Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Eurosport 2

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#19
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
merge si cu pach pe STR 4401  :coolspeak: e codat in via

#20
calabrese

calabrese

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 17.06.2005

View PostAmi, on Feb 8 2006, 17:04, said:

il mai vede careva pe Hotbird?
Da

#21
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Eurosport2 mai are o frecventa pe satelit si in lb romana asa cum are Eurosport ? Frecventa pe care il receptionez nu are si sunetul in romana ...doar franceza.

#22
c.iordache

c.iordache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 14.02.2006

View Posta21alex, on Feb 24 2006, 00:16, said:

Eurosport2 mai are o frecventa pe satelit si in lb romana asa cum are Eurosport ? Frecventa pe care il receptionez nu are si sunetul in romana ...doar franceza.

Rescanează TP-ul. Nu ai pid-urile audio actualizate.

#23
eddiesor

eddiesor

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 965
  • Înscris: 24.10.2004
de ieri, 23 februarie, este si pe RCS-RDS in Bucuresti. A fost introdus in pachetul de baza, in locul lui Extreme Sports, intre Flux TV si France 2.

#24
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005

View Postc.iordache, on Feb 24 2006, 05:52, said:

Rescanează TP-ul. Nu ai pid-urile audio actualizate.

Am rescanat...dar de intrat doar o singura limba intra...aceeasi , franceza . In schimb l-am gasit pe o alta frecventa dar din pacate e codat iar Kaonul meu nu-l poate decripta desi eurosport2 in franceza il vede.Cand ajung acasa o sa pun si frecventa .....

#25
c.iordache

c.iordache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 14.02.2006
Dacă-ți intră numai în franceză nu e frecvența bună, aia e a TPS-ului. Și tu n-ar trebui s-o vezi!  :naughty: Caută pe 11242, SR 27500, Vertical. Pid-ul audio pentru Ro (deși intră automat) este 2850.

#26
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Intr`adevar de la TPS imi intra...si il vad :D (e bunicel Kaon-ul ! :) )
Acu e ok . Nu a intrat automat din pacate...manual merge....se pare !
Mersi mult !

#27
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Dacă tot au început marii operatori să se dueleze prin oferirea de programe noi și din câte se vede este sezonul programelor de sport, vreau să știu ce se mai aude de difuzarea programului Eurosport 2.

Pe care DTH este oferit, pe care DTH nu este oferit, de ce nu este oferit, dacă va fi vreodată oferit pe cablu (personal, mă interesează în primul rând situația de pe cablu), etc... ?

#28
daniel1976

daniel1976

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,528
  • Înscris: 30.04.2006

View Post*Victor*, on Oct 29 2006, 00:09, said:

Dacă tot au început marii operatori să se dueleze prin oferirea de programe noi și din câte se vede este sezonul programelor de sport, vreau să știu ce se mai aude de difuzarea programului Eurosport 2.

Pe care DTH este oferit, pe care DTH nu este oferit, de ce nu este oferit, dacă va fi vreodată oferit pe cablu (personal, mă interesează în primul rând situația de pe cablu), etc... ?

EUROSPORT 2 este , sigur , pe boom dth  iar pe cablu , la rcs bucuresti ...

#29
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006

View Postdaniel1976, on Oct 29 2006, 15:39, said:

EUROSPORT 2 este , sigur , pe boom dth  iar pe cablu , la rcs bucuresti ...
Mersi pentru răspuns. Așa știam și eu. În plus, din câte știu eu, mai e și la Max și pe RCS Craiova. Aștept completări.

#30
mondi

mondi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 301
  • Înscris: 17.10.2005

View Post*Victor*, on Oct 29 2006, 15:42, said:

Mersi pentru răspuns. Așa știam și eu. În plus, din câte știu eu, mai e și la Max și pe RCS Craiova. Aștept completări.
Este si pe RCS Craiova in pachetul Baza.

#31
hanssick

hanssick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 11.07.2006
IN CURAND CUMVA SI LA FOCUSSAT-UPC? :naughty: +alte surprize bune :huh:  :P !?

#32
MaxxJr

MaxxJr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 575
  • Înscris: 20.04.2006
Intre timp EuroSport 2 se joaca de-a "uite ca-i FTA, uite ca nu mai e" pe HotBird :)

#33
snow.

snow.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 13.09.2006

View Posta21alex, on Feb 24 2006, 01:16, said:

Eurosport2 mai are o frecventa pe satelit si in lb romana asa cum are Eurosport ? Frecventa pe care il receptionez nu are si sunetul in romana ...doar franceza.
cum ai facut de ti-a mers in romana?

#34
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Nu am spus ca mi-a mers ....... :naughty:

#35
neluteica

neluteica

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.05.2006

View Postc.iordache, on Feb 25 2006, 13:48, said:

Dacă-ți intră numai în franceză nu e frecvența bună, aia e a TPS-ului. Și tu n-ar trebui s-o vezi!  :naughty: Caută pe 11242, SR 27500, Vertical. Pid-ul audio pentru Ro (deși intră automat) este 2850.
Salut!
Sunt nou pe aici !
Am probleme cu Eurosport si Eurosport 2
Eu am Max TV cu receiver "super" Strong. Cum cautati frecventele manual? Eu nu pot modifica decat frecventa de la TP pe care nu am gasit-o  (vorbesc de acea 11242 vertical daca o fi bine sa o pun aici) ce sa mai zic de SR 27500 care nu stiu ce este. Este vreo chestie pe care nu o stiu ? recunos nu siut multe :D
multumesc

Am uitat sa specific ca nu l-am gasit de 6 luni de abonament la MaxTV . ceva e in neregula ? trebuie cum va update?
apropo , stie cineva cum pot face si eu update la setarile receiverului? adica sa nu am altceva decat programele de pe MaxTv, nimik altceva! axista aceasta posibilitate? recunosc am dat scan de cateva ori si am gasit numai programe tampite,  nimik sport  :D
multumesc

#36
bobyroach

bobyroach

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 17.12.2006
salut!stie cineva..inainte erau niste reclame pe eurosport cu cd speciale cu muzica ptr masina,de ascultat in timpul condusului!aveti idee cum se numeau sau unde pot gasi si eu asa ceva???tnx anticipat

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate