Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

Ce parere aveti despre fetele englezoaice?

- - - - -
  • Please log in to reply
118 replies to this topic

#1
zedicus

zedicus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,235
  • Înscris: 25.12.2013
Buna, sunt proaspat inscris pe forum, desi am inceput sa-l citesc de cateva luni.
As dori sa-mi spuneti ceva despre cum sunt fetele/femeile englezoaice, spre deosebire de romance.
Oare cum poti sa le agheti? Merge cu invitatul la un suc sau pizza? :)) Sunt interesate de tine ca esti strain (mai exact roman) sau se feresc cand afla ca esti roman?
Eu in urmatorii ani ma vad plecat in Anglia. Sunt genul de roman care pleaca cu scopul de a-si face un rost si o familie acolo si de asta vreau sa stiu mai multe despre acest subiect.
Eventual, voi care aveti/ati avut iubite englezoaice puteti sa povestiti cum le-ati cunoscut si cum v-ati cuplat. Eu vorbesc de englezoaice adevarate, nu de asa zisele ''englezoaice''(indience, negrese sau mai stiu eu ce, chiar daca sunt nascute si crescute in ''iuchei'' si sunt cat se poate de britanice).
......
Sa va zic o intamplare personala: Acum in toamna, la a 3-a vizita turistica in Londra, la National Gallery vad o tipa blonduta-satena, finuta, si singurica. Ma duc si ii zic:''you should belong in one of those painting'', la care ea imi zambeste si zice''really? eu: yeah, you're gorgeous'', si de aici am vorbit cu ea putin, ca eu sunt din Romania, ea din N Angliei mutata in Londra, si am mai dialogat ceva si apoi ne-am vazut fiecare de treaba, stiind ca nu am cum sa fiu cu ea, fiind din tari diferite. M-am mirat ca la o englezoaica frumusica a tinut o duma la care la romancele noastre n-ar fi tinut in veci. Daca eram student acolo sau rezident si munceam, sigur i-as fi luat numarul si o invitam undeva.
As aprecia daca mi-ati impartasi ceva insight despre cum sunt fetele din UK.

#2
teapavoua

teapavoua

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,673
  • Înscris: 13.06.2011
Depinde,cat de gros e parnosul la tine?

#3
Materium

Materium

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,148
  • Înscris: 23.02.2005
Eu in Anglia nu am vazut tipe finute, doar.....cai! Bine diferiti de caii olandezi, dar tot cai!
La agatat nu merge cu pizza si suc, merge cu bautura!

#4
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,514
  • Înscris: 06.01.2012

View Postzedicus, on 25 decembrie 2013 - 22:36, said:

agheti
Ce sa faci , ma ? Posted Image

#5
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
E mult prea generala intrebarea sa primesti un raspuns exact la ea, in principiu ce cauti aia gasesti.

#6
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008

View Postjeffy86able, on 25 decembrie 2013 - 22:48, said:

Ce sa faci , ma ? Posted Image

Vrea sa-i dea cu agheasma?

#7
vlad2991

vlad2991

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 594
  • Înscris: 11.12.2013
Sunt curve cu acte in regula majoritatea si beau pana lesina.

View PostMaterium, on 25 decembrie 2013 - 22:46, said:

Eu in Anglia nu am vazut tipe finute, doar.....cai! Bine diferiti de caii olandezi, dar tot cai!
La agatat nu merge cu pizza si suc, merge cu bautura!

Exact,

Edited by vlad2991, 25 December 2013 - 23:11.


#8
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
A fost careva in anglia sau toti vorbiti din poze ?

#9
77721

77721

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 07.02.2010
[ http://us.cdn002.fansshare.com/photos/gemmaarterton/full-gemma-arterton-1569266436.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]Gemma ArtertonPosted Image Englezoaica din popor.

#10
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004
Despre o fată/femeie poţi afirma că este frumoasă numai când o vezi fără machiaj.
Nu-s frumoase (în general, că mai sunt şi unele excepţii), dar lumea zice că cică preferă "schimbător" negru şi pakistanez (acum nu ştiu dacă regula se aplică tuturor sau sunt unele vrăjite de anumite campanii).
Mie, din poze, nu prea îmi plac englezoaicele. Prin anii '60 le mai ajuta moda. Uite un clip cu englezoaice de pe vremuri. Acum cred că vă veţi da seama care e cea care îmi place mie (indicii: are un chip frumos şi e diferită faţă de restul  :naughty: :wub: ).
Înainte de posta clipul, am 2 curiozităţi: englezoicele sunt la fel de materialiste precum româncele şi sunt sau nu mai educate decât româncele?


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XspsJACj8WY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by djl, 25 December 2013 - 23:30.


#11
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008
Io dau de romance axate doar pe suflet. Pe unde umbli tu, DjL?

#12
djl

djl

    Smrt fa¹izmu, sloboda narodu! Īmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,586
  • Înscris: 13.06.2004
Pe unde apuc... dacă nu-s axate pe bani, nici măcar pe suflet nu prea sunt axate (cu ceva excepţii). Nu sunt toate româncele materialiste, dar eram curios dacă în U.K. sunt aşa de multe materialiste la suta de locuitori precum sunt la noi.
Şi eu visez să mă mut ceva timp prin Anglia - în România nu prea fac nimic.

#13
D3an

D3an

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,531
  • Înscris: 30.09.2006
mai curve ca gainile.
daca ai ceva iarba sigur e a ta.
functioneaza si la fetele spaniole.
testat - un coleg de servici.

#14
dadi272

dadi272

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,301
  • Înscris: 09.06.2008
Cine are nevoie de o englezoaica?

Alea beau pina se pisa pe ele, da-o incolo de treaba.

#15
DjMx

DjMx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 04.07.2009
Iarasi intreb, a trait cineva in anglia sa vada el cum sunt tipele ?

#16
cspot

cspot

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,855
  • Înscris: 22.07.2004

View Postdadi272, on 26 decembrie 2013 - 01:27, said:

Cine are nevoie de o englezoaica?

Alea beau pina se pisa pe ele, da-o incolo de treaba.

    Depinde pe unde umbli Alea de se pisa pe ele sunt prostituate care beau si se drogheaza pana  nu mai stiu de ele..Englezoaicele sunt femei frumoase cu par blond si ochi albastri. E adevarat ca nu cheltuisc prea multi bani pe machiaj pentru ca sunt frumoase de la natura.  E adevarat ca sunt si materialiste. Doar nu ai vrea sa se indragosteasca de tine care ai buzunaru gol si chilotii patati de rahat ?

#17
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

Quote

Englezoaicele sunt femei frumoase cu par blond si ochi albastri.
...pe asta de unde ai scos-o ? este vre-un stereotip ?

Quote

E adevarat ca sunt si materialiste
in cazul in care este adevarat ceea ce am subliniat mai sus...prefer romancele...cel putin vorbim aceiasi limba.

#18
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
colegule... prin prizma experientelor proprii... in UK gasesti geamantane, nu femei... sunt nesimtit de urate (marea majoritate)... in general mergi cu ochii in asfalt ca sa nu fii oripilat
sunt si foarte pretentioase in materie de satisfactie sexuala
au foarte mare credibilitate in fata autoritatilor si organului (si foarte multe drepturi... te pot da afara din casa ta in 2 secunde)
sunt betive notorii si curve (nu prostituate) am vazut o data un politist, o pazea pe una beata moarta rezemata in cur de un pom, sa nu fie agresata sau bruscata de un puisti caruia ii facea sex oral cu japca
egoiste :)
trebuie sa fii foarte foarte atent cu ele... : - iubito, adu-mi te rog si mie o ceasca de ceai din bucatarie!... zbang ti-ai luat o tigaie peste scăfârlie... - da ce tu nu ai maini? nu poti sa-ti iei? ai sclavi? (pe bune)
apoi esti inselat cu absolut toata lumea (nu prea exista conceptul de fidelitate... ) doar satisfactie de moment (ca viata e scurta)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate