Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...
 

Revelionul 2006 la TV

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#19
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004

Vizualizare mesajtEo, pe Jan 1 2006, 12:27, a scris:

apropo... dar pe TV Sport ati dat din greseala asta noapte?
numa' striptiz, ambalat frumos sub denumirea de Sport Sexy Clips.

am vazut io 3 secunde si de-atunci sint orb  :death:

#20
hotm

hotm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 323
  • Înscris: 28.06.2005
Nu stiu cum a fost la voi, dar mie Antenele pe W2 nu-mi mai merg de aseara de pe la 21....Au criptat tot, au uitat sa transmita si pe satelit sau eu am probleme cu farfuria?

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015
bine ca unii au parabolic si au avut unde sa se uite. programele tv romanesti vai mama lor.

#22
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,176
  • Înscris: 05.05.2003
LA MULTI ANI TUTUROR!

@hotm, antenele functioneaza perfect pe 11.131H, 12222, 3/4 (deci atentie la noul fec/sr)

M-am uitat putin pe parabolica dar trebuie precizat inca de la inceput ca strainii nu au programe speciale de revelion... sunt intr-adevar cateva modificari in grila dar nu vezi nimic organizat in studio, cum e la noi de zeci de ani.
Si acum sunt cu antena spre America de Sud si pot sune ca la ei s-au bagat foarte multe filme dar mai ales muzica... muzica non-stop!
Despre pregatirile si revelioanele lor am vazut doar la stiri... multe stiri au fost despre masurile de securiate sporite (au fost razii toata ziua in Columbia), la fel de dure ca in cazul unor alerte teroriste.
Ca distractie, jos palaria pentru latini... stiu sa se distreze si o tin tot in dansuri (si alcol) pana dimineata
Am vazut tot la stiri (din Columbia) cum erau totusi ridicati de pe strada alcolicii mai agresivi
In Honduras, a fost LINISTE (rar intalnit la ei)... inca nu am vazut la stiri crime si alte evenimente, cum zilnic se pot vedea acolo
Acum, se difuzeaza muzica populara (inclusiv mexicana) non-stop...

Argentinienii si brazilienii au bagat muzica la greu dar si filme... la fel si in Venezuela

#23
tEo

tEo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,861
  • Înscris: 25.01.2002
de acord. nu ai avut la ce sa te uiti la tv in noaptea de revelion pe posturile rominesti

noroc cu dvd playerul...

#24
the the

the the

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 451
  • Înscris: 28.04.2005
La multi ani!
Eu am preferat posturile tv germane, deoarece au fost concerte excelente ex. 3SAT ori programele muzicale speciale de alte MTV - uri. ex. MTV Central.
Adevarul ca la romanica nu ai ce sa vezi, dar totusi este de apreciat ca cel putin canalele de stiri au surprins ceva din atmostfera de revelion de la diverse locatii - in direct.
Bafta!

#25
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Revelioanele TV din Romania incep sa se transforme in revelioane tziganesti.
Pe cind Gutza TV?

#26
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Citat

Revelioanele TV din Romania incep sa se transforme in revelioane tziganesti.

... asa e dar as completa ca mai degraba toate show-urile produse de televiziunile din RO in ultima vreme tind sa se transforme in show-uri in care sunt prezentate drept mari vedete toate c*r*ele fitZoase si tZiganii manelisti :(.

#27
mojook

mojook

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,561
  • Înscris: 28.03.2004
Peste cel tirziu 10 ani, tara noastra se va numi romania.
Hales bules!!!

#28
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
Cine oare va pune sa va uitati la toti tiganii ?

TMF si cateva alte canale de pe sat = super

#29
Navajo

Navajo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 30.01.2005
Eu tot nu am priceput,unde a fost distractia la TV?

#30
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Citat

Cine oare va pune sa va uitati la toti tiganii ?

TMF si cateva alte canale de pe sat = super

Deci tu zici ca e mai bine sa ne uitam la alte canale straine si sa acceptam fara sa incercam sa protestam sau sa facem ceva impotriva la ceea ce au ajuns televiziunile (asazise cu acoperire nationala cu exceptia TVR-ului care are nota 10 ca ii tine pe tZiganii manelisti la distanta) ?! Eu cred ca ar trebuii sa strangem semnaturi si sa le trimitem la CNA ca sa ia masuri pt. a limita cumva campania asta agresiva a manelistilor din ultima vreme.

Attached Files


Edited by LR, 01 January 2006 - 23:23.


#31
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
....si antena, cu cei mai multi tigani prezenti de revelion se lauda cu cel mai mare rating :puke:

#32
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003

Vizualizare mesajLR, pe Jan 1 2006, 23:02, a scris:

Deci tu zici ca e mai bine sa ne uitam la alte canale straine si sa acceptam fara sa incercam sa protestam sau sa facem ceva impotriva la ceea ce au ajuns televiziunile (asazise cu acoperire nationala cu exceptia TVR-ului care are nota 10 ca ii tine pe tZiganii manelisti la distanta) ?! Eu cred ca ar trebuii sa strangem semnaturi si sa le trimitem la CNA ca sa ia masuri pt. a limita cumva campania asta agresiva a manelistilor din ultima vreme.


Da , daca te uitai la TV straine si  Antena 1 vedea astazi ca a avut audienta 0 , poate se sesiza si anul viitor schimba placa .

#33
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
regeleblana  :D a spus:


Citat

Da , daca te uitai la TV straine si Antena 1 vedea astazi ca a avut audienta 0 , poate se sesiza si anul viitor schimba placa


sincer nu cred, voiculescu este cam negru am impresia ca lui ii place!!!!

#34
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Citat

Da , daca te uitai la TV straine si Antena 1 vedea astazi ca a avut audienta 0 , poate se sesiza si anul viitor schimba placa.

Personal nu cred ca o sa schimba placa din acelasi motiv pe care l-a invocat si newrazvan ;) ...

#35
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
A1 a reusit sa demonstreze DIN NOU ca sunt o gasca de manelisti... mi-e greata de ei si faptul ca s-au si laudat cu asta m-am facut sa vomit si sa rad A1 din grila de programe.  :cursing: Dan Negru ar trebui sa mearga la o manastire macar 20 de ani ca sa se curete de jegul adunat de-a lungul anilor...

Nici ProTV nu au fost mai buni dar macar au tacut dracului din gura. Anyway, o bataie de joc totala pe toate posturile TV. Cred ca a fost cel mai tiganizat revelion de dupa revolutie.

Discovery, HBO and stuff rulez  ;)

#36
kingblana

kingblana

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 21.12.2003
TMF ALL NIGHT !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate