Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

nokia e51 virusat

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
SirOtto

SirOtto

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 21.03.2011
Salut! Am luat un e51 de la cineva si am o problema cu el,nu se conecteaza la PC indiferent ce selectez(PC Suite sau Stocare de date),nu se intampla absolut nimik,nu vede cardul. am bagat alt card in el si nici pe acela nu-l vede... am dat hard reset si soft reset de cateva ori si nimik. Help me pls!

#2
rsn13

rsn13

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.474
  • Înscris: 24.12.2009
pentru a inlatura suspiciunea ca e virusat, instaleaza netqin pe el, il poti trimite prin bluetooth daca zici ca aiprobleme cu restul variantelor, in legatura cu problema ta nu stiu exact ce ar putea sa aiba

#3
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 30.921
  • Înscris: 01.01.2010
Sau poate ai fortal locasul Cardului de Memorie si ai indoit sau rupt vreun contact.

#4
SuperMelon

SuperMelon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.458
  • Înscris: 23.06.2009
Nokia ovi suite il vede?
Daca da, da-i un restore cu software-ul cel mai nou.

#5
SirOtto

SirOtto

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 21.03.2011
am instalat nokia ovi suite,nu il vede

o sa iau netqin-ul daca zici ca merge transerat prin bluetooth sa vad daca merge

nush daca e de la locasul usb-ului ca atunci cand e conectat la pc(cu toate ca pc nu il vede) pe tel imi zice ca e cardu folosit in momentul acela

#6
SirOtto

SirOtto

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 21.03.2011
L-am scanat cu NetQin-ul si nimik,cred ca e de la locasul USB-ului,o sa ma duc la service sa vad cat costa sa-l repare sau imi cumpar un Bluetooth pt pc...sa vad cum ies mai ieftin:P
Ms pt sfaturi!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate