Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Curațare disc vinil

Display cu culori neuniforme

Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel
 Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 

taxa auto

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
1 răspuns la acest subiect

#1
sim0nyka

sim0nyka

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 4
  • Înscris: 22.05.2008
Imi doresc o masinuta dar pt ca doar ce am terminat facultatea si salariile sunt mici ma gandeam sa imi caut ceva in afara...problema este taxa de prima inmatriculare care desi se va schimba tot maricica mi se pare ...asa ca ma gandeam ....pentru ca am o prietena care e revolutionara ...sa o rog sa o cumpere pe numele ei initial, sa o inmatriculeze in tara si dupa sa o treaca pe numele meu...in principiu vreau sa ocolesc putin sistemul ....problema este ca nu stiu daca revolutionarii au scutire de la aceasta taxa . apreciez daca ma ajuta cineva sa aflu. multumesc

#2
winnwe

winnwe

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 30.05.2008
Bine v-am gasit! Aceeasi treaba, dar nu ma gandeam s-o cumpar pe numele unchiului revolutionar. Mi-a fost vindut pontul s-o aduc din Bulgaria, dar neaparat cu asigurare. Altfel amenda ajunge si chiar depaseste taxa. Auto, de mediu, ce-o fi.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate