Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Galaxy A53 5G

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Probleme dupa trecerea la 14: bateria- tine mai putin iar senzoul de amprenta merge foarte greu sau nu merge.

#38
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 17.03.2005
Astazi de dimineata am instalat 14, telefon luat de la Orange la cateva zile de cand a aparut.

Nu am probleme cu senzorul de amprenta, are aceasi rapiditate in citire ca la Android13.

De baterie nu am cum sa ma pronunt fiindca nu am cum testa si compara intr-un timp asa scurt, o sa vad peste cateva zile.

Sunt multumit de telefon avand in vedere ca pentru mine au ramas doar doua companii, Samsung si Apple. :)

Chinezarii nu mai iau ca am avut multe probleme cu Xiaomi si le-am rezolvat doar cu firmware custom de pe XDA .

#39
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
La mine persista problema cu amprenta, cred ca in proportie de 50 % nu pot debloca telefonul cu amprenta, trebuie mai intai sa deblochez telefonul si apoi sa pun amprenta. Bateria nu trebuie sa o scap sub 35%, scade brusc, dupa 4-5 ore fara sa ating telefonul avea 14% de la 35%.
Eu sunt satul de samsung , incerc sa scap de el si sa iau un Moto G84. Vreau ca telefonul sa fie al meu nu al lui Samsung, sa-mi instaleze ei toate porcariile de parca ar fi telefonul lor, la unele nici nu poti dezactiva notificarile.

#40
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 17.03.2005
Trimite-l în service !

LE : da și o resetare la setările din fabrica.

#41
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Mda, aseara pe la 23 avea 40 si ceva %,  acum are 16% fara sa-l ating .....traiasca maretul Samsung si al lui Android 14.

#42
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 17.03.2005
S-a dus bateria, eu nu am probleme nici dupa upgrade la Android 14.

Ieri dimineata i-am dat upgrade si avea 85 % iar seara 45 % dupa apeluri, intenet si butonare.

Nopatea il tin la incarcat, rar are sub 30 % cand il pun la incarcat (ii prelungeste viata bateriei) :).

#43
CGDBZ

CGDBZ

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,028
  • Înscris: 29.06.2011
Are un an si nu este utilizat intensiv. Pana la Android 14 mergea perfect, peste noapte pierdea maxim 5%, de obicei cam 3%, indiferent ce procent avea bateria. Am uitat intro seara sa-l incarc cand avea 21% si dimneata avea 18% .

#44
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 17.03.2005
Da-i un factory reset !

#45
alseeme

alseeme

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,951
  • Înscris: 17.03.2005
Se pare ca al meu tine bine bateria cu A14, am 90 % la 12:05 PM de dimineață...

#46
sys

sys

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 27.03.2010
La al meu tine bateria ca inainte dar mi se pare ca se misca ceva mai repede. O fi android 14 ceva mai optimizat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate