Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...

A fost adoptata legea privind alc...

La multi ani Costi
 Vreau sa ofer imprumut pentru con...

Usa de garaj la o magazie existenta

The worst of evil (2023)

Proiect de lege: Romanii vor achi...
 Dopuri / casti amortizare zgomot ...

Ce componente trebuie sa schimb d...

2 job-uri de 8 ore simultan.

VW e-Up second hand sau alternati...
 

Cetatean Canadian emigrare in Australia

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
39 răspunsuri în acest subiect

#37
DanRef

DanRef

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 06.04.2014

View Posttsunnami, on 21 august 2015 - 02:50, said:


am mai scris si pe alte forumuri, de ce nu scrii care de unde si cine esti?
Multe din forumurile de emigrare de demult au disparut sau restructurat masiv.Nu are nici o relevanta acum persona-mi si pe care din forumuri am activat oricum sunt chestiuni  trecute si rasuflate..Doar asa ca o nostalgica amintire de  nick-ul Tsunami imi amintesc pe "Emigrare info" la un moment dat depasise toate recordurile  in materie de postat.Peste o mie de posturi in doar cateva zile de la inscriere.Ala da record.Posted Image  .Pe "Toronto Ro" ,foarte faimos  topicul -dinozaur , acela cu "See you later Canada" sau ceva de genul .

Pentru cei mai tinerei si nestiutori,"Tsunami" este Inca o legenda vie.:))

Cheers!

#38
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.223
  • Înscris: 17.02.2009
that was me. sunt inca moderator pe emigrare.ro de australia, m-am si intalnit cu cativa, dar site-ul a scazut mult in consistenta de cand cu intrarea Romaniei in Europa.
La fel si Toronto.ro care s-a transformat in realizat.ro acum pentru emigrarea in Canada, inca topicul meu cu "See you later Canada" e acolo (retine, n-am spus niciodata adio sau good-bye).
Da Australia m-a atras ca si o zona exotica, cred ca acum 10 ani. Cand am ajuns in Europa la analiza costului si varietatea reliefului, izolarea de restul lumii, in special de State, am abandonat-o.

Pe site-ul realizat.ro, sectiunea emigrarii e alimentata in mare de moldoveni acum, care seamana cu romanii de acum 15-20 de ani

Pe tine insa nu stiu de unde sa te iau... si nici nu-mi amintesc sa fi avut conflicte cu cineva, asa ca nu inteleg de ce ma ataci aici.

#39
DanRef

DanRef

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 06.04.2014
Nu te ataca nimeni maestre.Just a flashback :))

Regards

#40
tsunnami

tsunnami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 9.223
  • Înscris: 17.02.2009
sorry then

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate