Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Recomandare clinica examniare ochi

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Salut. Stiu ca sunt deschise numeroase topicuri pe problema asta insa, eu doresc sa-mi spuneti o clinica buna unde pot face un control la  ochi. Vad foarte multe linii si puncte fudds, am 22 ani si nu am miopie sau alte chestii. Nu vreau sa ma duc la doctori care sa-mi spuna ca nu am nimic in ochi cum am  fost cand eram mai mic si cum am auzit pe altii. Astept niste raspunsuri. Mersi

Edited by pakol, 10 January 2012 - 16:32.


#2
chaosss

chaosss

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,730
  • Înscris: 24.10.2005
Pai bine, dar in ce oras te intereseaza?

#3
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Bucuresti, ploiesti, campina

#4
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2012
ma gandesc ca in bucuresti ar fi mai ok...

#5
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Nimeni :( ?

#6
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,526
  • Înscris: 05.06.2009
salut,
incearca sa-ti faci programare la clinica Oculus din Bucuresti. mama cumnatei mele a fost la aceasta clinica si a fost foarte multumita de servicii.
poate o sa ti se para aiurea ce te intreb acum : iti amintesti sa fi fost vreodata muscat de o capusa ?

#7
pakol

pakol

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 10.01.2012
Hei. Mersi de mesaj. Nu m-a muscat niciodata. Stiu ca le vedeam foarte fad de cand eram mic de tot dar se fac tot mai mari si mai multe ( linii lungi, puncte)
Am cautat pe net si ar parea ca are vreo legatura cu candidoza sistemica. Am niste chestii rosii pe limba. Mi-am facut analiza aia de 2 ori la 2 clinici diferite de pe limba si nu a iesit nimic( eu cred ca nu stiu ei ce fac acolo ca am auzit ca majoritatea nu sunt prea seriosi, nu fac analizele cum trebuie).
Ma gandeam ca am candidoza(nu stiu ce si cum si de unde) dar am alea rosii pe limba si alte simptome care indica aceasta candida.
Cateodata mai vad si niste flashuri

Edited by pakol, 12 January 2012 - 17:24.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate