Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Google Maps-directie

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Problema Windows 7

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
freetools

freetools

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,972
  • Înscris: 21.10.2007
Ca sa fii tu sigur 100% ca nu e de la placa de baza (conector dezlipt sa zic sau alt ceva), dar in cazul asta nu cred ca daca era vreun defect nu ti se vedea dvd
Daca nu mai ai garantie da hdd jos si monteaza-l pe un desktop. daca e sata il montezi direct ca si cum ar fi hdd de desktop. Daca e ide habar nu am. Probabil ai nevoie de vreu adaptor.



Da e stricat.
In prima poza unde scrie IDE 0 N/A trebuia sa se vada hdd-ul iar la tine se vede decat dvd-ul


.

#20
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Fara Bold nu stii sa scrii?

#21
PaNNed

PaNNed

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 19.05.2014
Asta conteaza daca scriu cu bold ?

#22
xxvirusxx

xxvirusxx

    Retired

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,441
  • Înscris: 11.11.2005
Da, este deranjant la ochi.

#23
PaNNed

PaNNed

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 19.05.2014

View Postfreetools, on 06 iulie 2014 - 18:53, said:

Ca sa fii tu sigur 100% ca nu e de la placa de baza (conector dezlipt sa zic sau alt ceva), dar in cazul asta nu cred ca daca era vreun defect nu ti se vedea dvd
Daca nu mai ai garantie da hdd jos si monteaza-l pe un desktop. daca e sata il montezi direct ca si cum ar fi hdd de desktop. Daca e ide habar nu am. Probabil ai nevoie de vreu adaptor.



Da e stricat.
In prima poza unde scrie IDE 0 N/A trebuia sa se vada hdd-ul iar la tine se vede decat dvd-ul


.
Merci .. Deci e hard stricat . Multumesc frumos pentru raspunsuri

#24
nelu_242000

nelu_242000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,001
  • Înscris: 08.04.2008

View PostPaNNed, on 06 iulie 2014 - 18:32, said:

Imi mai apareau inca 2 dar acum nustiu de ce nu apa . Mai inainte mi-a aparut
[ http://s30.postimg.org/bfeodo8m9/06072014453.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Nu cred ca sa stricat ca il aud cum functioneaza ca deobicei nu scoate sunete aiurea.

View PostPaNNed, on 06 iulie 2014 - 18:28, said:

pai nu imi dau seama care e hdd uitati o poza cu bios-ul :
[ http://s1.postimg.org/m5uswubnj/06072014451.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://s14.postimg.org/o40haoq69/06072014452.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

incearca la SATA MODE sa modifici, poate reusesti apoi cu win 7 sau 8!

#25
Maneleist

Maneleist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 11.07.2009
Buna seara
Va rog sa ma iertati daca nu am adus discutia unde nu trebuie dar am nevoie de un mic ajutor.
Prima poza: Am conectat acest dispozitiv care leaga calculator de Video (cu caseta video)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate