Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...

Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire
 Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii
 Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 

Ectomorf . Vreau sa ma ingras

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
MaxXu1

MaxXu1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 190
  • Înscris: 11.05.2015

View PostSilviuFX, on 03 iunie 2015 - 14:45, said:


Mulțumesc pentru sfaturi . Cred ca trebuie sa incep sa profit de timpul liber pe care încă îl mai am .
Cu siguranta trebuie sa faci asta. :) Multa bafta !!!

#20
V A L I

V A L I

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 04.07.2006
Stai linistit. Asa eram si eu la 18 ani . Nu fa nimic. Peste 10 ani o sa ai 78+ kg. Mai slabesti cand o sa ai copil mic apoi pui la loc.

#21
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Si ectomorfii pun pe ei masa musculara ....doar ca se vede mai greu . Nu trebuie sa disperi . Cu genetica nu te poti lupta . Cuvantele de ordine sunt " rabdare " si " incapatanare " . Este important sa iti faci un program de care sa te tii , sa cauti sa nu pierzi nopti , sa te odihnesti destul , sa nu fumezi , sa nu bei si sa nu te droghezi . In timp , cu ceva miscare , cu un efort sustinut ( fara a fi prea intens ) , cu informatie multa despre tipuri de antrenament dedicate tipului somatic ectomorf , vei vedea si rezultate. Nu te grabi ....asta este important . Sa iti modifici modul de viata ...asta este nevoie .

#22
takillya

takillya

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,131
  • Înscris: 03.12.2005

View PostSilviuFX, on 03 iunie 2015 - 13:30, said:


De sala si de proteine o sa ma apuc si eu . Dar acum parca mi-e asa sa ma duc la sala schelet . Am mai facut sala si vara trecuta , atunci aveam 70 de kg si aratam mai bine , dar acum nu ma mai recunosc si banuiesc ca am slabit asa mult din cauza stresului cu BAC-ul .

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/_0WxyKGD7sU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate