Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 

Cel mai scump gem din lume e fabricat in Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
kodiak

kodiak

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,307
  • Înscris: 15.01.2007
Am luat din Billa dulceața de fructe de padure, facuta fara zahar și fara conservanti, indulcita cu must de struguri !
Mi s-a parut nemaipomenita, nu e nici acra, nu are nici dulceața aia agresiva data de zahar, care arde pe gat, e numa' bună !

#56
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,115
  • Înscris: 09.01.2007
Stie cineva unde gasesc pectina naturala ? Sau toata pectina de pe piata e extrasa natural, ca nu se mentioneaza ?

#57
ionutzitaly

ionutzitaly

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,113
  • Înscris: 04.03.2014

View Postoverseas, on 19 iulie 2017 - 09:13, said:

Stie cineva unde gasesc pectina naturala ? Sau toata pectina de pe piata e extrasa natural, ca nu se mentioneaza ?

Poti sa ti-o faci tu acasa...

#58
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Oricum mama prostilor e intotdeauna gravida....Astora din occident le poti vinde orice rahat iar daca ii pui si o eticheta pe care scrie Bio succesul e asigurat....Mai grav e ca si la noi astfel de practici incep sa prinda la prostime....Cica gospodarii se duc la piata sa cumpere sa zicem capsune romanesti de gradina cand la noi plantele sunt abia in floare....sau rosii de gradina cand patlagelele nici flori nu au .....

View Postkodiak, on 30 august 2015 - 20:26, said:

Am luat din Billa dulceața de fructe de padure, facuta fara zahar și fara conservanti, indulcita cu must de struguri !
Mi s-a parut nemaipomenita, nu e nici acra, nu are nici dulceața aia agresiva data de zahar, care arde pe gat, e numa' bună !
Sigur ca da...si eu stau si ma intreb cum mama naibii are termen de garantie vreo 2 ani daca e asa naturala si mai ales cum de e asa de ieftina......

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate