Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio aži avut la masi...

Achizitie dubita Stellantis

Foisor - noi reglementari
 Recomandare telefon preț 300...

La Multi ani de ziua noastra a tu...

EURO 24 - Primul meci: Romania - ...

Bicicleta eliptica
 Aer conditionat Vortex 9000/12000...

Curatare tigaie

Alegere SPC sau parchet laminat -...

Sfat achizitie masina SH
 Foloseste cineva radar?

Extreme cuponing este adevarata e...

Cum de le convine unora sa cumper...

Vanzatorul mașinii a plecat ...
 

''Inseminare balistica'' la o... virgina?!. E incredibil!. Chiar e adevarat?.

- - - - -
  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,195
  • Înscris: 05.05.2003
Imi cer scuze pentru informatiile ''sarace'', in continut, dar nu am prins de la inceput stirea de la PRO TV.
Intamplarea s-ar fi petrecut in timpul razboiului din Bosnia iar protagonistii sunt doi militari (un barbat si o... asistenta), si desigur inamicul care a deschis focul...
Pe scurt.
Se deschide focul...
Glontul perforeaza mai intai testicolul militarului iar apoi patrunde in...uterul unei asistente medicale, aflata in apropierea barbatului!
E incredibil nu?
Femeia e ranita dar scapa...
Sa vedeti acum...
Asistenta, desi virgina, ramane insarcinata!
Da, barbatul era intr-o stare de excitatie, in acel moment, iar asistenta era in perioada ovulatiei...

S-a dovedit clar ca fata era virgina, iar copilul este al acelui militar (s-au facut teste ADN).
Sa fi calatorit spermatozoizii cu... glontul? :)
Eu nu mai inteleg si nu mai cred nimic, e prea de tot!
Stirea a fost no.1 la ProTv...

#2
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
uterul este FOARTE sensibil si o trauma cum este o gaura de glont (doua de fapt) poate duce si la sterilitate, darmite sa ramana gravida din asta. cred ca e bullshit. pe de alta parte, glontul este fierbinte, faceau spermatozoizii ca micii pe gratar, dracului, pe glont.

#3
stalin

stalin

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 268
  • Înscris: 08.11.2003
Totul e posibil  :drac: in ziua de azi.

#4
Nozavi

Nozavi

    Retired Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,576
  • Înscris: 13.01.2003
sigxcpu are perfecta dreptate! E imposibil, dar ce sa zic... E un bun thread ptr Fun totusi! :D

#5
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,617
  • Înscris: 19.05.2002
E posibil.
Este chiar probabil.

Asha ca...fitzi mai atentzi pe unde aruncatzi prezervativele dupa utilizare...etc.etc.
Ca shi Boris Becker ar fi luat-o'n freza tot cam "de necrezut"...!

#6
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,617
  • Înscris: 19.05.2002
PS:Nu practicatzi sex oral cu o partenera care ar putea suferi de ulcer...perforat.Ca nu se shtie!

#7
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001

Quote

Originally posted by drgroza
PS:Nu practicatzi sex oral cu o partenera care ar putea suferi de ulcer...perforat.Ca nu se shtie!
yeah right :drac:


am prins si eu stirea si am ramas un pic in doubt:

in stire, din cate am inteles eu, tipa a incasat bulletu`prin 99, iar pana acum in 04 a trecut mai mult de 9 luni. Am intrebarile:
1.daca e asa, de ce nu s-a facut tam tam mai devreme
2.asa de greu s-a nascut copilu` ala, dupa 3 ani :) de s-au decis asti sa faca tam tam
3.sigur am inteles eu bine ca a incasat bulletu` in 99 ?
4. ce asistenta pleaca in razboi virgina? - nu-si da seama ca poate sa moara fara ca macar sa se bucure macar 1 data in viata de ceva :drac:

orice o fi, eu ma tot gandesc la saracu de soldat impuscat in biluta ... a supravietuit? ca si asta mi se parea important ... daca o in judecata pe tipa si-i spune ca ar fi trebuit sa avorteze ...

#8
addicted

addicted

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,723
  • Înscris: 18.07.2003
au fost testele adn si m-au contrazis dar eu ma gandisem ca soldatu care a pus glontu in arma o fi facut altceva cu respectiva mana inainte. din lipsa de bromura.

anyway, mai am eu un prieten mai diliu care imi povestea cum a ramas una gravida de virgina cand s-o frecat prietenu-sau de ea.(si mai era si mama pe acolo)

#9
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
okay, dar la intrebarea 4 a mai cugetat careva?

#10
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
deciziile unei femei nu se pot judeca de barbati. sunt aleatoare pentru noi :drac:

#11
akeem

akeem

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,006
  • Înscris: 17.10.2003
Completare la Sigx (am citit undeva, nu mai stiu unde):
In viata, barbatii sunt condusi  de ratiune iar femeile de instinct. Iar in mai toate cazurile instinctul inseamna ce simt in dimineata respectiva.

#12
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
sperm'izi nu sunt in vid... sunt intr'un lichid, inoata in el. glontul o fi fierbinte... dar merge si repede, so, imposibil nu este, dar e improbabil... de fript ca micii pe gratar nu cred ca au avut vreme, in timpul scurt cat au stat pe glont. ia umeziti'va degetele si atingetile in fuga.. 1/100 de secunda de o soba incinsa... v'ati ars? nu cred

raspunsul la intrebarea 4: daca aia e hāda, ajunge fata btarana si sunt exemple cate vrei.. so nu e big deal.. cine stie ce strāmba era...

iar ca un sfat general: aveti grija de sperma voastra... supravegheati ce se intampla cu ea. femile sunt perverse.. un prezervativ lasat aiurea si hop, t'ai facut cu o nevasta la portofel.... daca dati mui.. grija mare de asemenea... daca vrea sa va faca, ai intors capul si odata s'a insamantat ea... sunt sute de cazuri dinastea in US. cel mai funny dintre toate a fost acela in care tipul s'a dus la baie sa arunce prezervativul, dupa care tipa l'a luat, la taiat si sh'a turnat contentul la locul stiut.... ce nu stia ea si ce avea sa afle in cateva minute era ca tipul turnase in prezervativ niste habanero sauce.... un sos A NAIBII DE IUTE (mexican)... ce a urmat.... spital, tipa era sa moara... proces, dar situatia desi e cu spital si d'astea are un umor macabru in ea...

so, aveti grija pe unde ejaculati si ce se intampla cu "produsul"

#13
Kitul

Kitul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 08.05.2003
Pentru lamurirea deplina a se citi: http://www.eveniment...=144079&print=1

#14
PhutreGuy

PhutreGuy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 02.02.2004
Ceva nu se pupa in articol..... A fost impuscata in februarie 1998 si a nascut in noiembrie 1999......sa fie o eroare de redactare a articolului sau sa fie pacaleala pe fata!

#15
jotte_ct

jotte_ct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 551
  • Înscris: 19.06.2003
simplu, din cauza razbelului cel mic nu prea a fost hotarat daca sa iasa in lumea asta sau nu... a tot asteptat, poate trece...

#16
madman2711

madman2711

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,134
  • Înscris: 18.12.2003
cred ca a fost eroare de tipar sau din cauza modului unic de inseminare au fost necesare mai multe incercari

oricum si ministru sarbu cred ca a incercat asa ceva ca prea era daciana singura cand victoras e plecat

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate