Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 

Galaxy A53 5G

* - - - - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
45 răspunsuri în acest subiect

#37
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.038
  • Înscris: 29.06.2011
Probleme dupa trecerea la 14: bateria- tine mai putin iar senzoul de amprenta merge foarte greu sau nu merge.

#38
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.955
  • Înscris: 17.03.2005
Astazi de dimineata am instalat 14, telefon luat de la Orange la cateva zile de cand a aparut.

Nu am probleme cu senzorul de amprenta, are aceasi rapiditate in citire ca la Android13.

De baterie nu am cum sa ma pronunt fiindca nu am cum testa si compara intr-un timp asa scurt, o sa vad peste cateva zile.

Sunt multumit de telefon avand in vedere ca pentru mine au ramas doar doua companii, Samsung si Apple. :)

Chinezarii nu mai iau ca am avut multe probleme cu Xiaomi si le-am rezolvat doar cu firmware custom de pe XDA .

#39
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.038
  • Înscris: 29.06.2011
La mine persista problema cu amprenta, cred ca in proportie de 50 % nu pot debloca telefonul cu amprenta, trebuie mai intai sa deblochez telefonul si apoi sa pun amprenta. Bateria nu trebuie sa o scap sub 35%, scade brusc, dupa 4-5 ore fara sa ating telefonul avea 14% de la 35%.
Eu sunt satul de samsung , incerc sa scap de el si sa iau un Moto G84. Vreau ca telefonul sa fie al meu nu al lui Samsung, sa-mi instaleze ei toate porcariile de parca ar fi telefonul lor, la unele nici nu poti dezactiva notificarile.

#40
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.955
  • Înscris: 17.03.2005
Trimite-l în service !

LE : da și o resetare la setările din fabrica.

#41
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.038
  • Înscris: 29.06.2011
Mda, aseara pe la 23 avea 40 si ceva %,  acum are 16% fara sa-l ating .....traiasca maretul Samsung si al lui Android 14.

#42
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.955
  • Înscris: 17.03.2005
S-a dus bateria, eu nu am probleme nici dupa upgrade la Android 14.

Ieri dimineata i-am dat upgrade si avea 85 % iar seara 45 % dupa apeluri, intenet si butonare.

Nopatea il tin la incarcat, rar are sub 30 % cand il pun la incarcat (ii prelungeste viata bateriei) :).

#43
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.038
  • Înscris: 29.06.2011
Are un an si nu este utilizat intensiv. Pana la Android 14 mergea perfect, peste noapte pierdea maxim 5%, de obicei cam 3%, indiferent ce procent avea bateria. Am uitat intro seara sa-l incarc cand avea 21% si dimneata avea 18% .

#44
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.955
  • Înscris: 17.03.2005
Da-i un factory reset !

#45
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.955
  • Înscris: 17.03.2005
Se pare ca al meu tine bine bateria cu A14, am 90 % la 12:05 PM de dimineață...

#46
sys

sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.964
  • Înscris: 27.03.2010
La al meu tine bateria ca inainte dar mi se pare ca se misca ceva mai repede. O fi android 14 ceva mai optimizat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate