Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tantari uriasi

lenovo ideapad 1 15alc7

caut cablu lvds(video-invertor) p...

Adobe premiere pro, problema seta...
 Ochelari distanta intermediara

Cum pot sa montez un SSD Sata in ...

Digi + patronul Prima TV cumpara...

Husa si folie pt. Samsung Galaxy ...
 Plita electrica moderna

problema incalzitor de apa Ferroli

Incarcator PB 3.0

Radu Mazare, eliberat conditionat...
 Permis suspendat din cauze medicale

Presiune apa fluctuanta pompa sub...

Revizie auto la Bucuresti

identificare component defect
 

L.P.F. a anunțat cine va transmite meciurile din Liga 1: "E vorba de Look TV și Transilvania Live!". Numai aici toate detaliile despre drepturile TV.

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
5436 răspunsuri în acest subiect

#1963
Aly25

Aly25

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 979
  • Înscris: 28.04.2014
ce naiba fac astia de la digi,mai baga sau nu,Look Tv si Look Plus?

Editat de Aly25, 31 iulie 2014 - 16:02.


#1964
JohnTM

JohnTM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.219
  • Înscris: 02.08.2011
Acum a scos abac-ul si tot face calcule dar ii da cu virgula.

#1965
filiew

filiew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 81
  • Înscris: 14.03.2008
trebuie impuscat porcul de enachescu care a tras teapa rtc pentru a nu se semna inca pentru liga 1, nu m-as mira sa-*l vad la look tv cu minutul 91

#1966
misanul

misanul

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 764
  • Înscris: 17.09.2010
Cred ca Arpi  cferistul si cu penalul Iorgulescu au inceput sa aiba fibrilatii si presimt ca o singura firma va avea de castigat (cei din urma vor fi  castigatori) !

#1967
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.649
  • Înscris: 19.02.2010

View Postfiliew, on 31 iulie 2014 - 16:07, said:

trebuie impuscat porcul de enachescu care a tras teapa rtc pentru a nu se semna inca pentru liga 1, nu m-as mira sa-*l vad la look tv cu minutul 91
Le-a tras țeapă celor de la Looktv! Nu este sezon de vânătoare! Mai așteaptă! :D :D :D

Editat de matyred, 31 iulie 2014 - 16:18.


#1968
Remiliano

Remiliano

    The Cinephile

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.349
  • Înscris: 14.01.2014

View Postmatyred, on 31 iulie 2014 - 16:17, said:


Le-a tras teapă celor de la Looktv! Nu este sezon de vânătoare! Mai așteaptă! :D :D :D
celor de la look le-a tras teapa sau noua, clientilor?!

Editat de Remiliano, 31 iulie 2014 - 16:22.


#1969
filiew

filiew

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 81
  • Înscris: 14.03.2008
pai eu unul vroiam sa vad liga 1 asa ca eu ma simt tepuit, mai ales ca de asta am si prelungit contractul cu dolce

#1970
ANTENA

ANTENA

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 823
  • Înscris: 08.01.2004
Treaba e clara
Dolce+RCS = Love.
Acum mingea e la Paszkany

#1971
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 25.876
  • Înscris: 07.07.2009

View Postfiliew, on 31 iulie 2014 - 16:28, said:

pai eu unul vroiam sa vad liga 1 asa ca eu ma simt tepuit, mai ales ca de asta am si prelungit contractul cu dolce
Era mai bine sa astepti pentru ca nu au anuntat nimic doar ca sunt in negocieri :D Deocamdata 100% este doar UPC cablu si Focussat plus alte cateva firme mici

#1972
fany23

fany23

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.530
  • Înscris: 06.03.2007
Mai bine ca nu mai sunt. Si asa daca am intr-o sambata meci din Bundesliga Bayern cu Mainz sau din Premier League Chelsea cu Tottenham la aceeasi ora cu un Concordia Chiajna-Fc Botosani, e clar pentru mine ca fotbalul adevarat primeaza. Daca vreau sa vad un meci al Stelei de exemplu ca doar astia mai conteaza financiar si ca suporteri, ma uit la meciurile din cupele europene. Acolo nu cred ca va avea exclusivitate sandramaua lui Arpi vreodata.

#1973
planetfun85

planetfun85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 87
  • Înscris: 02.11.2009
se pare ca pe romtelecom nextgen nu se mai prind look tv si look plus . nu stiu de ce am impresia ca vor sa scoata pachet extra

#1974
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 46.195
  • Înscris: 14.08.2007

View Postvidmaker, on 31 iulie 2014 - 13:27, said:

Utopium isi freaca mainile de bucurie ca vin puhoaiele de clienti la UPC.
Desi unii o sa se mire, nu, nu am actiuni la UPC (si nici alte venituri) :) In schimb am prieteni care lucreaza la Transilvania Media Group, detinatoarea Look TV. Asa ca prefer sa vina bani la TMG (si implicit in Cluj) decat sa aiba UPC "exclusivitate" printre operatorii mari.

#1975
matyred

matyred

    Senior Membru...până într-o zi!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.649
  • Înscris: 19.02.2010

View Postutopium, on 31 iulie 2014 - 17:03, said:


Desi unii o sa se mire, nu, nu am actiuni la UPC (si nici alte venituri) :) In schimb am prieteni care lucreaza la Transilvania Media Group, detinatoarea Look TV. Asa ca prefer sa vina bani la TMG (si implicit in Cluj) decat sa aiba UPC "exclusivitate" printre operatorii mari.
Problema este că TMG nu primește bani decât, momentan, de la UPC, așa că eu cred că-i cam "paște" falimentul pe cei de la TMG care este nu știu a câta firmă în lanțul offshor-ului din mica garsonieră aflată în Valletta!
Prietenii tăi sunt în pericol, pune-i în gardă! Să se mute la Digi24Cluj dacă există așa ceva! :D :D :D

Editat de matyred, 31 iulie 2014 - 17:13.


#1976
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 46.195
  • Înscris: 14.08.2007
Eh, primesc ei bani de la mai multi decat UPC, doar ca nu de la cei mari.

#1977
eugen_lb

eugen_lb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 120
  • Înscris: 07.05.2009

View Postutopium, on 31 iulie 2014 - 17:03, said:

Desi unii o sa se mire, nu, nu am actiuni la UPC (si nici alte venituri) Posted Image In schimb am prieteni care lucreaza la Transilvania Media Group, detinatoarea Look TV. Asa ca prefer sa vina bani la TMG (si implicit in Cluj) decat sa aiba UPC "exclusivitate" printre operatorii mari.

Eu prefer sa vina banii in Romania, deci si la buget, nu in  buzunarele unor escroci ca Paskany. Utopium esti naiv sa crezi banii vin la firma din Cluj. De ce crezi ca Paskany si-a mutat firma in Cipru, nu ca sa nu dea nimic ca impozite tarii asteia. Tu cum crezi ca functioneaza firmele offshore, infintate in paradisuri fiscale. Nu are rost sa te mai agiti pe aici, stim ca tu crezi ca Upc este cea mai tare, ca te vom da angajat oficial al Upc-ului chiar daca tu negi acest lucru.

#1978
TurboHamster

TurboHamster

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.099
  • Înscris: 02.10.2013

View PostANTENA, on 31 iulie 2014 - 16:33, said:

Dolce+RCS = Love.
Deocamdata atat Romtelecom cat si RDS au bagat fibra optica (pentru FTTH) in bloc la mine. Sarmele UPC-ului nu se zaresc deloc.

Daca lumea doreste asa de mult Liga 1, va dati seama ce explozie de abonati va avea UPC? Deci actionarii lor ar trebui sa se bucure si sa extinda infrastructura :D

#1979
geronimo72

geronimo72

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 801
  • Înscris: 08.12.2010
pan' la urma cum se televizeaza azi meciurile? petrolul pe digi la 21.00, cfr pe dolce la 20.00 si astra la 19.00 netelevizat? eu asa am gasit info...

Editat de geronimo72, 31 iulie 2014 - 17:52.


#1980
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 46.195
  • Înscris: 14.08.2007
Eu am inteles ca CFR e pe Look ... citez de pe citynews, site-ul TMG: "partida va fi transmisă în direct și în exclusivitate de Look TV"

View Posteugen_lb, on 31 iulie 2014 - 17:45, said:

Utopium esti naiv sa crezi banii vin la firma din Cluj. De ce crezi ca Paskany si-a mutat firma in Cipru, nu ca sa nu dea nimic ca impozite tarii asteia.
Nu a mutat nimeni nimic in Cipru (cred ca vroiai sa zici Malta). TMG are sediul la Cluj, NCN Studio la fel ... ele detin televiziunile. Sky e altceva, e actionar la firmele clujene. Iar faptul ca platesc salariile a cateva sute de oameni deja inseamna ca platesc ceva impozite tarii asteia ... sau impozite pe spatiile pe care le detin, etc. Chiar si o firma care nu face profit, plateste taxe destule. Si o parte din acele taxe raman in judetul de resedinta.

Editat de utopium, 31 iulie 2014 - 18:07.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate