Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Romtelecom

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
2391 replies to this topic

#19
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Monitox
SA nu.........Serviciile oferite si PRETURILE RTC sucks la GREU si aici nu ma refer in comparatie cu GSM/CDMA pentru ca urma urmei RTC e FIX .. ce naiba........

Aici este comunism pur, inca mai ai reminiscente de pe vremea lui Ody.
Acum RTC este o companie la fel ca celelalte, iti place, bine, daca nu renunta si gata.
Oricum ai analiza problema, tarifele cele mai mici la ora asta sunt la operatorul national, chiar si cand suni pe alte retele tariful de 0.17$ este 90% mai mic fata de toate ofertele existente, in mod obisnuit, la ceilalti.

Grow Up!
Speedo

#20
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Cred ca fiecare are si mobil si fix, dar de cele mai multe ori ne sunam pe mobil. De ce speedo?

Abia astept momentul cand o sa fie mobilul mai ieftin decat Romtelecomul! Atentie am zis RTC-ul si nu FIX-ul.

Mtz

#21
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
OK.. let's kiss RTC ass !  /Hello ;Rmaster;  ;Lmaster;


MULTUMIM draga RTC ca din cauza ta nu mai intra nimeni pe net NICI dupa ora 22 cand intrau INAINTE ! Multumim ca NIMIC din ce e legat de RTC nu merge ! (ORICINE foloseste fibra de la RTC are probleme care se pare ca sunt INEVITABILE), MULTUMIM ca a vorbi la telefon ZIUA a devenit un LUX, MULTUMIM ca abonamentul a debenit si asta cat abonamentul la retelele GSM, ca INCA mai sunt o GROAZA de oameni care stau 2 min sa formeze un numar de pe analogice si ca IN CONTINUARE sunt oameni care nu inteleg de ce le vine factura 20 de MILIOANE !

MULTUMIM ca daca ploua NU mai ai TON, ca daca NINGE e IARNA si daca e CALDA e VARA ! ASA am invatat si noi anotimpurile si STIM ca daca nu merge bine linia ploua sau ninge :@

RTC NU ESTE o companie ca oricare ALTA ! E o companie facuta pe banii NOSTRI !! NU stiu care din noi e mai cumunist !

NU CRED ca la ZAPP au bagat bani toti ROMANII zeci de ani si nici la Connex and CO. ! ALSO nu cred ca te OBLIGA cineva sa dai SPAGA sa-ti faci abonament la GSM sau sa dai SPAGA SI MAI GREA sa-ti faci un abonament pe CABLU la FX !

CUM ar fi sa dau spaga la FX sa-mi bage "un cablu mai bun" !?

A ? CINE E COMUNIST AICI ?

Nu crezi faza cu SPAGA !? ASK TOMITA !!!! Intreaba-l CE a trebuit sa faca sa aiba un RAHAT de ISDN care ORICUM merge AIUREA TOTAL !!!!!!

EU am dat spaga ca sa-mi bag DIGITALA !! SI sunt sigur ca MULTI altii au facut la FEL !

Ce ziceai de comunism ?  :vomiton:

ORICE vrei sa faci la RTC (de ex. un kakat de ID) trebuie sa te duci ca un SCLAV si sa stai la cozile lor imbecile, cu ZECI de acte, cereri and stuff si sa suporti FUNCTIONARELE LOR analfabete aduse de pe camp la ghisee !

Ce ziceai de relatiile cu clientii de la RTC ?! A ? Cum vorbesc aia cu tine ? IN CAT TIMP se rezolva o problema semnalata la RTC ? A ?

MULTUMIM RTC pentru toate acestea si pentru multe altele pe care sunt sigur ca o sa ni le mai OFERI !

;ola;

#22
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Mtz
Cred ca fiecare are si mobil si fix, dar de cele mai multe ori ne sunam pe mobil. De ce speedo?  

Abia astept momentul cand o sa fie mobilul mai ieftin decat Romtelecomul! Atentie am zis RTC-ul si nu FIX-ul.

Mtz

Eu daca pot sa sun de pe fix pe un alt fix, asa fac, pentru ca nu-s inconstient sa ma iradiez pe bani, banii mei, pentru ca efectiv costa mai mult apelul pe mobil.

Deocamdata nicaieri in lume nu costa mai ieftin mobilul decat fix-ul, motivele sunt multe, nu-si au rostul aici...
Daca se va intampla vreodata asa, tu deja vei fi avut probleme cu sanatatea, de la mobile, demult.

Nu degeaba inca se mai dau cate 300$ spaga, mai ales in centru pentru ca cineva sa aiba un fix acasa. Nu-si permit multi, dar ei sunt se pare mai constienti de avantaje. Voi care deja aveti linii bune fiti bucurosi ca aveti o alternativa la mobile.
Ceilalti trebuie sa sperati in ceilalti operatori sau in RTC daca se va extinde.

Greets,
Speedo

#23
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003
La aceasta ora, RomTelecom e unic in Romania, pentru ca pur si simplu are o infrastructura nationala gigant, cu o digitalizare care se apropie de 90%.   :cool:

Care dintre celelalte companii din domeniu se poate lauda cu asemenea performante?  Compania de televiziune prin cablu a investit masiv pe scara de bloc unde locuiti? Nu prea cred. Au schimbat poate o data cablurile si le-au imbracat in tabla, atit! Ce telefonie fixa sa ne ofere aceste companii CATV acum, cind nu se vede perfect nici macar unul dintre programele din grila?  :confused:

TREBUIE ca orice abonat sa inteleaga ca RomTelecom ar digitaliza 100% reteaua miine, pentru ca este in interesul companiei, dar NU E POSIBIL!   :nu:  In cazul meu, dupa instalarea unei centrale digitale, valoarea facturii a crescut de peste 10 ori si asta probabil se intimpla in cele mai multe cazuri. Se lucreaza la modernizarea retelei, dar nu se pot incepe lucrari in toate punctele retelei. Se lucreaza pe zone, pe tronsoane de retea, asa cum e normal si cum procedeaza orice companie .

RomTelecom e o companie gindita si cladita de statul roman, pe banii romanilor. Statul roman a vindut aceasta companie si a incasat banii aferenti tranzactiei. In acest moment, statul roman este actionar semnificativ la RomTelecom, dar decizia apartine companiei elene OTE (actionar majoritar). In mod sigur managementul companiei va fi mai bun, iar statul roman va lua ceva lectii de la greci. Romanii, cei care se simt oarecum actionari la RomTelecom, trebuie sa-si ia gindul ca RomTelecom le-ar datora ceva! Eventual numele - Rom de la Romania!   ;)

NU sint de acord cu lucrurile prezentate exagerat aici.

Quote

ORICE vrei sa faci la RTC (de ex. un kakat de ID) trebuie sa te duci ca un SCLAV si sa stai la cozile lor imbecile, cu ZECI de acte, cereri and stuff si sa suporti FUNCTIONARELE LOR analfabete aduse de pe camp la ghisee !

NU este asa cum tendentios se expun lucrurile aici! Peste tot poti avea parte de un functionar/angajat neglijent, analfabet sau distrat. Eu am patit-o la casieria unui mare operator GSM.  Stateam sa-mi achit factura, iar casiera vorbea la telefon de nu avea treaba. Am asteptat 5 minute, dupa care am mers la celalat ghiseu. Asa ca se intimpla si pe la case mai mari... (ceea ce totusi nu e o scuza pentru RomTelecom!)

La RomTelecom - la fel ca peste tot - se vorbeste cu tine asa cum vorbesti si tu cu ei! Vorbesti urit, cu un aer de superioritate, ti se raspunde in cele mai multe cazuri la fel sau esti tratat cu indiferenta. Daca ti se raspunde frumos si nu te calmezi, la fel, nu mai esti luat in seama sau ti se vorbeste in acelasi registru de mahala. Aviz amatorilor!   :drac:

Quote

In viata mea RTC nu mi-a oferit NIMIC de care sa fiu multumit si NICIODATA nu am zis in gand "THANK YOU RTC".

Vei multumi companiei RomTelecom in momentul in care alternativa mult asteptata te va dezamagi profund!  Cum ai reactiona cind vrei sa suni urgent in strainatate si nu poti realiza conexiunea decit prin RomTelecom, pentru ca PCNET-ul nu merge, iar pe mobil e exagerat de scump? RomTelecom e mai mare si mai puternic decit ne putem inchipui - e un gigant si nu are deloc picioarele de lut!

Problema spagii data in stinga si in dreapta: Cine da spaga sa nu se simta ofuscat ca celalat o primeste. Vrei sa-ti rezolvi problema si sa sari peste niste proceduri si crezi ca banul rezolva totul, dai bani. Aici e vorba de conceptii.  :ciocan:  Codul Penal il incrimineaza atit pe cel care da/ofera spaga, cit si pe cel care ia/pretinde.

RomTelecom este si va ramine cea mai mare companie de telecomunicatii din Romania, fie ca asta convine sau nu multora!  RomTelecom este discreditata aiurea. Companiile concurente - existente teoretic - sa vina cu servicii ca lumea si dupa aceea sa-ºi arate muschii si sa arate cu degetul catre RomTelecom.  :OK:

#24
menetz

menetz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,715
  • Înscris: 08.04.2002
eu nu inteleg eu ce vorbiti de spagi..eu nu am dat niciodata spaga la RTC si chiar am avut cateva experiente surprinzator de placute: cand ACASA fiind, pe la ora 20, am anuntat ca nu merge telefonul, a doua zi dimineata la ora 8 cineva a sunat la usa si in 30min aveam ton. Si totul pt o ceasca de cafea ca imi era mila de omu' ala, nu ca altfel nu mergea. Iar la firma, prima cerere de linie ISDN a fost rezolvata in 4-5 zile, urmatoarele mai repede chiar. FARA NICI UN FEL DE SPAGA, RELATII SAU ALTCEVA. Ok, nu or avea cea mai buna calitate a sunetului peste tot, dar asta nu inseamna ca trebuie blamata toata compania, caci 90% din romania aud mai bine la fix decat la mobil :)

#25
TipiTop

TipiTop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 04.03.2002
Allex , pe tine te plateste cineva sa aberezi pe sn ?

pe bune, chiar m-am enervat !

pe mine, userul cu factura de 300.000 (pana de curand, ca dragul de RTL a avut grija sa mareasca tarifele), ma doare in cot de mareata infrastructura a RTL. Atata vreme cat ma duc sa platesc o nenorocita de factura si stau la coada, nu ma simt bine. Intra de ex la centrala Titan si ai sa vezi ca pe jos e un jeg infernal. Iar cucoanele alea stau si isi impartatasesc retele culinare la telefon in loc sa faca un pic de curatenie pe  jos. E balta , intelegi?? Cu ce am gresit eu sa stau la coada in cocina aia sa platesc abonamentul ? La RTL nu vei vedea niciodata un zambet, oricat ai incerca sa binedispui pe cineva ..

e drept RTL are si partile lui bune (de ex de Revelion prinzi liber, jos palaria). Dar de aici si pana a ridica osanale, scuze, e cale lunga.

E inadmisibil sa faci cerere si sa astepti ani de zile pt a avea ceva elementar: posibilitatea de a comunica.

Iar tu Speedo , o dai la cotit, fara suparare. Tu de ex nu ai renuntat la Connex cu toate ca ii critici mereu (si pe buna dreptate, au si ei bubele lor). In schimb tu spui "Acum RTC este o companie la fel ca celelalte, iti place, bine, daca nu renunta si gata. Esti partinitor si nu e corect.

Nu e chiar asa.  Multi am cotizat la RTL si dorim sa fim tratati corect. Fara aere de superioritate si siktir. Romanu nu e chiar asa de prost precum cred grecii.

#26
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Monitox
.......................
MULTUMIM draga RTC ca din cauza ta nu mai intra nimeni pe net NICI dupa ora 22 cand intrau INAINTE !..................  
......................
RTC NU ESTE o companie ca oricare ALTA ! E o companie facuta pe banii NOSTRI !! NU stiu care din noi e mai cumunist !............

Dial-UP este un business pentru ei, nu este o chestie sociala cum o percepeti voi, daca statul va mai dori sa "roage" RTC sa lase tarifele de Dial-UP, va trebui sa le subventioneze el pentru a le face sociale, asta in speranta politicienilor ca prin masura asta, cei tineri vor vota cu aceeasi oameni care sunt acum la putere.

RTC a fost creat in 50 din banii statului, dar din momentul acela si-a platit la stat de sute de mii de ori investitia, nici n-aveti idee ce bani incasa statul si pe vremea lui Ceausescu din Romtelecom, era cea mai adevarata vaca de muls pentru buget, sigura si tot timpul pe profit.
Toate investitiile si le-a facut din profit, care era slava domnului, si este, de ce sa ne ascundem dupa coada.

Tu ca cetatean al Romaniei nu plateai impozite la stat pentru RTC, plateai la RTC doar serviciul pe care ti-l ofereau, asta daca aveai telefon, daca nu nu.
RTC nu sunt asigurarile sociale la care fiecare contribuim, nu iau bani de la buget ca Sanatatea sau Armata sau Politia, etc, unde tu ca cetatean cu drepturi depline ai voie sa intrebi ce s-a facut cu banii tai, pentru ca fiecare da un ban pentru militianul de pe strada si pentru APV-istul din Armata, etc...

RTC a fost a statului si statul a decis sa o vanda, cum a vandut-o, asta e alta poveste, dar tu n-ai ce face, ca nu contribui la bunastarea ei decat daca-i folosesti serviciile, daca nu nu.

Cred ca ti-am demonstrat ca tu esti comunist Monitox, RTC nu este obligat cu nimic fata de nimeni, in afara obligatiilor contractuale, nu va place renuntati, sau daca luati in calcul pretul si iese mai ieftin, trebuie sa supravietuiti cu serviciile care sunt acum, poate da dumnezeu si va fi mai bine.

Eu n-am fix acasa si tare as vrea, dar nu se poate, astfel dau 1.700.000 la Connex si ma si iradiez, crezi ca-mi convine, asta e deocamdata...


Quote

Originally posted by TipiTop
 Atata vreme cat ma duc sa platesc o nenorocita de factura si stau la coada, nu ma simt bine. Intra de ex la centrala Titan si ai sa vezi ca pe jos e un jeg infernal. Iar cucoanele alea stau si isi impartatasesc retele culinare la telefon in loc sa faca un pic de curatenie pe  jos. E balta , intelegi?? Cu ce am gresit eu sa stau la coada in cocina aia sa platesc abonamentul ? La RTL nu vei vedea niciodata un zambet, oricat ai incerca sa binedispui pe cineva ...

Iar tu Speedo , o dai la cotit, fara suparare. Tu de ex nu ai renuntat la Connex cu toate ca ii critici mereu (si pe buna dreptate, au si ei bubele lor). In schimb tu spui "Acum RTC este o companie la fel ca celelalte, iti place, bine, daca nu renunta si gata. Esti partinitor si nu e corect.

Nu e chiar asa.  Multi am cotizat la RTL si dorim sa fim tratati corect. Fara aere de superioritate si siktir. Romanu nu e chiar asa de prost precum cred grecii.

Ai si tu dreptate, pot sa-ti recomand sa platesti si RTC-ul de pe card, elegant si fara coada.

Eu am Connex cu un bonus special pentru mine, care o sa-mi expire soon, si daca nu-mi mai acorda din nou avantajele acelea trec pe Orange cu siguranta, sa nu crezi ca ma aberez cand ii critic.
La mine conteaza si pretul, daca iese mult sub Orange, raman la ei, daca e egal am plecat.

Greets,
Speedo

#27
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Notiunea de business este TOTAL improprie RTC...

TOTI operatorii cauta sa aiba cat mai multi in retea in timp ce RTC care transfera pe SARME cauta sa alunge cat mai multi din RETEA cu tarife prohibitive !!!!!

Atat timp cat in zone din SUA (si poate si in alte locuri) convorbirile LOCALE sunt MOKA ... iar in alte tari sunt ORICUM mai ieftine ca la noi , tu vii si-mi spui de business la RTC :D:D:D:D:D:D

Romanii nu pot sa intre pe rahatul de dial-up si tu-mi spui de business-ul lui RTC  :drac:

Peste tot in lumea asta de rahat exista posibilitati sa te conectezi la NET IEFTIN ! LA noi nu mai exista pt ca RTC face business.

Eu am cablu deci nu se poate spune ca am un interes imediat INSA chestia asta care au facut-o cu scumpirea INCREDIBILA a tarifelor de date este o magarie imensa !

CATI dracu ar mai lauda Orange (ca tot vad ca a devenit la moda peste noapte) daca de maine ar DUBLA tarifele pe un interval orar si ar TRIPLA tarifele pe altul ?

SI ASTA de vreo 2 ori pe an ! A ? CATI CLIENTI AR MAI AVEA ORANGE ?! Bleah...  :mad:

TU ai vrea fix si nu poti sa ai... iar eu AM si nu pot sa renunt la el  :P

Ce paradox  :)

#28
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Monitox
Notiunea de business este TOTAL improprie RTC...  

TOTI operatorii cauta sa aiba cat mai multi in retea in timp ce RTC care transfera pe SARME cauta sa alunge cat mai multi din RETEA cu tarife prohibitive !!!!!

Atat timp cat in zone din SUA (si poate si in alte locuri) convorbirile LOCALE sunt MOKA ... iar in alte tari sunt ORICUM mai ieftine ca la noi , tu vii si-mi spui de business la RTC :D:D:D:D:D:D

Romanii nu pot sa intre pe rahatul de dial-up si tu-mi spui de business-ul lui RTC  :drac:

Peste tot in lumea asta de rahat exista posibilitati sa te conectezi la NET IEFTIN ! LA noi nu mai exista pt ca RTC face business.

Sa speram ca dupa ce se semneaza privatizarea saptamana ce vine, grecii o sa ia haturile si o sa umble puternic la strategie si sa bage bani, sa taie lipitorile ca PC-Net de pe liniile sale (cumpara linie 1020, spectru vocal si ei le pompeaza la 5Mbps), si alte asemenea masuri de asanare.

In USA exista competitie, si fara prea mare Local Loop Unbundling, trebuie sa fie cineva sa oblige RTC sa dea "inapoi", pana acum, pxxa...

Dial-UP e business, de ordinul mil $ pe an.

Greets,
Speedo

#29
xnick

xnick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 601
  • Înscris: 05.12.2001
Speedo:"Ma gandesc ca poate este bine sa incepem un thread in care sa discutam si evolutiile Romtelecom-ului pe piata de telecomunicatii"

Nu credeam ca se va ajunge la discutii ca la coada ghiseului. Romtelecom este o companie-spectacol - managerial, resurse umane, strategie - de la care sunt multe de invatat.

Am sugerat unor profesionisti in advertising un exercitiu de imaginatie: concepeti un spot TV pentru "brandul" Romtelecom. Au ramas cu ochii si imaginatia in soare...Unii au zis ca li se face greata, altii ca nici pentru un milion de parai etc.

Din cate stiu eu este asteptata o noua (a cata?) echipa de manageri-greci. Sa vedem ce si cum...

#30
mtest

mtest

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,957
  • Înscris: 13.06.2002

Quote

Originally posted by Speedo
sa taie lipitorile ca PC-Net de pe liniile sale (cumpara linie 1020, spectru vocal si ei le pompeaza la 5Mbps), si alte asemenea masuri de asanare.
Foarte bine fac; aia care fac lista de pretzuri la Romtelecom dorm in papuci? Pe de alta parte, cate DSLAM-uri are Romtelecom ca sa vina PCNET sa dea ADSL "pe bune" fara sa intre la categoria "lipitori"?

Quote


In USA exista competitie, si fara prea mare Local Loop Unbundling, trebuie sa fie cineva sa oblige RTC sa dea "inapoi", pana acum, pxxa...
Da... n-am ce spune... este competitizie de te rupi... ia du-te in orice orash vrei tu sub 50k locuitori shi vezi cate firme itzi pot oferi telefonie fixa!

Quote


Dial-UP e business, de ordinul mil $ pe an.
Asta "se potriveshte" cu afirmatia lui Allex ca RTLC nu are "picioare de lut"; poate nu va mai avea, nu shtiu, dar acum are cu sigurantza: cum este posibil sa mai conteze cineva in business-ul asta in afara de RTLC?
Eu cred ca managerilor de la RTLC le place business-ul dar doar daca le pica mura-n gura; nu shi-ar mishca fundul sa alerge dupa el. Iar daca se-ntampla asta, e doar pt. shpaga: vezi super-business-ul cu Voces: aka cateva milioane de $ pe un Comverse.

#31
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003

Quote

Originally posted by TipiTop  
Allex, pe tine te plateste cineva sa aberezi pe sn? pe bune, chiar m-am enervat !

Nervii tradeaza lipsa de argumente!   As putea si eu sa te intreb, de exemplu, daca "te plateste cineva sa te enervezi pe SN?".  :drac:

Propunere : Haideti sa discutam cit mai mult la modul general, fara sa ne referim prea mult la cazurile STRICT PARTICULARE!

Factura RomTelecom o poti achita: 1. la cea mai apropiata casierie; 2. la orice casierie (numai factura curenta); 3. la Palatul Telefoanelor - sediul central al RomTelecom - de pe Calea Victoriei; 4. la principalele banci; 5. prin card. Daca vrei sa stai la coada la casieria din Titan, e alegerea ta!

P.S.:Nici macar in Marea Britanie, la BT, nu este dial-up-ul gratuit!  ;)

#32
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,061
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Allex
.............
Factura RomTelecom o poti achita: .............. 2. la orice casierie (numai factura curenta.............
Daca vrei sa stai la coada la casieria din Titan, e alegerea ta!

Acum se poate la orice  oficiu RTC, am avut eu de platit o factura cu penalizari, dar cel mai aproape sediu RTC era din alt sector decat de unde era numarul si m-am mirat si eu ca mi-au acceptat-o, si nici penalizari n-au fost. Au baza de date centralizata acum.

Greets,
Speedo

#33
Tarzy

Tarzy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,637
  • Înscris: 28.11.2001
-----------
am avut eu de platit o factura cu penalizari,
------------------------

hai sa fiu si eu off-topic

Speedo parca mai sus spuneai ca nu ai RTC,
sa intelegem ca faci comisioane

#34
edy71

edy71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 29.05.2002
:yeah baby

lasati-l naibii de Romtelefuck si nu va mai faceti nervi degeaba
smecherii si-au luat spaga,care s-a impartit in mod egal si din suma care a ramas s-a modernizat infrastructura
so-servicii dee cacao,preturi uriase,spalari de bani(vezi reclamele de la tv cu Romtelecomu-se aude Alex?)

#35
edy71

edy71

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 29.05.2002
Inca de pe vremea bilbiitului se putea plati factura la orice oficiu postal,daca nu aveai termenul de plata depasit!
-cel mai important mi se pare lucrul ca,la fel ca si mobifon,orange,si rtc IGNORA clientii si vor ca noi clientii sa ne adaptam la serviciile lor si nu invers.
-in rest putem sa aberam si sa ne scuipam forever :ciocan:  ;ola;  /fire/

#36
Allex

Allex

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,051
  • Înscris: 02.01.2003

Quote

Originally posted by Edy71  
smecherii si-au luat spaga,care s-a impartit in mod egal si din suma care a ramas s-a modernizat infrastructura so-servicii dee cacao,preturi uriase,spalari de bani(vezi reclamele de la tv cu Romtelecomu-se aude Alex?)

NU, nu se aude nimic NEARGUMENTAT!   :drac:  Ai face bine sa fii mai responabil cu ceea ce afirmi sau sa spui clar ca esti unul dintre "smecherii" care a luat "spaga in mod egal"! Au fost anchete oficiale si nu s-a dovedit nimic, asa ca, din pacate, nu pot lua in calcul aspectele semnalate de tine decit ca simple speculatii . Sorry!  :cool:

In privinta spalarii de bani prin reclame - daca ar fi sa ma refer strict la logica pe care o aplici tu in cazul reclamelor: cine are mai multa reclama pe tv spala bani la greu -, inseamna ca MobiFon a fost cel mai mare spalator de bani in ultimii 2 ani! Normal ca aceasta afirmatie NU este adevarata , dar am formulat o asemenea enormitate  ca sa vezi ce idei vrei sa acreditezi in legatura cu RomTelecom! :ciocan:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate