Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 

Ce parere aveti despre fetele englezoaice?

- - - - -
  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#91
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
mai  degraba nevasta il alege dupa starea materiala(cultura femeilor la romani), el se bucura ca fraierul ca l-a ales si in final ajung 2 nefericiti. nu au multe in comun si de-asta o lasa, plus ca se ingrasa si probabil ea tot printesa ramane si asteapta sa se roage el de ea ca inainte.

si englezii nu au amante?!

ps: eu cand ma insor o sa cumpar o bara de strip-tease in dormitor  si ii spun: ori dansezi noaptea la ea ori...nu promit nimic. Posted Image (glumesc?!)

pistolul descarcat(bine) victime nu face.

Edited by 41ex, 02 July 2014 - 01:04.


#92
maria_an

maria_an

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.06.2014

View Post41ex, on 02 iulie 2014 - 01:02, said:

mai  degraba nevasta il alege dupa starea materiala(cultura femeilor la romani), el se bucura ca fraierul ca l-a ales si in final ajung 2 nefericiti. nu au multe in comun si de-asta o lasa, plus ca se ingrasa si probabil ea tot printesa ramane si asteapta sa se roage el de ea ca inainte.

si englezii nu au amante?!

ps: eu cand ma insor o sa cumpar o bara de strip-tease in dormitor  si ii spun: ori dansezi noaptea la ea ori...nu promit nimic. Posted Image (glumesc?!)

pistolul descarcat(bine) victime nu face.

Se bucura ca fraierul ca l-a ales? Well...poate tu ai intalnit cazuri din astea, eu am intalnit cazuri de genul 'mi-am luat femeie, nu m-a ales ea, am luat-o eu ca eu sunt zmeu' ...

au si englezii amante, dar nu se afiseaza cu ele, au ceva mai multa decenta

#93
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
zmeu, adica i-a aratat chei..nu doar vrajeli.

deci daca te afisezi cu amanta se ingrasa sotia. unde e romanca luptatoare? sa-i zica sotului: bai, te sexez in noaptea asta de nu mai dai 2 bani maine pe amanta.

Edited by 41ex, 02 July 2014 - 01:16.


#94
maria_an

maria_an

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.06.2014

View Post41ex, on 02 iulie 2014 - 01:15, said:

zmeu, adica i-a aratat chei..nu doar vrajeli.

deci daca te afisezi cu amanta se ingrasa sotia. unde e romanca luptatoare? sa-i zica sotului: bai, te sexez in noaptea asta de nu mai dai 2 bani maine pe amanta.

Cred ca esti foarte tinerel :) ... amantele se iau nu pt ca ofera mai mult sex, ci pt ca reprezinta ceva nou; stii tu, daca mananci mereu friptura, oricat de buna ar fii, la un moment dat ajungi sa tanjesti dupa salata ...Englezii in general isi iau salata pe ascuns ...

#95
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postmaria_an, on 02 iulie 2014 - 01:25, said:


Cred ca esti foarte tinerel Posted Image ... amantele se iau nu pt ca ofera mai mult sex, ci pt ca reprezinta ceva nou; stii tu, daca mananci mereu friptura, oricat de buna ar fi, la un moment dat ajungi sa tanjesti dupa salata ...Englezii in general isi iau salata pe ascuns ...

Vorbești din auzite sau din experiență? :)

#96
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
nu exista ceva nou cand esti satul(gata sa regurcitezi chiar). poate doar daca incepe sa te umileasca verbal sau altfel dimineata. Posted Image as vrea sa fiu foarte tinerel.
apropo, vorbind de mancare, eu prefer sa iau desertul inainte de masa. nu stiu daca are legatura insa.

deci problema e sa ascunzi, romanul e stresat rau de ce se afiseaza, fie ea si amanta.


englezoaicele prefera barbierit sau merge si neberberit?

Edited by 41ex, 02 July 2014 - 02:02.


#97
SoareceleJucaus

SoareceleJucaus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 182
  • Înscris: 17.10.2011
Desertul ingrasa...

Mai degraba mananci salata acasa..decat friptura in oras, carnea rosie nu face bine si e mai scumpa ca salata.

Ca sa ai amanta, trebuie sa ai bani in majoritatea cazurilor.
Si daca ai si un copil si te prinde nevasta, ramai chel si la propriu si la figurat, si nici amanta nu te mai vrea.

#98
headlikeahole

headlikeahole

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 495
  • Înscris: 03.06.2014

View Post41ex, on 02 iulie 2014 - 01:02, said:

mai  degraba nevasta il alege dupa starea materiala(cultura femeilor la romani), el se bucura ca fraierul ca l-a ales si in final ajung 2 nefericiti. nu au multe in comun si de-asta o lasa, plus ca se ingrasa si probabil ea tot printesa ramane si asteapta sa se roage el de ea ca inainte.

si englezii nu au amante?!

ps: eu cand ma insor o sa cumpar o bara de strip-tease in dormitor  si ii spun: ori dansezi noaptea la ea ori...nu promit nimic. Posted Image (glumesc?!)

pistolul descarcat(bine) victime nu face.
Cand ma fac mare o sa am bani muuulti, masini, blugi si guma Turbo...get over it.
Chestia cu amantele nu mai e asa exciting prin partile astea...exista divortul.

#99
maria_an

maria_an

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.06.2014

View Post41ex, on 02 iulie 2014 - 01:37, said:

englezoaicele prefera barbierit sau merge si neberberit?

Din cate vad in jurul meu, se poarta un pic de barba la englezi ... nu le-am intrebat pe englezoaice daca si lor le place barba la barbati, dar judecand dupa cati obraji nerasi am vazut pe aici, se pare ca parul pe fatza, la barbati, e la moda.

#100
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
perfect. cam la 2-3 zile ma iau cu masina de tuns(0,5mm).

carne de porc mananc de mic, masa fara carne e ca femeia cu barba. la dulciuri pot sa mai renunt cat de cat. am inteles ca si lor le place carnea. :)
de vita nu o sa ma risc, ca poate dau de vaca nebuna.

adidasii(aia scumpi hi-tech, de alergare) le plac?

#101
maria_an

maria_an

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.06.2014

View Post41ex, on 02 iulie 2014 - 22:37, said:

perfect. cam la 2-3 zile ma iau cu masina de tuns(0,5mm).

carne de porc mananc de mic, masa fara carne e ca femeia cu barba. la dulciuri pot sa mai renunt cat de cat. am inteles ca si lor le place carnea. Posted Image
de vita nu o sa ma risc, ca poate dau de vaca nebuna.

adidasii(aia scumpi hi-tech, de alergare) le plac?

Vrei un sfat sincer? Ei bine, este f important sa exersezi accentul englezesc. Nu o sa-ti iasa perfect, dar crede-ma, cu cat accentul tau e mai departe de cel bastinas, cu atat e mai greu sa te cuplezi long term cu englezoaice.

#102
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postmaria_an, on 02 iulie 2014 - 23:42, said:


Vrei un sfat sincer? Ei bine, este f important sa exersezi accentul englezesc. Nu o sa-ti iasa perfect, dar crede-ma, cu cat accentul tau e mai departe de cel bastinas, cu atat e mai greu sa te cuplezi long term cu englezoaice.

Adică nu le plac exotismele? :sadwalk:

#103
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
nu prea imi doresc asta, sunt obisnuit cu ala din filmele americane. :) englezii parca sparg lemne, sau prea mandri de ei. mi se pare?

#104
maria_an

maria_an

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.06.2014

View Postmufa, on 02 iulie 2014 - 23:51, said:

Adică nu le plac exotismele? Posted Image

Nu! Decat poate exotismele afro, cu 'dotari' premium, pt ele ar face rabat de la standardele de accent.

View Post41ex, on 02 iulie 2014 - 23:52, said:

nu prea imi doresc asta, sunt obisnuit cu ala din filmele americane. Posted Image englezii parca sparg lemne, sau prea mandri de ei. mi se pare?

F putini englezi au accentul ala misto de la BBC, majoritatea au un accent ciudat, cel putin pt noi cei obisnuiti cu cel american.

#105
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postmaria_an, on 03 iulie 2014 - 00:09, said:

Nu! Decat poate exotismele afro, cu 'dotari' premium, pt ele ar face rabat de la standardele de accent.

Presupun că pentru așa ceva ar face ele rabat la multe. :w00t:

#106
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
maria, ai prietene/amice englezoaice si le cunosti destul de bine sau ne spui doar din ce ai observat "din afara"?

#107
maria_an

maria_an

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 27.06.2014

View Post41ex, on 03 iulie 2014 - 00:23, said:

maria, ai prietene/amice englezoaice si le cunosti destul de bine sau ne spui doar din ce ai observat "din afara"?

2 colege de munca englezoiace get-beget, originare din Wales. Nu ma bag la scotience sau native londoneze.

#108
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,799
  • Înscris: 13.01.2005

View Postmaria_an, on 03 iulie 2014 - 00:27, said:


2 colege de munca englezoiace get-beget, originare din Wales. Nu ma bag la scotience sau native londoneze.
Păi ori sunt englezoaice get beget, ori sunt galeze. Make up your mind. :)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate