Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

Redare cursiva video in linux

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
AlexxTM

AlexxTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 774
  • Înscris: 26.08.2014
Am rezolvat si am gasit vinovatul pentru problema mea:Am reinstalat sistemul din nou si am procedat asa:dupa ce am instalat sistemul  si am inceput sa-mi reinstalez programele am rulat un video dupa fiecare instalare ca sa vad ce i-mi cauzeaza problema cu redarea cursiva,si vinovatul este:CONKY,daca deschid conky manager si bifez sa-mi apara o tema imediat videourile sacadeaza,daca dezactivez conky problema dispare,si mai ciudat este ca nu conky in general ci doar o tema de conky.Tema buclucasa este:

[ http://s22.postimg.org/bdgtfadn5/snapshot6.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009
Nu reinstala sistemul pentru chestii de astea minore, nu inveti nimic asa, si dureaza mult! Testele le poti face mai simplu pe un alt cont de utilizator cu setari implicite! Sau stergand/ mutand setarile personale, cele din /home/user (.*), vei avea setarile implicite.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate