Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!
 La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 

Problema receptie TV

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
Nicanor

Nicanor

    S t a l k e r

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.326
  • Înscris: 13.03.2003
Sunt in deplasare o perioada mai lunga si am cu mine doar laptopul cu iesire S-Video. Am in garsoniera inchiriata priza TV si ma gandeam sa ma rezolv cumva.
Sa iau un tunner extern si sa vad pe laptop?  
Sa cumpar un monitor cu tunner incorporat, care sa poata sa fie folosit si ca tv (dar nu stiu la ce sa ma uit, ce model ar fi mai ieftin), oare o sa pot vedea si filme de pe laptop pe el? Ce imi recomandati?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate