, eu doresc sa-mi spuneti o clinica buna unde pot face un control la  ochi. Vad foarte multe linii si puncte fudds, am 22 ani si nu am miopie sau alte chestii. Nu vreau sa ma duc la doctori care sa-mi spuna ca nu am nimic in ochi cum am  fost cand eram mai mic si cum am auzit pe altii. Astept niste raspunsuri. Mersi

Editat de pakol, 10 ianuarie 2012 - 16:32.


#2
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 14.730
  • Înscris: 24.10.2005
Pai bine, dar in ce oras te intereseaza?

#3
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Bucuresti, ploiesti, campina

#4
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 10.01.2012
ma gandesc ca in bucuresti ar fi mai ok...

#5
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Nimeni :( ?

#6
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 11.532
  • Înscris: 05.06.2009
salut,
incearca sa-ti faci programare la clinica Oculus din Bucuresti. mama cumnatei mele a fost la aceasta clinica si a fost foarte multumita de servicii.
poate o sa ti se para aiurea ce te intreb acum : iti amintesti sa fi fost vreodata muscat de o capusa ?

#7
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Hei. Mersi de mesaj. Nu m-a muscat niciodata. Stiu ca le vedeam foarte fad de cand eram mic de tot dar se fac tot mai mari si mai multe ( linii lungi, puncte)
Am cautat pe net si ar parea ca are vreo legatura cu candidoza sistemica. Am niste chestii rosii pe limba. Mi-am facut analiza aia de 2 ori la 2 clinici diferite de pe limba si nu a iesit nimic( eu cred ca nu stiu ei ce fac acolo ca am auzit ca majoritatea nu sunt prea seriosi, nu fac analizele cum trebuie).
Ma gandeam ca am candidoza(nu stiu ce si cum si de unde) dar am alea rosii pe limba si alte simptome care indica aceasta candida.
Cateodata mai vad si niste flashuri

Editat de pakol, 12 ianuarie 2012 - 17:24.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate