Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Alcatel 512

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
emil_zaman

emil_zaman

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.02.2003
Faza e ca la alcatel pe site exista un soft care converteste midiuri in seq(format acceptat de alcatel). Apoi intri la www.logoenjoy.net , te inregistrezi acolo si poti sa faci upload la fisierele astea si sa le dai jos prin wap. Io mi-am convertit nishte polifonice de la nokia 7210 si suna chiar mishto.

Softwareul pc suit pentru 715 se potriveste de la 311 in sus
Daca stie cineva de unde se poate da jos ar fi super , shtiu ca are vreo 300 mb

#38
cipris

cipris

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 31.07.2004
Salut,

Am un Alcatel 512 caruia i s-a stricat tastatura. Am cumparat alta si as vrea sa o schimb pe cea veche dar habar nu am cum sa dau jos fatza telefonului. Am gasit un site fain cu ghiduri pentru demontarea diverselor telefoane dar al meu nu este prezentat acolo. Site-ul este : http://repair4mobile...ne_modding.html

Stiti vreo schema sau vreun ghid ilustrat de dezmembrare pentru Alcatel 512 cam asa cum se gasesc pe site-ul de mai sus?

Multzam,
Cipris

#39
dorinnnnn

dorinnnnn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 01.12.2005
As dori sa imi explice si mie cineva cum se foloseste netmonitor-ul pe 512.
000000* si intru in meniul ascuns --> acolo ma duc la network si imi apar ceva coduri pe acolo :)

Pe mine ma intereseaza sa stiu de pe ce sector vorbesc si care este codul siteului.

Va multumesc.

#40
MarianBv

MarianBv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.05.2007
salut desfaci capacul de deasupra care are o clema si gata....cu varful cutitului sau o surubelnita subtire in varf...sai gata..salut

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate